kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Yol vermedi diye kurşun yağdırıp öldürdü.

crazy

kanka.Net
Admin
35

Edirne istikametinde motosikletiyle seyir halinde olan 59 KT 457 plakalı motosiklet sürücüsü Hasan Saykal ile 34 BBE 171 plakalı otomobil sürücüsü Serdar Çekiç arasında yol verme nedeniyle tartışma yaşandı. Sürücüler bir süre ilerledikten sonra durdu. Yol kenarında duran motosiklet sürücüsü Hasan Saykal yanında bulunan silahını çıkararak otomobile doğru 13 el ateş etti.

Polis ekipleri olay yerinde bekleyen saldırganı gözaltına alırken, 4 kurşunun isabet etmesinden dolayı ağır yaralanan Serdar Çekiç ambulansla özel bir hastaneye kaldırdı. Hastaneye kaldırılan Çekiç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Ya birinin canını almak bu kadar kolay mı ya? Bu kadar kolay mı? Motorcular bu ülkenin teröristidir kim ne derse desin.

crazy

kanka.Net
Admin
Ya birinin canını almak bu kadar kolay mı ya? Bu kadar kolay mı? Motorcular bu ülkenin teröristidir kim ne derse desin.
Haklısın kardeş insan öldürmek bu kadar kolay işte tek sebebi üzerinde öldürücü cisim olması. Silah olmasaydı napacaktı en fazla kavga ederlerdi boğazını sıkıp öldürecek değil ya. Bak işte sorun burda insanların silah ve bıçıkla gezmeleri. Hayatında tanımadığın birisini çok gereksiz bir sebepten dolayı bir anlık kızgınlıkla öldürebiliyorsun işte ne kadar yazık. Öldüren adamda kafasını duvardan duvara vurur 20-30 yıl boyunca ben ne yaptım diye.

Bu arada motorcuların terörist olduğuna katılmıyorum dostum bende çok motor kullandım, problem insanların bilinçsiz trafikte araba sürmesinden kaynaklanmakta motorla ilgisi yok. Ani dönüşler sağdan soldan geçmeler v.s araba kullananlar içinde çok sakıncalı ama motor üstündeyken araçların bilinçsiz keyfi keder yaptığı davranışlar motorcuları çok etkiliyor bu dediğimi motor kullanmayan anlayamaz. Zaten Tr de motor kullanmak akıllara zarar ölüme davetiye vermek. İkinci el araba bakıyorum 2015 model 100 araç baktıysam 85 i boyalı ve kaza yapmış. Büyük şehirde motor kullanılmaz kardeşim.

jockeя

emekli
Elite Üye
sasirmadim ulkenin haberleri ya tayyip, ya adamin biri esini kizini dover veya trafikte millet birbirini vurur. Kac senedir yurtdisinda yasiyorum burda 1 kere boyle haberler gormedim

Üst Alt