kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Monologlar ve Saçmalamalar II

bvlgari

New Member
Aktif üye
Yamuk ağızlı asyalı hatunların ASMR yemek videosu eşliğinde uyuklamak varken artık niye geldiysem

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
sverker savas ciglikliklari davullar esliginde rinda rinda balayi havasi arada karistirmak lazim sayfalari kolezyumda gorucuye cikacaklar

Nîda1905

Yeni Bir Dünya İçin..
Platin Üye
Daha simdiden 8 kilo aldim, hadi 3 kilo daha kabulum. Ama daha fazla olmasin.. :s

Petaniya.

Platin Üye
Platin Üye
Beyazlayarak uzayan saçlarıma bakınca görüyorum: İçimde bambaşka biri varmış.

arhavili

Elite Üye
Elite Üye
Sakız bütün kötülüklerin anasıdır. Ortalık yerde şapur şupur sakız çiğneyenlerin ağzına yüzüne kürekle vurun!

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
ayakkabilarima bakilmasi hosuma gidiyor, her zaman o gulumsemeleri goruyorum stand up yapsam ayakkabilarim kadar basarili olamazdim,

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
dolares seni seviyorum, en cok o ritimleri diledigin gibi degistirebilmeni seviyorum, cocuk oyuncagi gibi sarki soylemini seviyorum, en cok da seni canli dinleyemedigime uzuluyorum , seninle tanisamadigima uzuluyorum

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
daha bir suskun daha bir dusunur aristote myt kalemi ne kadar karisik karekter hele bir robel bakisiyla, cok fazla dusunmeden kaleme dokebilsem aklima gelen ne varsa o kadar iyi sacmalardim,
goya nin caddesi var dediler gittim ve gordum, goya ile alakasi yokmus dali nin delileri sarmis her tarafi

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye

quasimodo olmasaydi hugo dogarmiydi , her insan hikayerde dogar ve yasar , farkli hikaler farkli insanlar hatta bir dunya guzeli bir cingene amansiz fikir catismalari gelenek zamanin en modern sehrinda karsilasdiklarinda peslerinden kosduklari ruyanin gerceklesmesi heyacani icerisnde gelisen olaylar, keskelerle dolu her cade sokak, sordum quazimodo'ya ne verebilirsin su asagilik kamburundan ve sefil hayatindan baska esmeraldaya, boynu bukdu ve gitti , soyleyebilidi kafasindan buyuk kalbini acabilirdi, utaniyordu,
esmeralda realistti ahaahha bu bolume cok guldum ahahahah o donemde realistmi vardi
hayellerine sigmayan esmeralda hayellerini susleyen prenslerden satolardan kendini alamiyordu ,zor ve fakir yasami onu mutsuz ediyordu karsilasmak istedigi en son sey olmaliydi sefil bir prens, ben muhurlu yasamlar diyorum hikayede gecen tum karekterlerin de dahil oldugu muhurlu yasamlar, hugu bu karekterlerden biriydi ulasamadigi ukde ettigi dunya yasadigi dunyanin tam aksiydi quazimodo hugo
nun ta kendisiydi

bu kadar zengin bir lugat tarif edilemez incelikde ruh hali nasil bu kadar cirkin olabilir ki nasil saklanabilr o kambur bir bedende esmeraldanin bunu gorememis olmasi mumkun degil , isde bu

hugonun sevdigi guzellik gercekde fizyolojik guzellik gercek guzelligi barindirmiyor,bu ruh halini anliyorum kendini kabul ettirebilmenin insanlarin ona bakis aciisini degistirebilecegine inanmis
cuceler ulkesinde bir dev ile devler ulkesinde bir cucenin hikayesine benziyor tematik olarak

bu hikaye mutlu bitseydi dunya savasi mi cikardi acaba sormadan edemedim,

tabi kimsenin hayal edemedigi bolum mutlu son ,benim bekledigim ukde den ote degildi,

Üst Alt