Konunun ilk sayfası açılıyor

KarizmatiX

Uzaklardan Gelen Adam.
Platin Üye
Örneğin, bir konu beş yıl önce açılmış, elli sayfa mesaj yazılmış. Konuya girmek için tıkladığımızda bugünkü mesajların olduğu sayfa yerine, konunun beş yıl önce açılan ilk sayfası açılıyor, bu nereden ayarlanıyor acaba. Böyle bir durumlla karşılaşan diğer üyeler için de bir açıklama yapılırsa iyi olur.

crazy

kanka.Net
Admin
Örneğin, bir konu beş yıl önce açılmış, elli sayfa mesaj yazılmış. Konuya girmek için tıkladığımızda bugünkü mesajların olduğu sayfa yerine, konunun beş yıl önce açılan ilk sayfası açılıyor, bu nereden ayarlanıyor acaba. Böyle bir durumlla karşılaşan diğer üyeler için de bir açıklama yapılırsa iyi olur.
daha önce bakmıştım, tekrar baktım böyle bir özellik bulunmuyor veya ben göremedim. Aynı konu için başvuranlarada verdikleri cevap üyenin ilk konuyu okumadan son konuyu okuması anlamsız olmasından dolayı. Şimdilik konuya girip sayfanın en üstündeki sayfa numaralarından en büyük olan numarayı seçerseniz en son mesajların bulunduğu sayfaya geçebilirsiniz. İşi kolaşlaştıracak bir yazılım bulursam ekleyeceğim.

Üst Alt