kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Monologlar ve Saçmalamalar II

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
monolog: (alm. monolog): kişinin kendi kendine konuşması. nesir eserlerde figürlerin karşılaştıkları durumlar hakkındaki yorumlannı tasvirde yararlanılır. düğüm monolog (konflikt-monolog) çeşidi, eser kahramanının, olayların akışı içinde vardığı en önemli noktada karar vermek, kendiyle mücadele etmek, tartmak, seçmek hallerinde kendi kendine yaptığı konuşmadır.

Aslında günlüğün anlık olanıdır çok karışık oldu ama anlık duygularımızı yazıcaz buraya ama kurallarına uyarak kolay gelsin
İlk konu için tıklayınız.

küflüpeynir

Uzman Üye
dizi başlamış dediler koşduk geldik, Monologlar ve Saçmalamalar 4 sezon II bölüm... [fosforların azmi]
[h=1][/h]

UltraRed

Elite Üye
Beni fazla seven yoktur... Ki ben de fazla kişi sevmem...

Herkwsin gittiği yere de gidesim olmaz... Herkes Mersin' e ise bana tam tersi hem farz hem vaciptir....

Sahilim

ĐiĿєммά
Prensip olarak "Aman ya onu mu kafama takıcam" dediğim şeyi en az 6 ay düşünüyorum

Sahilim

ĐiĿєммά
Ne kazandım ki ..Şimdi neye üzülüyorsan artık.

LoveBug

Süper Üye
O dudaklar kırmızı kırmızı,
Öpmezsem söndüremem o yangını. :ka13:

Sahilim

ĐiĿєммά
Ahahahha..Aynı anda iki kişiyi idare edersen ayvayı yersin.
Ahh bu kadınlar ahh...

Sahilim

ĐiĿєммά
Bazen insan bir ayakkabı çivisi gibi batar kendine, neşesi hüznüne batar, konuşması susmasına batar…

Hani o küçük dağları ben yarattım havalarınız yok mu falanlar filanlar , acınacak haldesiniz.

0pposite

╭∩╮ (◣☩◢)╭∩╮
[video=youtube;49oJBH5FnxU]http://www.youtube.com/watch?v=49oJBH5FnxU[/video]

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Şimdi o musluğu tamir etmek gerek.

Üst Alt