kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Saatler Evanescence’ı gösteriyor

papaz

Platin Üye
Platin Üye
Beklenen gün geldi çattı. Amy Lee ve ekibi tam kadro karşımızda!

Milyonlarca albüm satışıyla ve sayısız gruba ilham kaynağı olan tarzıyla 2000’li yıllara damgasını vuran Evanescence, son albümleri "Open Door" sonrasında çıktıkları dünya turnesi kapsamında bugün İstanbul’da konser verecek.

Amerikan alternatif rock dünyasının Grammy ödüllü topluluğu Evanescence’ın konser biletleri, kapıda ve Biletix’te bizleri bekliyor.

imparator

İmparatoR
Yönetici
Admin
ooof of gidemedim şu konserer yaa:(:( para bulamadım bilet için:(

RCeylan

Ben saksı değilim!
Elite Üye
ben biletixten bileti bile almıstım 2 gündür yataktan kalkamıorum ya o yüzden gidemedim :(

güzeL geçmiştir konser ya :(

ağLamak fLn istiorum yani :(

papaz

Platin Üye
Platin Üye
arkadaşlar beklenen ruya gerceklestı.Evanescence konserı bıttı maalesef.Konser alanı superdı atmosfer doruklaradaydı.İlk sarkısına cıkısı gorulmeye degerdı.Kendımı cok sanslı hıssettım.bır dahakı seferı bekleyecekler gıdemeyen arkadaslar.gelemeyenler de uzulmesın.

Konserden kendim amatör çekimim :D

imparator

İmparatoR
Yönetici
Admin
arkadaşlar beklenen ruya gerceklestı.Evanescence konserı bıttı maalesef.Konser alanı superdı atmosfer doruklaradaydı.İlk sarkısına cıkısı gorulmeye degerdı.Kendımı cok sanslı hıssettım.bır dahakı seferı bekleyecekler gıdemeyen arkadaslar.gelemeyenler de uzulmesın.

Konserden kendim amatör çekimim :D

ya kanka üzülmemek mümkünmü yaa:(:(:( senin yerinde olabilmek için herşeyimi verebilirdim bn:(:( resme bak yaa:(

BuRaK_H

Timeo Hominis Unis Libri
Uykudaki Üye
dinçer kafanı takma bidahakine birlikte gideriz:D:D

papaz

Platin Üye
Platin Üye
Sıkmayın tatlı canınızı birdahakine giderseniz tabi gelirse :kiki:

maderman

DenGeSiz_üYe
Uykudaki Üye
ya bn yeni duyuyom :D kaçmazdı bu konser, neyse artık biz de avrile gideriz . . .

papaz

Platin Üye
Platin Üye
öncelikle 175 lik kısmın hemen arkasındaki bölümdeydim ve olabildigince net cekmeye calıstım bulanık falan bulursanız ki bulucaksınız lütfen kızmayın.6 tane koydum.

aNimatéD ßat0n

--SiLenci0 !
Uykudaki Üye
haaaaaaaaaaaaayiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :boom:

0ffffffffffffffff:boom:

_komikaZe_

New Member
Uykudaki Üye
beN isTanbuL.da oLmaDıımDn qiDemeDm bu konSeRe.. yaş Da tuTmuo zaTen yanLız qideMezDim ( haNi ewDen kaçSam faLan.. :kiki:)

ama çoK isTioDum qiTmei.. şimDi konSer qörünTüLerini youtube.dan izLioruM :kiki:
aMa aTmosfeR süPerMiş yaNi... orDa oLmak varMış.. :sorry:

Sonat

New Member
Uykudaki Üye
Ya ben temmuzun 17 sinde die biliyordum :Hein36: :058: Neyse artık bi dahaki sefere inşallah :peureux06 :011:

imparator

İmparatoR
Yönetici
Admin
ya erkal olm delirtme adamı ztn kafam bozuk gidemedim die valla döfecem hea öff resimlerin güzelliine bak yaa:(:(:(:(

mrtcmm

New Member
Uykudaki Üye
üzülmeyin kankalar bir daha gelirler,o zaman kaçırmayın ama.

Üst Alt