kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

saç düzleştirme işlemi yaptırdınız mı?

arguvan68

New Member
Uykudaki Üye
MERHABALAR,

3 GÜN EVVEL SAÇLARIMA DÜZLEŞTİRME İŞLEMİ YAPTIRDIM.
BUGÜN YIKADIM
SONUÇ KORKUNÇ
SAÇLARIM KIVIRCIKTI,ŞİMDİ İSE
YANMIŞ,ELEKTRİĞE TUTULMUŞ GİBİ KUPKURU OLDU.
Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan STRAIT Therapy Termal Düzleştirici Sistem ile 6-8 ay boyunca düz saçlar ... DİYE REKLAM YAPIYORLARDI.

ÇOK PARA VERDİM,6 SAAT BERBERDE KALDIM

DÜZELTMELERİNİ BEKLİYORUM
SAYGILAR

MathRock

.....
Uykudaki Üye
bi arkadaş yaptırdı ama onunki hafif düzleşti kıvırcıktı
sanırım 4 kez 4 ayda bir uygulanıyo aşama aşama bi kezde olmaz heralde

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
kuaförle konustun mu belki onun bilgisi vardır olmadı tüketici haklarına şikayet edip firmaya dava acarsın

kesterado

Platin Üye
Platin Üye
ben yaptırdım :D

glatt yaptırdığım özel kuaför evime kadar geldi glattı sürdü taradı bi kaç saat kuruyuncaya kadar sonra şampuan ile 1 kere yıkadık sonra özel 2adet krem veriyor glattın yanında ondan sürdü gayet düzgün yanmada yok 2ay oldu :D

suan saç kuruyunca biraz kıvırcıklaşıyor suyu gördü mü düzeliyor normaldede 2ay gibi sürer dediler 1ay daha gider gibi :D

25YTL küçük bi masraf yaptım sadece

arguvan68

New Member
Uykudaki Üye
ArkadaŞlar İlgİnİze TeŞekkÜr Ederİm.
Fİrmayla KonuŞtum 25 Nİsana Randevu Verdİler.
Belkİde Bana :
-ancak Bu Kadar DÜzelİyor....
Dİyecekler Yada
-saÇlariniz Aslinda DÜzleŞmİŞ, Buna ŞÜkredİn De
Dİyebİlİrler

Ama Anladim Kİ Parayi Verdİkten Sonra Gerİsİ BoŞŞŞŞŞ

ArkadaŞlar İlgİnİze TeŞekkÜr Ederİm
25 Nİsan Da Randevu Verdİler
O GÜn DÜz Olup OlmadiĞina, Yanip YanmadiĞina Karar Verecekler

kokosh

New Member
Uykudaki Üye
aman aman uzak durun saçlarım yandıııı uçları bir karış yandı resmen düz saçlı olmaya heveslendim ve sonuç berbattı üstelik düzleştiği filanda yok siyah saçı platine çevir bu kadar yanmaz ve bir hafta geçti kopuyor saçlarım lanet olsun türkiyede yaşamasam kesin dava açardım... sakınnnnnn her gün fön parası ver daha iidir.

D.U.Y.G.U.

duyqu
Uykudaki Üye
en iisi doqalı . . ole föndür bılmem ndır uqrasmıcan. fönde sacları döküo=(

LinKin parK..!

KEMALİST ÜYE
Uykudaki Üye
benim saçlarım kuzu gibi kıvırcık kanka:D:D

fön çektirsem bile 24 saati bulmuyor bozuluyor:D

o yuzden böyle bir şansım yok sanırım;)

kokosh

New Member
Uykudaki Üye
ayyyy

wallaa sacınızda boya yoksa yaptırın kıvırcıklarr cunku boyalı sacı kopartıyorr benden tavsıyee sacımın son halii belimden kulaklara geldi hehehhe.

glceE

'
Uykudaki Üye
ya knka benm sçlarım da dalgalı normalde ama düzleştiriorum sürekli sana tavsiyem pek uğrştırma sçlarınla yaz bitene kdr normal halıyle kalsın dinlenir en azından :eek:kay:

begüüümm

»-(¯`v´¯)-»
Platin Üye
ben yaptırdım :D

glatt yaptırdığım özel kuaför evime kadar geldi glattı sürdü taradı bi kaç saat kuruyuncaya kadar sonra şampuan ile 1 kere yıkadık sonra özel 2adet krem veriyor glattın yanında ondan sürdü gayet düzgün yanmada yok 2ay oldu :D

suan saç kuruyunca biraz kıvırcıklaşıyor suyu gördü mü düzeliyor normaldede 2ay gibi sürer dediler 1ay daha gider gibi :D

25YTL küçük bi masraf yaptım sadece
yakışıyordu sana:p kestirmeseydin:p

lady0406

New Member
Uykudaki Üye
bende yaptırdım strait theraphyi ama hiç memnun deilim.çok şükür yanmadı ama baya aynı saçıma döndü.üstelik o kadar para ve zamn harcadım.düz mü çok komikkk.hahahaha.üstelık saçım dalgalıydı benim kıvırcık bile deil.

NoBabyy

New Member
Uykudaki Üye
saçlarım dalgalı benim..düzleştirmek istediğimde fön çekiyorum..
en güzeli saçınızı doğal halinde bırakmak bence..

wincase

New Member
Uykudaki Üye
kuaföründe hata vardır belkide uygulamada bi yanlışlık yapmış olmasın

jokerrrr

New Member
Uykudaki Üye
arkaşlar benimde saçlar kuzu saçı gibi adeta ama artık bir çözüm yolu buldum fransadan ithal bir yöntem.. oradaki saç uzmanlarına göre saçın her telini dümdüz ve kalıcı olarak düzletmenin tek yolu buymuş milyonlarca kişi kullandıktan sonra artık bu yöntem türkiyede joker paylaşımm sayesinde herkezin saçı dümdüz olacak..
yöntem ve uygulamalı anlatım..
ilk önce gerekli malzemeleri bimden evet yanlış okumadız BİM den alıyoruz... ve toplam maliyeti sadece 5 TL civarında bisey tutuyor ..
paramızın yettigi kadar 5 10 15 paket sole marka (malgarin) sana alıyoruz bu almış oldugumuz sanaları eve geilp bir kaç paketini yiyoruz ve bu yöntemle içten içe düzleştirme tedavisine başlamış oluyorz.. sonra gidip saçlarımızı yıkayıp duruladıktan sonra bir kaç paket sanayı geniş bir tencerenin icine yatıp kısık ateşte eritiyoruz ... sonra yıkanmıs saça DÜZ OLMASI için saçalarımızı içine daldırıyoruz veeee dümdüz saçlarrrr karşınızdaaaa ... düzleşmeyen saçlar varsa sanayı kalıp seklınde fon makınesi ile basınınzın üstünde eritin ... dümdüz saçınız oldu şimdii... alıntıdırr
bide italyanların yaptıkları çiçek yagı ile düzleştirme yöntemi varmış bu yöntemi sır gibi saklıyorlar... eger araştıpta bulan olursa burda paylaşsın arkadaşlarrr

Adele

Red Coat
Platin Üye
Düzleştiricilerim var bir sürü.

Üst Alt