kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

O Ses Türkiye birincisi Ferat Üngür

Katılım
15 Şub 2005
Mesajlar
42,770
Ferat Üngür kimdir? Aylar süren mücadelenin ardından finalistler final için en iyi performanslarını sergiledi. O Ses Türkiye'nin şampiyonu Ferat Üngür oldu. Murat Boz'un takımında yer alan Ferat Üngür şampiyon oldu. Peki Ferat Üngür kimdir?


O Ses Türkiye’de Ferat Üngür’ün birinci olmasıyla Ferat Üngür’ün hayatına dair birçok detay merak edilmeye başlandı. Ferat Üngür nereli ve kaç yaşında? İşte şampiyon olan Ferat Üngür’ün hayatı ve detaylar…

FERAT ÜNGÜR KİMDİR, ASLEN NERELİDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Diyarbakır doğumlu olan Ferat Üngür, lisansını Adıyaman Üniversitesi’nde Müzikoloji bölümünde tamamladı. O Ses Türkiye sahnesine çıkma cesaretini bu yıl gösterebildiğini söyleyen Ferat Üngür, bazı mekanlarda sahne alıyor.
Ferat Üngür, O Ses Türkiye'ye “Zülfü Kaküllerin Amber Misali” şarkısıyla katılmıştı. Karar aşamasına gelindiğinde ise Ferat Üngür, O Ses Türkiye’deki yoluna Murat Boz ile devam ettiğini açıklamıştı.
O Ses Türkiye finalisti Ferat Üngür’ün sesi 2016-2017 şampiyonu Dodan Özer’e benzetildi.

FİNALDE SON 4′ HANGİ İSİMLER KALMIŞTI?

O Ses Türkiye yarışmasının Pazar akşamı ekrana gelen finalinde jüri üyesi Beyazıt Öztürk gözyaşlarını tutamadı. O Ses Türkiye finalinde sahne alan Umut Kaç seslendirdiği Vay Dünya türküsüyle takımında yer aldığı Beyaz’a duygusal anlar yaşattı.

Barış ve Baran Solar
Ferat Üngür
Umut Kaç
Gülce Kahtalı

O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ NE ÖDÜL ALDI?

O Ses Türkiye Büyük Finali kazanan isme verilecek ödül belli oldu. O Ses Türkiye 2019 şampiyonu Toyota Corolla Hibrit sahibi oldu. Toyoto Corolla Hibrit’in henüz fiyatı tam olarak belli değil.Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/ferat-ungur-kimdir-o-ses-turkiye-2019-birincisi-ferat-ungur-kac-yasinda-ve-nereli/
 

TuLu

New Member
Katılım
24 Tem 2009
Mesajlar
6
o ses bu ses her kafadan bir ses.. bi saç sakal traş olur artık :smile:
 

The.Cellar

New Member
Katılım
21 Şub 2007
Mesajlar
2
Güzel sesi var ama, hakketmiş bence, teşekkürler paylaşım için.
 
Üst Alt