kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Netflix Dizi ve Film Önerileri

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
4

Arkadaşlar biliyorsunuz Netflix büyük bir mecra. İş böyleyken içerisinde bulunan güzel dizi ve film önerilerinizi bu başlık altında toplayalım. Boş zamanlarımızda ne izleyelim diye düşünmeyelim.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Herkes buraya Black Mirror'ı yazmamı bekliyor sanırım. Ama Netflix'e geçmeden önceki Black Mirror'ı tavsiye ediyorum ben size.

Son düzenleme:

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Klasik zombi dizilerinden farklı olarak zombilerin hızlı ve zeki olduğu bir gerilim dizisi: Black Summer

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin

Chambers

Organ nakli yapılan biri donörünün özelliklerini almaya başlıyor. Ama sandığınız kadar basit bir şekilde değil. Psikolojik korku tadında.

HIYMYM dizisini bünyesine almış platform, bazı yasaklı sitelerden takip edilebiliyor ama telif hakkı uyarısı veriyor bir kısmı. Bulunduğum bölgede TT interneti çok rezil bir halde, almak istiyorum ama elimde patlayacağını bildiğim için uzak duruyorum.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Bu sefer netflix dizisi vermeyeceğim. Ekstra konu açmak gereksiz diye buraya yazdım ve bu dizi İYİ Kİ netflix in eline düşmemiş. Karşınızda:

CHERNOBLY

Adından da anlaşılacağı üzere Chernobyl faciasını muhteşem bir şekilde anlatmış olan yapımdır. Bunu tüm Türkiye'nin izleyip nükleer enerjinin bu ülkede neden kullanılmaması gerektiğini idrak etmesi lazım.

rifkican

Member
Zamanında Karadeniz de olan bize oldu... İnsanımın çoğu kansere yenildi, burdakilerde " çayda bişey yok aha bakın bende içiyom" dedi etrafındakiler de gülüp alkışladılar !!!! Tanıdık geldi mi?

hakki_

.
Bu sefer netflix dizisi vermeyeceğim. Ekstra konu açmak gereksiz diye buraya yazdım ve bu dizi İYİ Kİ netflix in eline düşmemiş. Karşınızda:

CHERNOBLY

Adından da anlaşılacağı üzere Chernobyl faciasını muhteşem bir şekilde anlatmış olan yapımdır. Bunu tüm Türkiye'nin izleyip nükleer enerjinin bu ülkede neden kullanılmaması gerektiğini idrak etmesi lazım.
Güzel diziydi.Tavsiye için teşekkür ederim.

Ertach

New Member
Ash Vs Evil Dead
Korku ve yer yer komik gayet güzel bir dizi tavsiye ederim.
Zeyna'daki ablamızda oynuyor.
Kana doyacaksınız. :)

Üst Alt