kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Tevfik Göksu: Ne konuşacağımıza siz mi karar vereceksiniz? Ekrem İmamoğlu Ben karar veriyorum tabi.

crazy

kanka.Net
Admin
Bugün 23 Haziran seçimlerinden sonra ilk meclis canlı yayını yapıldı. İzleyenler görmüşlerdir Akp liler gereksiz tartışmalara girdiler tekrar. Battıkça batıyorlar haberleri yok, ikinci seçim dediniz adam 800binden fazla oy farkı atmış. Sizde biliyorsunuzki yerel seçim olursa birçoğunuz gittiniz.

Bugünkü canlı yayından bir kesit.

Tevfik Göksu: Ne konuşacağımıza siz mi karar vereceksiniz? Ekrem İmamoğlu Ben karar veriyorum tabi.

Son düzenleme:

ala'turka

Hadi Canım Sende!
Elite Üye
Adam haklı
boş konuşma zamanı değil
Millet hizmet bekliyor

HanifMüslüman

Elite Üye
Elite Üye
Tipik Ortadoğu zihniyeti. Bu ülkede hangi zihniyet iktidara gelirse gelsin hemen faşizanlaşıyor. Bir üsten bakma bir altindakine ders verme edalari. Fırsatım olsa bir saniye durmam bu pis Ortadoğu zihniyetinin olduğu topraklarda. Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın benim gözümde zerre farkı yok.

DHeMLy-CHaY

X
Süper Üye
meclis toplantıları hayatımızda yeni bir hobi oldu
iyi ki başkan değişmiş hayatımıza renk kattı

crazy

kanka.Net
Admin
Tipik Ortadoğu zihniyeti. Bu ülkede hangi zihniyet iktidara gelirse gelsin hemen faşizanlaşıyor. Bir üsten bakma bir altindakine ders verme edalari. Fırsatım olsa bir saniye durmam bu pis Ortadoğu zihniyetinin olduğu topraklarda. Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın benim gözümde zerre farkı yok.
bir iki lafta göksu için sarf etseydin :)

HanifMüslüman

Elite Üye
Elite Üye
bir iki lafta göksu için sarf etseydin :)
Göksu kim ben kişiler üzerinden polemik yapmıyorum ki küçük zihniyetli insanlar kişileri büyük zihniyetli insanlar fikirleri tartışır. Ben fikirleri tartışmayı tercih ederim. Ortadoğu ülkelerinin sağı solu dincisi sekuleri fark etmez zihniyeti küçük kibirleri büyük dünyaya da ülkeye de insanlığa da faydası olmayan asalaklar ordusuyuz.

crazy

kanka.Net
Admin
Göksu kim ben kişiler üzerinden polemik yapmıyorum ki küçük zihniyetli insanlar kişileri büyük zihniyetli insanlar fikirleri tartışır. Ben fikirleri tartışmayı tercih ederim. Ortadoğu ülkelerinin sağı solu dincisi sekuleri fark etmez zihniyeti küçük kibirleri büyük dünyaya da ülkeye de insanlığa da faydası olmayan asalaklar ordusuyuz.
Kardeş doğru söylüyorsun fakat aynı söylediğin şeyi kendin yapıyorsun. Bak Ekrem İmamoğlu 6 aydır sürekli tekrar ediyor demekki takip etmemişsin. Ekrem İmamoğlu dediki "Adama, kişiye, kişilere, gruplara, cemaatlere ,vakıflara, derneklere hizmet işi bitti" Yani senin bahsettiğin kibir olayları bu hizmet olayları ve yalaka zihniyeti yüzünden olmaktadır. Ekrem İmamoğlu dediki, biz 16 milyon İstanbul halkına hizmet etmeye geliyoruz kimseyi ayırt etmeden. Yani şimdi binali yıldırımla aynı kaba koyuyorsun ama aslında çok farklı.

Bu başlıkla ilgili olarak konuştuysan yine yalnış olmuş, burada konunun yazılış şekli yalnış anlaşılmasın zaten o günkü canlı yayını izlediyseniz anlarsınız. Akp li yöneticiler gereksiz konularla gereksiz tartışmalar yaratmaya çalıştılar. Ekrem İmamoğlu ordaki meclisin başkanı eğer oranın disiplinini sağlayamazsa ordaki akp çoğunluğuyla baş edemezse başarısız olur. Hepsine eşit bir şekilde gerekli konuşma hakkını veriyor ama iş uzayıncada müdahale etmesini de biliyor. Kibirli bir olay yok burda esenler belediye başkanı gereksiz konuşma yaptı, cevabını aldı hepsi bu ve bu olay bizim hoşumuza gitti mi. Gitti tabiki, Ekrem İmamoğlu maşallah hepsinin hakkından gelecek zekaya, kültüre ve hoş görüye sahip bir insan.

Üst Alt