kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Жтaѕaяıм | Heyoo içimizdeki çoçuklaraa

Жтaѕaяıм

Kutsi Kocaman
Uzun yıllar sonra gelmişim bi kişisel sayfamı açmadan mı gideyim, hele kim gidiyo gelirim arada bildirim atın unutuyorum yaw :hahah:

Ben benden bahsedeyim azıcık eskiler bilir :faja_na: yeniler örnek alsın :x Oldum olası aynı manyağım ya ne atlatcam:kiki: photoshop la felan uğraştığımı hatırlarsınız belki:) artık profesyonel bir grafikerim bi değişiklik o yani özet :zipla

Ha bide benim kilidi açan bişey oldu ya yaklaşık 3 yıl önce nası heycanlıyım otobüs biletimi almışım otobüsle sırf onun için o kadar yol gitmişim yetmemiş bilmediğim bir yerde otogarda gelip beni almasını bekleşim ve birlikte acı tatlı 3 yıl geçirmişim evet evet benim hayatımın dönüm noktası o. O benim bir tanem o beni şuanki samimi çılgın herife çeviren şey resmini atıyorum hak verecek misiniz bakalım :evillol:

resim gizleme yokmuş space koyuyom idare edin unuttuk :D

Bir kız resmi bekliyodunuz demi hadi itiraf edin hadi :kiki:

GÖKHAN

Elite Üye
Öyle bi anlattın ki evlendin, karının fotosunu atıcan sandım :d

Жтaѕaяıм

Kutsi Kocaman
Hoşbulduk kanka çok çok seyrek giriyorum yaa

Eve iş götürmüyorum öyle olunca evde bilgisayarı açan olmuyo anlayacağınız

girdikçe böyle eski yeni mesajları okudukça gülüyorum istemsiz bi mutluluk geliyor yaw

Üst Alt