kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Seni Neden Kimse Anlamıyor?

[h=2]Sen her zaman insanlara yol gösterensin![/h]

Sen genelde insanların dertlerine derman olan insansın. Her zaman insanlara karşı mantıklı açıklamalar yapan ve yol gösteren bir kişisin. Aslında kendi içinde duygusal çatışmalar yaşayan, zaman zaman ne yapacağını bilmeyen bir insansın. Hani derler ya, "Terzi kendi söküğünü dikemezmiş." diye. Senin içinde bulunduğun tam olarak bundan ibaret. İnsanlara her zaman mantıklı fikirlerle gittiğin için genel olarak senin kendin için de hep böyle olduğunu düşünüyorlar. Onların sorunlarını çözdüğünde sanki mükemmelmişsin gibi görünüyorsun. Ve sen de çok iyi biliyorsun ki hiçbir insan mükemmel değildir. Herkesin iyi yönleri olduğu kadar üstesinden gelemediğin kötü yanları da vardır. İşte senin de üstesinden gelemediğin tek nokta bu. İnsanlara kendini anlatamıyorsun çünkü seni anlamadıklarını düşünüyorsun. Onlara yaptığın yardımın tıpkı sana geri döneceğini zannediyorsun fakat durum hiçte sandığın gibi olmuyor. Hal böyle olunca da insanların seni anlamadıklarını düşünüyorsun.

diyor kendileri. aslında , her şeyi bildiğini sanıyorsun, kimseyi dinlemiyorsun ve dediğim olsun diyerek cevap vermek istiyorum

ala'turka

Hadi Canım Sende!
Anlamalarını beklemek beyhude
Ben beklemiyorum artık

Üst Alt