kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Türkiye, otur sıfır!

imparator

İmparatoR
Yönetici
Admin
Katılım
15 Ocak 2005
Mesajlar
144,647


A Millilerimiz, ilk 2 maç sonunda puan toplamayı başaramazken, San Marino, Andorra ve Moldava gibi Avrupa'nın zayıf ekipleriyle aynı kaderi paylaştı.
2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda ikinci hafta maçları oynanmaya devam ederken, ilk iki maç sonunda sıfır çeken ekipler Avrupa'nın zayıf ülkeleri arasında Türkiye'nin de yer alması oldukça dikkat çekti.

Grupların açılış maçında İzlanda deplasmanına konuk olan A Milliler, rakibine kötü oyun ve farklı skorla elenerek tüm kamuoyunun tepkisini toplamıştı. Maçtan sonra kendilerini destekleyen herkesten özür dileyen başta Fatih Terim olmak üzere milli takımımız, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak Çek Cumhuriyeti maçı öncesinde de umut veren açıklamalarda bulunmuştu.

Ancak Cuma gecesi oynanan maçta vaat ettikleri etkili bir futbol sergilemelerine karşın yine skor üretemeyerek sahadan mağlubiyetle ayrılarak kredisini tüketmeye başladı.

İlk 2 maç sonunda sıfır çeken A Milliler, San Marino, Andorra, Moldova, Azerbaycan, Malta ve İsviçre gibi ekiplerle aynı kaderi paylaşmış oldu.

Goal
 
Üst Alt