kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

LüzumsuzAdam

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Yeni sitedeki ilk kişisel sayfa mesajı. Üyeliğim aynı nickte olan bi üyelikle birleştiği için çok üzgünüm.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Yanlışlıkla avatarımı sildim ve şimdi ise yerine koyacak hiçbir şey yok.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
4 sene inşaat mühendisliği okuyup 3 sene inşaat piyasasında kalıp iyi bir mühendis olmaya çalıştıktan sonra krizden istifade edip her zaman aklımın köşesinde duran yazılım sektörüne bodoslama giriş yaptım. Bu giriş youtube videolardan kod yazmayı öğrenmek gibi amatörce değildi. Haftanın 5 günü 5'er saatten ders gördüm. Geceleri, hafta sonları eve kapandım kod yazma alıştırmaları yaptım. Araştırdım, denedim, olmadı. Yeniden araştırdım yeniden denedim. Artık kendimce projeler çıkartabilen bi junior olabildim. Hala yolun başındayım tabi.

İnşaat mühendisliği kafamdaki gibi ilerlememişti. Sorun şu ki yazılım hiç ilerlemiyor. Soyut kavramlarla çalışmak benim gibi biri için çok zor. Bir tarafta imal ettiğin şey kocaman bir bina iken şimdiler ne yaptığını anlamadığın satırlara bakıyorsun. Geçiş zorluydu.

Ama bu yazılım yapılacak iş değil arkadaş. Sandalyede otur koca gün daralıyor insan. Kimse kızmasın ama asosyal mesleği bu gerçekten.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Daha fazla öğrenmek, bilmek istemiyorum. Her şey bu haliyle bile fazlasıyla zor.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Dün bir şeylere kaldığım yerden devam ettim. Fena değildi ama eski heyecanı da kalmamış. Durumun gidişatına göre yeniden piyasaya dönebilirim.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Benden perşembeye kadar proje bekleniyor. Eve geldim bilgisayarın tuşuna bastım. Bum. Sadece siyah bir ekran. Benim hayat özetim budur. Her zaman da bu oldu.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
O kadar uzun süre internet kullanmadım ki. Şu an internetle ne yapacağımı bilmiyorum...

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Sepete eklediğim bilgisayarın fiyatı her gün artıyor. Bu gidişle ben alamadan eskiyecek.

Üst Alt