Napıcağımı Bilmiyorum Ya..Lütfen Yardım Edin..

anil

Active Member
Uykudaki Üye
serhat 4ever:Dsona kalan dona kalır cananım ama yinede sen bilirsin:D:smile:

tatlı_cadıı

OLDIES
Gümüş Üye
Duyqularımı Dinlesem Serhat tabii:Dama bora üf bilmiyorum..Ama bora bana biraz büyük kaçar..Okyanusta yüzüyor o çocuk..

'déJavu'

*giz.
Elite Üye
sevmiyosan boşu boşuna çıkıp umut vrme o çocuğa.. Kendin içn başkalarının duygularyla oynama derm bn

asigirl89

New Member
Uykudaki Üye
nerden bilion belkide serhatta senden hoslanmistir olabilir yane
belki söyleyemmistir kolay deel yane
pat diye sölenirmi böle seyler :D

bora ya ümit verme sonra ortada daha fena kalirsin

aramisdaki bu ask baslamadan bitsin yane :D:

az bekle zaman göstercektir bencee

eyyytt beeee ne yasarmisim bide kendime care bulabilsem :puah:

yzx

Süper Üye
Süper Üye
şimdiki aşklar da pek farklı be :D

ne diyim birşey hissetmiyorsan salla gitsin

aяwєи

New Member
Uykudaki Üye
Bu söyleyeceğim şeyi kesinlikle uygulamayacağını ve hatta hiç hoşuna gitmeyeceğini biliyorum. Ama yine de söylemek istiyorum olurya belki kırmızı kar yağar, karıncalar konuşmaya başlar:)

İkisiyle de çıkma.

Bu kişilerle kesinlikle bir geleceğin söz konusu olamaz. Hatta ikisinden birsiyle duygusal anlamda herhangi bir yakınlaşman yada bir ilişkin söz konusu olursa, sandığından çok daha kısa vadede bu sona erer.

ileriye yönelik ilişkiler de böyle başlamaz.

Benden sana abla tavsiyesi.. Hayat senin hayatın.

Mutlu olursun dilerim.

JackDaniels

New Member
Uykudaki Üye
Ya Biriyle çıkmak zorundamısınız illa ben onu anlamadım artık saçma geliyo bütün ilişkiler:D

seher

MisTraL#'limm
Elite Üye
tatlı cadım sanırım ölmeden gelin olacan :puah::puah::puah:

( ßèn öLmedeeèdennnn qeLìnnnnn oLsaammmmm )

şaka tabiki ama 2 kişi arasında kalmak zor aslında 2 kişi arasında da değilsin

çünkü birinden hoşlanmıyorsun direk onu red etmen gerekirdi :p

bu benim fikrim tabiki eger kabul edersen serhatı kaybedersin..

ayyyyyyy cok zor durum yaaa allah kolaylık versin canancımmm :sad:

Tengri

BebeğiM ?
Uykudaki Üye
ben sana ne yapman gerektigini msnde söyledm
sen ne yapman gerektgini biliyosun :]

xXxEsCxXx

New Member
Uykudaki Üye
Vahim..2 kişi arasında kalmıs :DSen gine iysin ben 5-6 kisinin arasında kalıorum:D
Bu nasıl yorum ya gülmekten gözümden yaş geldi...

Bence sen Bora'yla çıkma çünkü hep aklın sehat'ta kalıcak serhat'ta da aşkını itiraf ediçek gücün olmucak ki aksi olursa yap yoksa bence bir süre ortamını değiştir...

element80

ça ça ça.. :)
Uzman Üye

ÖnceLikLe oLayın KahramanLarını Yazayım..
Ben=Canan
Hoşlandığım çocuk=Serhat
Serhat'ın kankası ve benden hoşlanan çocuk=Bora
Arkadaşım(izleyici)=Ebru

Şimdi..Kankalarım ben bi çocukla tanıştım netten..Aynı mekanda takılıyorduk..Görürdüm ama tanışmadık hiç..Neyse bi sitede buldum bunu..Adresimi eklemiş.Tanıştık.Aynı yerde oturuyormuşuz..Takıldığımız mekan biraz uzak bizim oturduğumuz yere..Otobüsle gelip gidiyoruz.İşte dedik bundan sonra beraber gidip gelelim..Ondan önce bi görüşelim dedik.Çocuk fotoda pek bi soğuk gelmişti bana..Ama tanışınca Öyle olmadığını anladım..

Eli yüzü düzgün sağlam bi gençti..Ben ondan hoşLanmaya başladım..Ama aramızda 3 yaş var..Ve o benimle çıkmak asla istemez..Yani Arada yaş muhabbeti açılınca genel olarak konuşurduk..İşte ben sizin yaşınızdaki bi kızla çıkamam hayatta falan..

Ama çocuk beni bildiğin kıskanıo..

Biraz önce Buluştuk işte..Kankasınn doğum günüydü Bora'nın.Yine bizim mekana gittik.Çocuk benimle oyun oynuo böle hani abi küçük kardeşiyle nasıl oynar onun gibi..

Sonra Arkadaşım Ebru'yla kıskandırmaya çalışıo beni flan..

ama bunun yanındada kıskanıyor..Kendi kankasından bile koruyor,kolluyor..

Herneyse..herşeye rağmen eskisi kadar çok olmasada bi hoşlantı var Hala Serhat'a karşı..

Takıldğımzda Bora bana çok soğuk davranmıştı..Ben heralde midesi kalktı beni görünce falan dedim xDDD

Ama böyle olmadığını anladım..Eve geldiğimde Msne girdim..Bora açıktı..Özür diledi işte biraz rahatsızdım ilgilenemedim ortama pek ayak uyduramadım özür dilerim falan dedi..Konu döndü döndü çıktığımızın olup olmadığına geldi.Ben inş. bana çıkma teklifi etmez diyodum ki..Korktuğum başıma geldi..

Şimdi ben serhattan hoşlanıyorum..Bora baya sağlam çocuk..ama henüz onu iyi tanımıyorum ve bişey hissetmiyorum.Ama çıkarsamda fena olmaz mı bilmiyorum..Eğer onunla çıkarsam serhatı kaybederim belki..Yada ona serhattan hoşlandığımı söylersem onu kaybederm..Bora'dan biraz zaman istedim..birbirimizi iyi tanıyalım falan dedim..

Sizce Ne yapmalıyım ? Yardım Edin Lütfen ya..İlk defa böyle zor bi durumda kaldım..

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler..

3 yaş farka fark deme ..aşkın yaşı yoktur ... erkekler için sorun olmaz yani,hiç öyle düşünme

bora konusuna gelince yazı tura at çıkıp çıkmama konusunda :D :D

delighted

# BaBy #
Uykudaki Üye
Güzelim bekle biraz, bak bakalım tavırları nasıl. Eğer senden hoşlanıyorsa zaten belli eder. Serhat'ı kıskandırmak için felan Bora ile çıkmak felan aklına gelmesin. Araları açılabilir. Serhat umut veriyorsa Bora'ya biri var felan dersin. Yavaş yavaş soğutabilirsin.
Serhat senden hoşlanmıyorsa Bora ilede bir ilişki kurma derim ; Sonuçta Serhat' tan hoşlanmışsın. Arkadaşı sonuçta , mutlaka muhabbeti geçecektir. Kötü olmaktansa hiç olmasın.

Üst Alt