Letone;Sevgi Hattı

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Ben sevgiyle yazıyorum. Şefkatle yazıyorum. Kardeşane yazıyorum. Allah cc biliyor. Buna karşın etkilenmemiş görünen/etkilenmiyenleri de vicdanları ile başbaşa bırakıyorum. Varsa tabi.
Hakk'ı ve HakkLı'yı gördüğü halde uzak durmayı tercih eden, sözde sahib-ul-iman olduğunu iddia edenler için yazıyorum. Sahib-ul-iman olmak derhal Hakk'ın ve Hakklı'nın yanına koşmayı gerektirir.
Onlara K'âb bin Malik'i ve diğerlerini hatırlatıyorum sadece. Hele bile bile Hakk'ı ve HAkkLı'yı savunmaktan imtina edenlerin halini ayrıca düşünmelidir.
:)

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
ESED artık ESAD oluyor galiba?Aldığımız bazı duyumlar var. Bu duyumları doğrulatamadım kaynaklarıma. Doğrulatırsam paylaşacağım. :)

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Madem antiMuhammedî ağbini o kadar seviyor ve takdir ediyorsun; o halde yazdığım sualler de ilgilendirmeli seni. O sualleri de yanıtlaman gerekmez mi?
Öyle ucuz Çokbilmişlik yok. Nerde diyormuş Allah u Teala cc ''kulum ile arama girme'' diye; yazın da biz de bilelim antiMuhammedîler!!!

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Size çok net bi şey söyliyeyim mi: ''Kalkan şey TEOG falan değil.. Kalkan Milli eğitim Bakanlığı'dır. İşte bu kadar..''

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Bla bla bla.. Boş lakırdı.. Bir birikimi ve değeri gözden çıkartmaktır bu. İki kelam yazmak yok.. Bi yararlı okunur paylaşım yok.. Fasa fiso hep..

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Kimseler yâr olmaz bana
At yok pusat yok ve avrat avret değil
Dünyanın ihanet kesildiği rivayet değil
İsmet Özel

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Ahlaksız aktroller suspus.. Resmen demokrasiye müdahale var. Ve çıtları çıkmıyor.. Bu açık bi ahlaksızlık değil de ne???!!!! :nono:

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Ahlaksız aktrollerden daha fecîsi nedir bilir misiniz? Onlardan olmadığı halde suspus duran ve rıza gösteren diğerleri(!)dir.

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Ahlaksız aktrollerden daha fecîsi nedir bilir misiniz? Onlardan olmadığı halde suspus duran ve rıza gösteren diğerleri(!)dir.
Al Reza çıktı ve "Evet yaptım. Rüşvet de verdim, suç da işledim. Hepsini kabul ediyorum. Hepsi de idarecilerin bilgisi ile oldu" dedi. Ama içerde idare edilen "HAVUZ MEDYASI" marifetiyle halen kafalar iğdiş ediliyor. İnsanlardan gerçekler gizleniyor. Yandaşlar aktroller ya suspus durup bi şey yokmuş gibi havaya ıslık çalıyorlar ya da yavuz hırsız misali başkalarını suçluyorlar. Asıl vatan haini bunlar. Bi kişi aktrol ise vatan haini pozisyonuna geçiyor.

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Bunlarda yüz kalmamış. Surat surat değil kösele. Tek savunmaları "Bu belgeler sahte!" demek. Yani karşısındakini hepten salak yerine koyuyorlar. Tek kendileri akıllı. Başkası anlamıyor sanki neyin ne olduğunu. Bunlar bu taşın altında ezilir. Bunu aşmak için yapmayacakları şey de yok. Çok yakında çok büyük bi olay olursa şaşmayın. Gündem değiştirmek için yani. Bence Kılıçtar kendine dikkat etmeli. Ya da daha büyük bi olay. Bilemiyorum. Ama bunların yapmayacağı şey yok.

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Ahlaksız aktroller toz oldular. Hoş olmasalar da çıkıp "Bunlar iftira. Belgeler sahte. Yalan vs vs" demekten başka yapacakları bi şey yok.. Bi de bol bol söverler. Küfrederler. Ahlaksız dedik ya!!

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Dik duruşlu insanlara destek olmak da lazım. Dik duran insanlar ezilirken destek olunmalı; zalimle bir olmamalı. "Hakk'a Hakk, HakkLı'ya da haklı" demeyi bilmelidir.

Bu bakımdan Ulusolcular sınıfta kalmıştır. Her ne kadar ortaya "Yolsuzluk, adaletsizlik" sloganları ve eylemleri atıyorlarsa da iktidarla aynı ağzı paylaşmakta ve zulmü aynen iktidar gibi desteklemektedirler. Yani sadece kendilerine yapılanı gündeme getiriyorlar; kendilerinden başkalarını ağızlarına bile almıyorlar.

İktidar birisine haksızlık ediyor onlar da kalkıp aynen iktidarın dediği gibi suçlama yapıyor ve duruyorlar. Sırf o zulmedilen kendilerinden değil diye. Yazık.

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Müslümanlığı ve dini değerleri sırf kendi çıkarları için alet edenler; aslında gerçek inanış çerçevelerini de ortaya koymuş oluyorlar. Hakk olan değil ama kendilerince belirlenen bi çerçeve ve inanış sistemi.

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Böyle bir müslümanlığa muhalif olmak düşer bize.i Böyle bir müslümanlığa..

Üst Alt