kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Monologlar ve Saçmalamalar II

bvlgari

New Member
Yamuk ağızlı asyalı hatunların ASMR yemek videosu eşliğinde uyuklamak varken artık niye geldiysem

küflüpeynir

Uzman Üye
sverker savas ciglikliklari davullar esliginde rinda rinda balayi havasi arada karistirmak lazim sayfalari kolezyumda gorucuye cikacaklar

Nîda1905

Yeni Bir Dünya İçin..
Daha simdiden 8 kilo aldim, hadi 3 kilo daha kabulum. Ama daha fazla olmasin.. :s

Petaniya.

Platin Üye
Beyazlayarak uzayan saçlarıma bakınca görüyorum: İçimde bambaşka biri varmış.

arhavili

Elite Üye
Sakız bütün kötülüklerin anasıdır. Ortalık yerde şapur şupur sakız çiğneyenlerin ağzına yüzüne kürekle vurun!

küflüpeynir

Uzman Üye
ayakkabilarima bakilmasi hosuma gidiyor, her zaman o gulumsemeleri goruyorum stand up yapsam ayakkabilarim kadar basarili olamazdim,

küflüpeynir

Uzman Üye
dolares seni seviyorum, en cok o ritimleri diledigin gibi degistirebilmeni seviyorum, cocuk oyuncagi gibi sarki soylemini seviyorum, en cok da seni canli dinleyemedigime uzuluyorum , seninle tanisamadigima uzuluyorum

Üst Alt