kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Patikli Penguen

İhShiT

SULTANLARIN SULTANI
Bayram şekeri gibi heyecanla beklenen ve beklediğine değen bir tat.. Benim gözümde; forumun neşesi.. :*

SaMeT33

TySlash
Ayşeye bak ya üşenmemiş okadar şey yazmış zaten önceden yazmıştın nie bida yazıo arkadaş :D ben yazmamışım hilale onu farkettim Hilal iyidir. enteresan başlıklarla pm atar arayı uzun tutmaz :D iidir ii Rabbim gönlüne göre versin :kiki:

keten prenses

New Member
ne yazcağımı bilemedim :D valla cümle kuramıyorum ahahahaa :D özelden mi yazsam ayy utandım laan hilaaall ahahaha :D kelimelerlen anlatamıyom seni :D

seckince

ALone
Nasıl sevdirmişsin kendini bu kadar sen? Cennetlik olanlar böyledir, 40 kişi ardından "iyiydi" dese cennetlik olurmuş insan.. Bunu başarmışsın gördüğüm kadarıyla. Bize düşen de "Allah yar ve yardımcın olsun. Bahtın açık olsun" demektir.

Kendisini iyice tanımış değilim ama tanışlarım arasında yükselen bir grafik gösteriyor. Yani tanıma eğrisi arttıkça bu yorumuma ekleme yapacağım. Şu kadarını söylemeden geçmek istemiyorum.. Avatar edindiği fotoğraf çok benzediği bir kişinin hatırasını canlandırıyor bende. Çok tanıdık geliyor yani.. Selam, saygı ve sevgiler sunuyorum kendisine..

UltraRed

Elite Üye
Acaip bi kız bu... En çok sevdiğimiz kardeşlerimizden biri... Biraz ''fıttırık'', biraz ''aykırı'', biraz ''delidolu''... Dünyanın sonu gelse de onu o eksilmez olası gülümsemesiyle görseniz ''Aaaa hayat daha yeni Başlıyprmuş'' sanırsınız...

Bu yaşta insanlıktan nasibini fazlasıyla almış, içinde taşıdığı enerjiyi etrafına fazlasıyla saçabilen harika bir kardeşimiz.

Sen hiç eksik olma e mi Hilal...

Her şey keyfince ve gönlünce olsun, hayatının her alanında başarılar diliyorum.

RONAK

New Member
ben de pek konustugum yok kendisiyle:Dama yazdigi mesajlardan tanidim sirin,tatli,sevecan kankisimizi:Coucou07::Coucou07::Coucou07::m30:

LoveBug

Süper Üye
Bu patikli ne olacak bilmiyorum :D Bir gülüşü var, hala çözümleyemedim :hahah:

Oyy patikli oy, daha önce de belirttim bunu; seninle konuşurken istemsizce gülüyorum :D Hatta şuan bile gülüyorum :hahah:

Adeta neşe kaynağı, iyi ki var dediğim bir insan.

Tezatlıklarını ortaya döküyorum, tabi gık diyemiyor :hahah: Karşısında boğa erkeği var tabi :kiki:

Hayatında ve hazırlandığı sınavda başarılar dilerim Pütüklü :)

Üstükü cümlüyü yüzürkün üklümü bülü yüzmük güldü vü yüzdüm. :hahah: (Bakalım çözümleyecebilecek misin?)

vayvay

Sadece Bu
üye nicki diye birşey varmis patikli bunu da yeni öğrendim ve ilk tanıştığım insana yazmalıyım diye düşündüm.Patiklim yaa sabah şekerim, içine 'sevinç kaynağı' kaçmış diye düşünmekteyim.Neşen hiç bitmiyor, bitmesin de geldiğin yere huzur geliyor,forumun muhtarısın yaw haberin olmadığın kimse yok e neden? samimisın,içtensın,güvenilirsin çünkü .Seviyorum seni :)

~sitem~

aşk ölmek demekti.....
Evet öğrenmiş oldum ki eskilerden hilakonya imişsin sen :) neşeli eğlenceli ve sicakkanli biriydi.... Gülümsemen hiç bitmesin hilal iyiki varsin ve bizimlesin yolun hep açik olsun :))

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Arada bi forum oyunlarında ya da başka yerde karşıma çıkıyor. Ama çok bi bilgim yok iyi bir insana benziyor :)

Kanka Bot

Active Member
(........). Karşısındaki İnsanı Kırmayı Aklının Ucundan Geçirmeyen , Herkeze Neşe Saçmaya Çalışan, Asla Kavga düşünmeyen , Hamlesini Akıllıca Yapan,
Bu tesbitler doğru değil.. Muhatabını tanımadan , ileri geri , laga luga eden biri bu övgüye lâyık olamaz..Böyle davranan birinin abuk sabuk yazıları da asla "akıllıca" diye nitelenemez..

Ancak "@Wanted'ın şu tesbitleri doğrudur" diyebilirim:

Uçuk, Kaçık , Deli Biri. Gördüğüm En Geveze ve En Komik İnsan Diyebilirim.

(........) Tanımadığı İnsanlara Karşı Çok Rahat Davranabilen (......)
Aynen.İçten pazarlıklı biri..

Tek özelliği yerli yersiz , ikide bir "ahahaaa.." ibaresini yazması.. İtici bi tip yani. Oturmamış karakter..

Patikli Penguen

-------------------------
Bu tesbitler doğru değil.. Muhatabını tanımadan , ileri geri , laga luga eden biri bu övgüye lâyık olamaz..Böyle davranan birinin abuk sabuk yazıları da asla "akıllıca" diye nitelenemez..

Tek özelliği yerli yersiz , ikide bir "ahahaaa.." ibaresini yazması.. İtici bi tip yani. Oturmamış karakter..
Allah seni ne etmesin ya ahahahahahahaahahah gece gece nasıl güldüğüm belli değil ve ilk defa bana yapılan bi yoruma cevap verdim ayrıcalıklısın letone ya da seçkince mi demeliydim karakterin varla yok arası ben napabilirim dd: ahahahah bana yapılan yorumları da beni sevdiğinden nasıl da okurmuş aman da aman harikasın corç dd:

hakki_

.
Vaaayyy patiklinin de konusu varmış.

Ne desemki.Forumda kalan son bayan üye.O da giderse hep saçı kısalar kalacağız.

Bir de ,her seferinde şu avatar resmine bakınca nefesim tutmak zorunda hissediyorum.Acaba niye :confused_smile: :whatchutalkingabout

идти трахаться

Üst Alt