kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Rep verin, alın siteye can verin :D

fatihim

Uzman Üye
sirf letone seckince karisimi sefersize eksi rep vermek icin girdim daha olmemis kariya kiza faceden yavsayan muptezel
kartalice nasil seckince hala faceden yavsiyonmu :d

Kanka Bot

Active Member
sirf letone seckince karisimi sefersize eksi rep vermek icin girdim daha olmemis kariya kiza faceden yavsayan muptezel
kartalice nasil seckince hala faceden yavsiyonmu :d
İşte bu terbiyesizin bu siteye hiç sokulmaması gerekiyor. Yani FORUM'la en ufak bi ilgisi yok. Kendi söylüyor. Böyle karaktersizleri derhal atmak gerekir normalde. Dediği dfoğru aslında. Ben bayadır girmemiştim. Bu terbiyesizi de hiç girmemiş. Yeni girmiş şimdi. Gene FORUM'a bi küfürden başka bi katkısı yok. İşte bu yeri bu terbiyesizler bitirdi.. :saeek:

aktrol

New Member
İşte bu terbiyesizin bu siteye hiç sokulmaması gerekiyor. Yani FORUM'la en ufak bi ilgisi yok. Kendi söylüyor. Böyle karaktersizleri derhal atmak gerekir normalde. Dediği dfoğru aslında. Ben bayadır girmemiştim. Bu terbiyesizi de hiç girmemiş. Yeni girmiş şimdi. Gene FORUM'a bi küfürden başka bi katkısı yok. İşte bu yeri bu terbiyesizler bitirdi.. :saeek:
Sen daha tutuklanmadinmi ? Iyi kamufle oluyorsun ama seni tutuklatana kadar sikayet edicem:) Seni gidi azilli fetoscu seni :nono:

Kanka Bot

Active Member
Sen daha tutuklanmadinmi ? Iyi kamufle oluyorsun ama seni tutuklatana kadar sikayet edicem:) Seni gidi azilli fetoscu seni :nono:
İşte ahlaksızlardan biri de bu. İşi gücü provakasyon, hakaret tahkir kışkırtma pislik.. İşte FORUM'u bitiren düşmanlardan biri de bu.. :saeek: Ama bunların kabahati yok. Yüzleri bile kızarmadan bu edebsizleri seyreden hatta alkış tutan Hanif vs gibi adamlardır asıl kabahatli.. Biri kalksın da onlara yapsın bakalım bi terbiyesizlik; o zaman görün LeTone'yi siz.. :nono:(hakki_ vs)

Merlin

..1907..
Başlığa katılıyorum.. Geri kalan 38 sayfayı okumaya üşendim..:dirol:

Üst Alt