kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Monologlar ve Saçmalamalar II

küflüpeynir

Uzman Üye

her bir sebep bir maratondur, basarma arzusi sabahlara kadar kosabilirim, bir sonuca ulasabilmeliyim o ana kadar kosmaliyim baska sans yokdur, boyle bir luks de yokdur, her ne kadar soru binlerce olasiliga ciksada her olasiligi didik etmeli basari kafiyeli alimli bir kelime gercekde sadece degersiz bir kelimedir, degerli olan ulasabilme arzusu var oldugunu bilmek oralarda biryerlerde gozunuzun onunden gecerken onu yakalamaya calisirsin elindizden defalarca kayar tekrar tekrar ve tekrar bir donguye donen dairede hapsolur kalirsiniz, bazen yetersiz oldugunuzu dusunebilirsiniz, ben herkes degilim kimse gibi olmak istemiyorum dersiniz ayaga kalkma zamanidir, yarisiniz sadece kendinizledir, dalgalar gibisiniz kukreyen bir deniz gibi avaziniz cikdigi kadar bagirmalisiniz dislerinizin gicirdamaya basladiginda tekrar dongunuzden cikar daha ileri boyuta sicrarsiniz her bir adim ardinizda kilometrelerce mesafe katedmisdir, zihnin fizyolojisinden gecen boyut yirmiyi askindir kuculen rakamlar dahil artik hersey kuculmusdur cuceler ulkesinde bir dev devler ulkesinde bir cuceye donusmussunuzdur

küflüpeynir

Uzman Üye

salvador bir deliydi, kesfedildiginde ise bir dahiye donusdu. yuksek bir olasilik ise kesfedebilecek kadar dahi insanlar kesfedemeyecek kadar deliydi insanlar ben buna uyku felci diyorum. kimbilir her bir sir ve gizem tabi olgunun icinde varolan bir estetik nihayetinde

küflüpeynir

Uzman Üye
kanka net facebook sayfasi kafayi iyice siyirmis siyasetle.
sosyal paylasim formu cakma cumhuriyet gazetesi gibi :D

küflüpeynir

Uzman Üye
oldugu kadar olmadigi kader felsefesi devrik bir cumle degildir devrik veryansin nuktesi; ne kadar bagisikligimiz oldugunu sayamiyorum artik, carlo bile pinokyonun yalan soyleyen kukla oldugunu soylerken bile ciddi degildi tum dunya bunu yanlik okudu ve yanlis algiladi gercekde yalan bilmeyen kuklaydi pinokyo

küflüpeynir

Uzman Üye

nassil bir problem cozuyorsam tum problemleri cozecegini dusunurdum olmasini istedigimiz seylerin sonucunda hayal kirikligi, gercekde boyle olmuyormus
yoruldugunu dusunmez insan basarabilmenin arzusu yakasina suluk gibi yapisdiginda onca basarizligi hatirlamaz olur tusa gelen pehlivan icin devam eden her zaman bes puanlik ucer ikiser periodlar vardir, yenilgiye doymazsiniz bagisiklik sisteminiz icinde yer eden aliskanliga donusdugunde

tum orneklerden kendimi azad ettim, ulasabilegim kadarim gucum kadar varim minuskul karinca azmine ulasamiyourum bunca zaman karaladiginiz sayfalarin bir ilizyondan ibaret oldugunu dusunmek normal bir gunun uzerinde yagmurlar yagdirabillir

hic bir zaman cozemiyecegim bir problem icinde kayboldugugum basibos gaz kutlesi.

küflüpeynir

Uzman Üye
boney m:D reggie nin dans figurlerine hayranim, cok ozgun belirli bir cizgiye sabit kalmadan cekirge gibi zipliyor, guzellige dair bir sey varsa anlam katiyorlar,

küflüpeynir

Uzman Üye
sacmalamayan insanlarin cogu sahdedir cunku kisi oglunun gercek yuzu sacmaliklarinda gizlidir,

simdi bir guzel bir sacmalayacagim:D von den elben acdim dinliyorum, ruhumun derinliklerine nufus ederken melodiler ucsuz bucaksiz kelimeler geciyor zihnimden, cok kotu dans ediyorum gercekde hic oynamayi bilmiyorum, bildigim tek oyun kelime oyunlari onlarla dans etmeyi seviyorum onlara yon vermeyo bir ok gibi saplamayi yayindan bir ok firlatmayi, yada birinin kafasini yarmayi bazende uzmeyi sevindirmeyi, kelimeleri aglatabilirim hatta dunyanin hic yazilmamis bestesini besteleyebilirim, anonim
hatta siirler yazabilirim, usudugunuz anlarda size kazaklar yelekler coraplar orebilirim ben fikir iscisiyim yalan dolan bilmez dilim, geldigim yerden yuk trenleri gecmesiydi anonim bir sair
zahmet etmeyiniz
boguldugum hafuzlarda klorlu sayfalar yokdu mytik kahramanlarin duygulari vardi kirlenmemis, iyiki kimseler okumamis, tabiki sirlarim gizemlerim var gormek istediklerinizi goruruz bilmek istediklerinizi biliriz legoloman kisiligim yap boz parcalarini birlestirmekde mesgul

sacmalamaya dair ne varsa hepsini sacmaladim, sakin bir anlama cikarmaya calismyin ben bu yaziyi kendime yazdim

Üst Alt