kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Sohbet Vardiyası V

crazy

kanka.Net
Son sohbet vardiyası artık bundan başka konu açılmayacak ;);)

*Freyja

M for Merve
iyi kanka ne olsun. hamdolsun bugün de bilime katkımızı yaptık. bizim bölümdeki üst sınıf öğrencileri anket düzenleyip duruyorlar ödevleri için. e tabi veri lazım, biz de katılıyoruz.

gece de zeka küpüyle uğraşıyodum mavileri bi köşeye toplamayı başardım kanka çok mutluyum. :D

sende ne var ne yok kardeşim benim

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
iyi kanka ne olsun. hamdolsun bugün de bilime katkımızı yaptık. bizim bölümdeki üst sınıf öğrencileri anket düzenleyip duruyorlar ödevleri için. e tabi veri lazım, biz de katılıyoruz.

gece de zeka küpüyle uğraşıyodum mavileri bi köşeye toplamayı başardım kanka çok mutluyum. :D

sende ne var ne yok kardeşim benim
Yaklaşık 4,5 saattir ders çalışmaya çalışıyorum. Gece yaklaşık 3 saat uyumaya çalıştım. Şu an boynum ve başım ağrıyor.

Ama iyiyiz işte.

*Freyja

M for Merve
Yaklaşık 4,5 saattir ders çalışmaya çalışıyorum. Gece yaklaşık 3 saat uyumaya çalıştım. Şu an boynum ve başım ağrıyor.

Ama iyiyiz işte.
kıyamam sana
hemen bi tane kas gevşetici alıp boynuna sürüyosun. iyi gelir kardeşim.
sonra da azcık dinlen lan 3 saat uykudan ne olur ki, yapmaya çalıştığın şeyi yapamazsın

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Gündüzleri uyuyamam. Olm ben lanetlenmişim haberim yok. Uyuyamam şimdi. Gerçi şimdi hiç bi şey yapamıyorum zorla ders çalışıcaz artık.

*Freyja

M for Merve
Gündüzleri uyuyamam. Olm ben lanetlenmişim haberim yok. Uyuyamam şimdi. Gerçi şimdi hiç bi şey yapamıyorum zorla ders çalışıcaz artık.
dur olm kendine işkence etme lan. **** et dersi, önce sağlık.
tamam uyuyamasan da uzan tvye falan bak ama o boynunun düzelmesi lazım kanka

Üst Alt