kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Youtube ile ilgili bir sorum var

islazim

New Member
Arkadaşlar bir youtube kanalım var şu anda izlenme sayısı fena değil fakat artırmak istiyorum beni bu konuda aydınlatabilecek , bana bilgi vermek isteyecek olan var mı ?

NOT : Saçmalak bile serbest

crazy

kanka.Net
Admin
ilgi çekecek videolar bulman gerekli en önemlisi bunların başlıklarını yazarken dikkat et arama motorları tarafından bulunabilecek şeklide yazmaya çalış, tag eklemeye özen göster bu tür ince ayrıntılı sıkıcı şeyler videonun başkaları tarafından kolayca bulunmasını sağlar. Facebook ta twitter da filanda paylaşabilirsin. Eklediğin video türleri neler, kendine ait videolarmı? Bunlardan biraz bahsedersen başka tavsiyelerdede bulunabiliriz.

statitenteinzen

61 66 65 72 69 6e 3a 29
Gümüş Üye
erotik içerik koy sayaç tavan yapsın :D
balıkesirin çılgın eşekleri bile milyonlar topluyosa türkiyede hit olmak zor değil :p

**saçmalamak da serbest deyince geniş spektrumlu düşündüm, yanlış da değil hani :d

islazim

New Member
ilgi çekecek videolar bulman gerekli en önemlisi bunların başlıklarını yazarken dikkat et arama motorları tarafından bulunabilecek şeklide yazmaya çalış, tag eklemeye özen göster bu tür ince ayrıntılı sıkıcı şeyler videonun başkaları tarafından kolayca bulunmasını sağlar. Facebook ta twitter da filanda paylaşabilirsin. Eklediğin video türleri neler, kendine ait videolarmı? Bunlardan biraz bahsedersen başka tavsiyelerdede bulunabiliriz.
insanların sordukları soruları cevaplıyorum. Ne merak ediyorlarsa onu çekip koyuyorum

statitenteinzen

61 66 65 72 69 6e 3a 29
Gümüş Üye
türkiyede 3 şey prim yapar; din, atatürk ve cinsellik(bu zaten evrensel heryerde geçerli)
3ünü de sonuna kadar sömürüyolar. sen de sömür

komik videolar da iş görür ama çok geniş kapsamlı bi konu olduğundan kaliteli espiriler bulmalısın. yoksa ortalık komik video dolu. aralarından sıyrılmak kolay olmayacak
ayrıca cinsel içerikli komedi videosu da kesinlikle tavan yapar.

0pposite

╭∩╮ (◣☩◢)╭∩╮
Uzman Üye
10 bin izlenme 60 kagıta bırakırım sana

Organik istiosan rn önrmlisi baslık

0pposite

╭∩╮ (◣☩◢)╭∩╮
Uzman Üye

crazy

kanka.Net
Admin
insanların sordukları soruları cevaplıyorum. Ne merak ediyorlarsa onu çekip koyuyorum
merak ettim sakıncası yoksa linkini verde bakalım.

Uye satin alacaksin. Bu tur siteler var.
3000 uye 150tl 20 uye bedava
1500 uye 75tl 10 uye bedava
750 uye 35 tl 5uye bedava
300 uye 20 tl bedava tukenmidir.
http://www.uyetoplama.org:D
bot üyeliklerden bahsediyorsun galiba? ne karı varki bot almanın bide bunu açıklasaydın

o da güzelde 10bin izleme olunca ne farkediyor videonun pozisyonumu değişiyor?

rn ne demek biraz açıkla dostum

0pposite

╭∩╮ (◣☩◢)╭∩╮
Uzman Üye

bot üyeliklerden bahsediyorsun galiba? ne karı varki bot almanın bide bunu açıklasaydın

Şekli oluo
Ayrıca youtube izleme sayısına görede listelio. ödemeyi.izlenme zamanına göre yapsada üst sıraya cıkmak gerek para kazanmak için. Youtube işinde iyi pars varda ugraşılmıo hele tr deki Upload hızıyla.Hiç ugrsşılmsz

crazy

kanka.Net
Admin
Şekli oluo
Ayrıca youtube izleme sayısına görede listelio. ödemeyi.izlenme zamanına göre yapsada üst sıraya cıkmak gerek para kazanmak için. Youtube işinde iyi pars varda ugraşılmıo hele tr deki Upload hızıyla.Hiç ugrsşılmsz
anladım saol açıklaman için, bende 20mb upload hızı var başlıyorum hemen video işine :) para lazım sen bize şu 10 bin izlemeden bahset :)

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye

Himmm.
Bir an islaizm zannettim seni.
Yapmam gereken onca proje var. Benimkisi sadece mizahdi. Dusununce parlak fikir aslinda. Boyle bir site kurmus olsam paraya para demezdim. Cunku bu konuda gercekden cogu insan yrteneksiz.
Hatta siz bile. Yalan dolanla is yapmam zekam botlara kadar alcalmaz.
Parali uyelik, uye oldugu her adrrs icin iki euro 10 siteye kisiye uye olsa ayda 20 euro. Iyi kazanc keza inci sozluk yazarlarina kuruldugunda kucuk ayliklarla uye sayisinda eksi vr uludaga boy atti.

Sermaye+isgucu:=para
Bu ticaretin ana prensibi ticari zekan zayif dostum..

crazy

kanka.Net
Admin
Himmm.
Bir an islaizm zannettim seni.
Yapmam gereken onca proje var. Benimkisi sadece mizahdi. Dusununce parlak fikir aslinda. Boyle bir site kurmus olsam paraya para demezdim. Cunku bu konuda gercekden cogu insan yrteneksiz.
Hatta siz bile. Yalan dolanla is yapmam zekam botlara kadar alcalmaz.
Parali uyelik, uye oldugu her adrrs icin iki euro 10 siteye kisiye uye olsa ayda 20 euro. Iyi kazanc keza inci sozluk yazarlarina kuruldugunda kucuk ayliklarla uye sayisinda eksi vr uludaga boy atti.

Sermaye+isgucu:=para
Bu ticaretin ana prensibi ticari zekan zayif dostum..
dediklerinden bişey anladıysam arap olim ticari zekamın zayıf olduğuna nasıl karar verdin onu merak ettim :)

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
dediklerinden bişey anladıysam arap olim ticari zekamın zayıf olduğuna nasıl karar verdin onu merak ettim :)
Anlamadigin insana cevap verebilecek zekaya sahipsin. Kaldiki mizahi bile gercek zannetmissin.

(Olim )de ne la.:D

zayıf olduğuna nasıl karar verdin onu merak ettim

Yazsam anlarmisin ?

crazy

kanka.Net
Admin
Anlamadigin insana cevap verebilecek zekaya sahipsin. Kaldiki mizahi bile gercek zannetmissin.

(Olim )de ne la.:D

zayıf olduğuna nasıl karar verdin onu merak ettim

Yazsam anlarmisin ?
akşam akşam piyangodanmı çıktın mizahi bir olay yok burda arkadaş soru sormuş yardımcı olmaya çalışıyoruz.

sende kendince bir şaka yapmışsın ama işin derinliklerinden kendin haberin yok :) bu yüzden uzatmana gerek yok.

benim zekama laf ediyorsan onunda açıklamasını yapki bilelim neymiş aklından geçenler, çocukça laflarla karşıma gelme anlatsam anlarmısın da ne demek yakışmıyor bu tür laflar!

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
akşam akşam piyangodanmı çıktın mizahi bir olay yok burda arkadaş soru sormuş yardımcı olmaya çalışıyoruz.

sende kendince bir şaka yapmışsın ama işin derinliklerinden kendin haberin yok :) bu yüzden uzatmana gerek yok.

benim zekama laf ediyorsan onunda açıklamasını yapki bilelim neymiş aklından geçenler, çocukça laflarla karşıma gelme anlatsam anlarmısın da ne demek yakışmıyor bu tür laflar!
Bir daha soyluyorum. Bu ikinci oluyor. Bu ergene yardimci olmak istiyorsaniz, zamanini, enerjisini, eforlarini daha faydali yerlere yonlendirin. Yok esseklermis yok cinsellik facebook gibi paylasim siteleri v.s
Ne kadar etik tavsiyeler, sen yonetici sifatiyla sorgulama geregide duyma.

Neyse bana musade bu konuda. Kaldiginiz yerden devam edin.

crazy

kanka.Net
Admin
Saçmalamaktan başka bir katkın olmadı saolasın sayende konu Çorba oldu

Tapatalk tan yollandı

islazim

New Member
ben normal yollardan kazanmaktan bahsediyordum her

Üst Alt