kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

şu an ne yapıyorsunuz ?

ImmoRtaL1

Member
Valla ben zaga izliom. Medya arkası yapıyor okan bayulgen. Ne kadar saçma programlar var televizyonlarda. Adam canlı yayında ana bacı kayıyo allam yaa :D

Kanka Bot

Active Member
az once bi apon fılmı ızledım dvd de bilgisayarıda açık bırakdım zatochi die bi samuray fılmı ındırıo bıtmek uzere sabah da onu ızlıcem çok çok japonvarı bı bayram yaşıyorum ahahah :D
(japon sınemasını acaip sevıyorum ya nedense)

Kanka Bot

Active Member
eh bayağı bı guzel olduklarını soylemek lazı mbırazda sessızler ama hep guzeller ya :)

centilmen1912

Member
ben şimdi cafede milletle underground2 oynamak için hazırlanıyorum. Biraz vites büyütelim değil mi?:cool:

Kanka Bot

Active Member
geçmış olsun japangırl madem ayağın alcıda bı zahmet herkesın greceği şekılde kanka.net yaz :x reklam fılan al alçıya ehehe
geçmiş olsun

D

Demon_From_Inferno

Guest
ben de şu an yanımdaki makinede oturan cahil arkadaşımın forum nedir?,nasıldır sorusunu cvplamaya çalışıom ama mal anlamıooo :)

japangirl

Member
jackal' Alıntı:
geçmış olsun japangırl madem ayağın alcıda bı zahmet herkesın greceği şekılde kanka.net yaz :x reklam fılan al alçıya ehehe
geçmiş olsun
Saolun.Hehe.Reklam olayı iidi :) yazarız ama yüzde kaç weriosunuz?? :S

TheWatcher

яєѕєαя¢нєя
gecmıs olsun japangirl,bu arada reklam fıkrıını tuttum arabalarada stıcker fln yapıstırsak fena olmaz hani :) su an adsl baglantının acamadıgı google acmaya ugrasıyorum bı yandan mp3 arsıvını gelıstırmeye cabalıyorum ama nafıle gene kıtlendı benım baglantı,aslında paraya kıyıp alıcaksın uydu baglantısını bıtıcek hele onda da bı sorun cıksın acarız bı telefon houston a hallederler :D :D

japangirl

Member
TheWatcher' Alıntı:
gecmıs olsun japangirl,bu arada reklam fıkrıını tuttum arabalarada stıcker fln yapıstırsak fena olmaz hani :) su an adsl baglantının acamadıgı google acmaya ugrasıyorum bı yandan mp3 arsıvını gelıstırmeye cabalıyorum ama nafıle gene kıtlendı benım baglantı,aslında paraya kıyıp alıcaksın uydu baglantısını bıtıcek hele onda da bı sorun cıksın acarız bı telefon houston a hallederler :D :D
Reklam işi güzel ama benm ewden bu ayakla dışarı çıktıım yok.Gelen ark.larımda kanka.net 'e sık girdiimi biliolar.Ama arabalara sticker ypıştırma olayı ii.Piyasaya sürün 50-60 tane kapıp millete dağıtırım :x

Üst Alt