kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Önerilerinize İhtiyacım Var

Îکє†

veni...vidi...bıdı...
Elite Üye
hadi sizi biraz çalıştırayım :dd... 3-4 belediye benden (yani kurum olarak bizden) örnek sosyal sorumluluk projesi istiyor..

ama alışılmadık, daha doğrusu daha önce hiç yapılmamış bi proje... konusu insan olur doğa olur hayvan olur fark etmez, yeterki özgün olsun...
bu konuda fikirleriniz varsa paylaşabilir misiniz... fikrinizi çalmak istiyorum da:dd

imparator

İmparatoR
Yönetici
Admin
doğuda bi okula yardım yapın kanka çok tutar :D

Aragon

' Maybe After ; )
Süper Üye
fikir bizden para sana ama öyle olmaz.teminat olarak bin lira gönder örnek projeyi sunayım sana anında :D

NOLAN

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Doğudaki çocuklara bedavadan Kuran'ın Türkçe mealini yollayın mesela..Al sana sosyal sorumluluk:Demon08:

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
Dogu ilinden biriyle kardes sehir veya kasaba veyahut bir kutuphane.

Veya fakir ailelerin cocuklarinin egitim ucretlerini senelik olarak karsilanmasi.
Baska baska ne olur.
toplulukca gitmek isterdim oralara her eve misafir olup sorunlarini dinlemek halkin ellerini tutmak sarilmak dertlerine merhem olmak yanliz olmadiklarini hissettirmek.
Bu paradan mal mulkden bile kalici bir guzellik olurdu.

hakki_

.
Elite Üye
Belediyeler hakkinda on bilgi almamiz mumkun mu?

Îکє†

veni...vidi...bıdı...
Elite Üye
doğuda bi okula yardım yapın kanka çok tutar :D
Doğudaki çocuklara bedavadan Kuran'ın Türkçe mealini yollayın mesela..Al sana sosyal sorumluluk:Demon08:
Dogu ilinden biriyle kardes sehir veya kasaba veyahut bir kutuphane.

Veya fakir ailelerin cocuklarinin egitim ucretlerini senelik olarak karsilanmasi.
Baska baska ne olur.
toplulukca gitmek isterdim oralara her eve misafir olup sorunlarini dinlemek halkin ellerini tutmak sarilmak dertlerine merhem olmak yanliz olmadiklarini hissettirmek.
Bu paradan mal mulkden bile kalici bir guzellik olurdu.
izmir de hemen her belediyenin doğudan bi kardeş belediyesi var... onlarla ilgili birçok etkinlik yapılıyor... ben o yüzden daha önce yapılmamış düşünülmemiş olanı sordum

Belediyeler hakkinda on bilgi almamiz mumkun mu?
İzmirli beledileyeler desem yeterli mi

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
hadi sizi biraz çalıştırayım :dd... 3-4 belediye benden (yani kurum olarak bizden) örnek sosyal sorumluluk projesi istiyor..

ama alışılmadık, daha doğrusu daha önce hiç yapılmamış bi proje... konusu insan olur doğa olur hayvan olur fark etmez, yeterki özgün olsun...
bu konuda fikirleriniz varsa paylaşabilir misiniz... fikrinizi çalmak istiyorum da:dd
Himmm.
Flash patladi gene.
Turkiyede uc tane felcli hastalar icin hastane var bu sayi cok yetersiz.
Ve orthopédie malzemeleri cok pahali. Ve bu hastalar psikolojik olarak démoraliser olmus insanlar. Cogu terk edilmis vakif gurabaya sevkedilmis ne tekerlekli sandalyeleri nede yasamlarini kolaylastiran insanlara sahipler.
Gazetecisin isik tutabilirsin karanlik dunyalarina gundeme vurabilir hatirlatabilirsin okuyucularina.

Birde kimsesizler cocuklar. Cocuk esirgeme kurumlari gelecek nesillerimiz golgeler ardinda yasayan aynadaki toplumun diger yuzu.

imparator

İmparatoR
Yönetici
Admin
izmir de hemen her belediyenin doğudan bi kardeş belediyesi var... onlarla ilgili birçok etkinlik yapılıyor... ben o yüzden daha önce yapılmamış düşünülmemiş olanı sordum

İzmirli beledileyeler desem yeterli mi
benim bi fikrim var aslında ama burdan açıktan yazasım pek yok. Nickini kopyalamayı beceremediğimden ben atamıyorum bi özel mesaj atsana bana anlatayım :D

Üst Alt