kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Metal Müzik

korku_bgm

New Member
Aktif üye
Dinleyeniniz var mıdır arkadaşlar ? şahsen uyuşturucu gibidir kendisi . Başlarsınız yavaştan dozu arttırırsınız , aşağıda kalanlar artık sizi kesmemeye başlar .. Death mi tercih edersiniz black mi ? melodik sever misiniz ? en sevdiğiniz gruplar ve şarkıları nelerdir ( keşfetmek istiyorum daha fazla ) , bir de seven arkadaşlar anoreksi - my suicides youtube tan bir dinleyin .. türk metal grubu , gurur duydum şahsen :)

*Freyja

M for Merve
Elite Üye
Aslında ben türleri hani pek ayırıp da dinlemiyorum çünkü bir grup mesela bir türle ortaya çıkıp sonradan tarz değiştirebiliyor. O yüzden türleri değil de beğendiğim grupları takip ederim açıkçası hani hiçbirimiz çocuk değiliz aa black metal dinleyeyim çok cool olayım falan çocukça şeyler bunlar. Ama inceledim bir gün benim en çok sevdiklerim hangisi oluyor diye, tür olarak Senfonik metal güzel, Doom metal güzel, bir de Death metal severim (şimdi zıt gibi oldu yan yana yazınca ama insanın ruh hali farklı olunca seçimleri de farklı oluyor ne yapalım :D) , onun alt türü olarak da Melodik death metal hoşuma gidiyor, bilmiyorum durumları nasıl hani metal camiasında pek önemsenmiyor olabilir belki ama neticede herkesin zevki farklı saygı duymak lazım. Amon Amarth özellikle tercih ederim. Senin dediğin şarkıyı dinledim, klibi tabi ki eleştirmeyeceğim, Türkiye'deki imkanlar malum. :) Bana fena gelmedi, sadece vokaldeki arkadaşın yerine daha iyi bir sesi olan birini koysalarmış belki biraz daha iyi olabilirmiş. Ama bu haliyle de hiç fena değil. Yolları açık olsun diyelim. :)

Üst Alt