kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

OS X Yosemite Halka Açılıyor!

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Katılım
16 Nis 2006
Mesajlar
15,915
Bu hafta geliştiriciler için 4. betası yayınlanan OS X Yosemite, milyonlarca Mac kullanıcısıyla buluşuyor. Yarından itibaren yeni sürümün halka açık betasını indirerek Mac'inize kurabilirsiniz.
23/07/2014 21:33

Apple'ın Haziran ayı başındaki Evrensel Geliştiriciler Konferansı'nda tanıttığı ve 2 aya yakın süredir geliştiricilerin kullanımına sunduğu OS X 10.10 Yosemite tüm Mac kullanıcılarıyla buluşuyor. Hatırlanacağı gibi, bu hafta başında geliştiriciler için 4. beta sürümü yayınlanan işletim sistemi yarından itibaren milyonlarca Mac kullanıcısı tarafından indirilerek denenebilecek.

Beta programına kaydolmak gerekiyor

Halka açık ilk sürümün, Pazartesi günü geliştiriciler için yayınlanan 4. beta sürüm ile aynı olacağı verilen bilgiler arasında. Yeni sürümü görmek için sabırsızlanan Mac kullanıcısı okurlarımız için ufak hatırlatma yapmakta fayda var. Eğer OS X Yosemite betasını bir an önce sisteminize kurmak istiyorsanız Apple'ın beta programına kaydolmanız gerekiyor.

Nasıl yaparım?

Buradan ulaşabileceğiniz beta programı sayfasında, Apple ID ve şifreniz ile oturum açarak kullanıcı sözleşmesini onaylayın. Bu basit işlemi tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken beklemek. OS X Yosemite Kamu Betası hazır olduğunda Apple tarafından size e-posta ile indirme bağlantıları gönderilecek.

Yedek almayı unutmayın

OS X Yosemite'yi Mac'lerine kuracak okurlarımıza, sistemlerinin yedeklerini almalarını ve yeni bir sabit disk bölüntüsü oluşturarak kurulum yapmalarını öneriyoruz.
 
Üst Alt