kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Letone;Sevgi Hattı

Kanka Bot

Active Member
Sözde 'solcu' olanlar da dürüst değil. Ben onları da 'İşbirlikçi' olarak nitelendiriyorum. Yani bu memleketin ne sağcısı ne solcusu ne de muhafazakarında iş yok.

Kanka Bot

Active Member
Sağcısı,solcusu,milliyetçisi, sözde İslamcısı,atatürkçüsü vs hepsi işbirlikçi. Nerden nasıl türemiş bu asalak ikiyüzlü takımı; diyor yani insan. Bi toplumun alayı mı böyle olur ya!!!
Rüşvetçiler egemen olur ses yok; mazlumlar haksızca hapse atılır ses yok.. Ekonomik bi zulüm olur ÇIT yok. Açık Bİ HIYANET

Kanka Bot

Active Member
Gündemi değiştirme için seçilen konu; Kudüs. Köşeye sıkışan siyasi iktidar Kudüs ile kendini kurtarma gayretine girdi. Halbuki israil ile gayet samimi ve iyi ilişkiler kurmuştu. Mavi Marmara olayında israil ile "Adem-i mesuliyet" anlaşması yapmış; basit bi tazminat ile -kendi kafasından-kan hakkından vazgeçmiş; israil'i ibra etmiş sonrasında da ilişkiler durmaksızın devam edip geliştirilmişti.
Ancak bir çok yolsuzluk, hukuksuzluk ve soygun işleri ortaya dökülmüş, ekonomi berbatlaşmış, huzursuzluk artmış ve iyice köşeye sıkışmıştı.
İşte şimdilerde çıkış yolu olarak Kudüs simidine yapışma gayreti. Bununla gaz alınacak, gündem değişecekti. Sıkıntıdan kurtulacaktı.
Kudüs tabii ki kutsalımız. Ama bunların popülist çıkarcı ve sömürücü önderliği ile asla. Asla Kudüs için bunların önderliğine dahil olmayız.

küflüpeynir

Uzman Üye
nedenini merak ediyorum tam dort defa kirpillmis resim normal bir kedinin fizyolojik goruntusunden cok farkli cetvel gibi sirti hatta rengi ile de oynanmis
paint kopy paste merakimi ne anlatmaya calisdigini acikcasi merak ediyorum ne tur bir fetis sin:d

Kanka Bot

Active Member
nedenini merak ediyorum tam dort defa kirpillmis resim normal bir kedinin fizyolojik goruntusunden cok farkli cetvel gibi sirti hatta rengi ile de oynanmis
paint kopy paste merakimi ne anlatmaya calisdigini acikcasi merak ediyorum ne tur bir fetis sin:d

NOT: Bunca yazı ve konuyu atlayıp da sadece "avatarı görebilmek" körlüğün ve yüzeyselliğin dikalâsı! Ülkemizin hali pür melali tam da budur. Şu manzara bunu çok güzel gösteriyor. Adam bunca gündemi es geçmiş kalkmış benim kediye takılmış. Yuh yani yuh!! :nono:

Kanka Bot

Active Member
Tüm yolsuzluklar, hukuksuzluklar, Reza gündemi, ayakkabı kutuları, MANN adası vs vs hepsi hepsi gündemden düştü. Şimdi anlaşıldı mı yapılan "efelik" ne işe yarıyormuş?

Anlaşıldı mı acaba???

Kanka Bot

Active Member
"Kudüs gündemi" kimin işine yaradı? Düşünelim bi.
Birdenbire tüm olumsuzluklar gündemden düşüverdi, farkında mıyız acaba?

Kanka Bot

Active Member
Güzelleme yaparken adamın "adam" olmasına dikkat etmeli. Öyle sırf laf olsun diye "Sen ne adammışsın be abiii" demek yalakalık oluyor.

Kanka Bot

Active Member
Yeni KHK tam bi fecaat. Açıkça iç savaş kışkırtıcılığı. Kanunsuzluğun, mafiacılığın, iç düşmanlığın, provakasyonun yasallaştırılması. "Sen yap ben hallederim" mantığı.
Suç işlemenin yasallaştırılması. Yazık yazık. Bu hale mi düşecekti güzel yurdumuz ve necip milletimiz.

Kanka Bot

Active Member
Malatyalılar'ı severim. Ama hiç konuşmasınlar. 'Kürecik' yeter onlara utanç olarak..

Kanka Bot

Active Member
Resmen yani resmen canli yayinda Ehli Sünnet TV isimli tetikçi, mafyöz yobaz gericiler silahlanmayı teşvik ediyor. Reklam ediyor. "Hükümetimiz sağolsun destekliyor" diyor.
Ve çoook müslüman AKPlilerin GIK'ı bile çıkmıyor. Ahlaksız aktroller ise zaten suspus olmuşlar. Bunlar hain; seref yoksunu, mafyacı, diktatoryan ve faşist ruhlu olmuşlar.. vesselam..:nono:

Kanka Bot

Active Member
Yeni yıl kutlaması

Yaşamak direnmektir, sevmek güvenmektir.
Unutma; insan çoğu zaman dünyanın hakimi, bazen de küçük bir kalbin esiridir. - Hz. Mevlâna

Yeni yıla Bismillah. Hayırlı huzurlu bir yıl/yaşam geçirmeniz dileklerimle.

Lemi TONEVİ

Kanka Bot

Active Member
Hak ve Hakkının hakkı

İlgilisine
(Kendini bilir o):

Yavşaklara lafım olmaz. Çünkü yavşaktırlar.
Bunlara yalakalık yapanlar ve alkış tutanlar mı yoksa bunlara uzak duran(Fikren tabi) mı yalnız sayılmalı?
Yani yavşak olanlar mı yoksa onlara yalakalık edenler mi asıl yavşaktır!!!
Yani "Serefli yalnızlık" mı yoksa "adice yapılan yalakalık" mı tercih edilmeli???

Memleket son dönemde bu "ilkesiz sürüngen yalakaların çokluğu" yüzünden çekiyor.. Bi de kalkıp "yalnız bunlar. Sayıca azınlıklar" gibi bi goygoyculuk!

Ulan senin hangi kaliteli durumunu/duruşunu gördük terbiyesiz???
Binlerce madrabaz çakala karşı tek bir aslan yeter!!

Adam ol adam!! Eyyamcı müsveddesi!
Senin gibilerin arkadaşlığından Allah'a cc sığınırım ben.
Bozkurtla vahşi çakal arkadaşlık mı yaparmış!!
Senin gibilerden çok var çöplükte; eyyamcı çakal!!!
Aman yalnız kalayım yanaşma bana!!!
LeTone:nono:

Kanka Bot

Active Member
Bir kişi "kalıbının adamı" değilse; zaten "adamlık" sıfatına lâyık değildir. Yani adam değildir. Adam zannedersiniz görünce. Dıştan öyle göstermeye çalışırlar kendilerini.

Halbuki karnından konuşmak, ikirciklik, içi başka dışı başka olmak, özü başka sözü başka olmak, göründüğü gibi olmamak, fırsatçılık, kindarlık, fesadlık, fitnecilik bunların gerçek niteliğidir.
Bi fırsat bulsalar var ya görürsünüz ne pislikler taşıyorlar içlerinde.. Bi fırsatı
nı bulunca akıtırlar kin ve gayzlarını!!!
:nono:

Üst Alt