kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Kısa kısa siyaset...

seckince

Active
İstanbul- Vezneciler'deki bombalı saldırıda hayatını kaybeden 2 polis memurunun Fatih Camii'ndeki cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu imzalı çelenk orada bulunan rabiacıları kızdırdı.

Acaba bu aptal rabiacılar çelenkten ne istiyor?

seckince

Active
Hiç kimse kusura bakmasında şu yeni Başbakan'ımız var ya.. İnanın yakıştıramadım o makama ben. Üzerinde çok iğreti durdu abi o elbise..

seckince

Active
Mahmut Tanal twitter'de demiş ki:
Sn.Genel Başkan(Kılıçtaroğlu): Bu kadar şehit verirken bunun sorumlusu terör örgütüne yardım ve yataklık yapan AKP'dir.

Doğru tabii ki de.. İktidar olanlardan sorumlu olan makam demektir.

seckince

Active
Kılıçtaroğlu: "Terörün olmadığı bir dönemde ülkeyi devraldılar. Son 14 yılda terör örgütü palazlandı ,güçlendi.

Terör örgütü ilçelerde, şehirlerde, silahları depolarken valilere bunlara dokunmayın diye talimat verenler kimdi ?"

seckince

Active
Unutamayız kesinlikle; Eskiden laiklik namına hareket eden askerler-yargıçlar-siyasiler hatta bazı siviller hukuku esneterek zulmederdi..
"İslamcı!" AKP de aynı yöntemi kullanarak hiç bir kural kaide dinlemeden zulmediyor! Laikus zihniyetin bu tavrı İnönü Dönemi'nden beri sürmektedir.

seckince

Active
Rusya ile resmi düzeyde ilk temas kuruldu. Rusya Milli Günü sebebiyle Başbakan Yıldırım Medvedev 'e, Erdoğan da Putin'e tebrik mesajı iletti.

Bu duruma ne denir?

Dış politikada "tükür-yala" stratejisi... Umarım işe yarar...

seckince

Active
Binali Uyutuyor..

Binali Yıldırım'ın konuşması gayet heyecansız, gayet ruhsuz, cansız bir hitap. Dinleyenleri uyuttu sadece..

seckince

Active
Şuraya yazıyorum. Obama Ağbileri politikayı değiştirdi. Bizim kuklalarda da aynı istikamette değişim olmak zorunda. Önce Davitoğlu'nu yolladılar. Mecburdular zaten. Onun politikası ABD politikası ile örtüşmüyordu zaten. Bi kitabına uydurup-güya Reis-Hoca kavgası varmış gibi göstererek Reis'i kurtarma hamlesiydi bu. Yani bir tiyatro oynanmış oldu. Mecburdular zaten.

Şimdi şuraya yazıyorum işte; Suriye politikası da değişecek. Hatta PYD politikası bile değişecek. Yani zaten elleri mahkum. Bi de uşaklık pozisyonundalar ya. İşte bunun için. Bak Putin'e sırıtarak yanaşma hamleleri yapmaya başladılar.

seckince demişti, dersiniz. :)

seckince

Active
AKP çevreleri yavaş yavaş usuldan seslendirmeye başladı bile: PKK silah bırakırsaymış; gereği HERHALDE(!) yapılırmışmış.. AKPli Ensarioğlu'nun ağzıyla başladılar manevralara.. Ah bu sefil tiyatrocular ah.. Olan halka oldu..

AK Parti MKYK üyesi ve Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, çözüm sürecinin bitmediğini ve buzdolabında olduğunu,
örgütün Türkiye'deki silahlı varlığına kesin bir şekilde son vermesi halinde gereğinin yapılacağını söyledi.

seckince

Active

22 Temmuz 2014'te Ramazan ayında sahur baskınıyla gözaltına alınıp tutuklanan 20 polis, yine Ramazan ayında serbest kaldı.
2 yıldır haksız yere tutukluydular. YAzık ki ne yazık. Ne olacak bu haksızlıkların sonu.

Hele bu <forum'da bile bize laga luga ediyordu Aktroller.. Güya bunlar kafalarından dinlem yapıyormuşmuşlar, yok paralelciylermişmiş, yok şu yok bu..

Temel'in dediği gibi "Ola densuzler haşindi ne olacak daaaa."

Çıkın ortaya densizler!!!

seckince

Active
Mısır'da İhvan-ı Müslimin terörist ilan edildi
AKP Hizmet hareketini "terörist" ilan ediyor
Birileri(!) 2 önemli ülkedeki 2 harekete kastediyor.
Bu nasıl bi organize böyle.
Enteresan enteresannnnnn..

seckince

Active
Bu siyasi midir? Bu konu yani.. Yani şu namaz konusu.. HAni kılmayan hayvandır, demiş ya...

Şimdi merak ediyorum:

Namaz kılmayan AKP'liler ne düşünüyorlar acaba ?

HAksız mıyım??? :hahah:

seckince

Active
Neyi kutladılar bu Gaafiller???

Fatih'in fethettiği topraklar, Allah'ın hükmü ile yönetilmiyorsa, her türlü fuhşiyat ve ifsad varsa, zina, faiz, eşcinsellik, uyuşturucu yaygın halde ise, müslümanlar zindanda homolar meydanda ise, helaller yasak haramlar serbest olmuş ise sormak gerekir "fetih kutlamaları yapanlar neyi kutladılar?" diye .. "Ağlanacak halimize ancak eğleniyorsunuz!." diye.

seckince

Active
"Mavi Marmara'ya binerken hukumete mi daniştilar" dedi adam be.. Yuuuh diyorum
. Bu ne kadirbilmezlik.. Bu ne ikiyüzlülülük böyle.Bu ne hainlik böyle. Arkadan vurmanin dikalasi.

seckince

Active
Açikça israil'le iş tutyor adam. Ve kalkip "Evet tutuyorum. Var mi bi diyeceğiniz"diye de meydan okuyor. O şehidler gelir senin hakkindan. Merak etme sen..

seckince

Active
İsrail ile iş tutan Misirli Enver Sedat'in Turk versiyonu.. Yaptiği ihanet asla unutulmayacak. Lanetli kavim ile iş tuttu ve de marifetmiş gibi bi de savunuyor. Sen haşa Allah'a kafa tutuyorsun be gaafil..

seckince

Active
Bi de Feullah Hoca'ya laga luga ediyordular. Yok efendim "fetullah israil ile görüssseydiniz once" demismiş de;yok orda otorite israil olduğundan once onla goruşun demismis de;yok olur muymuş hiç öyle şey de vs vs laga.luga.. Şimdi ne oldu??? Bi de anlaşma yaptiniz be...İkiyuzlu siyonist kurgusu figuranlar...

seckince

Active
"Yine olsa yine düşürürüz.." 'Den;
"İncirlik'i Rusya ya acabiliriz.." noktasına
Ama niye???
"Çünküüü akape köprü yaptı.. Yaaaa!!!"

Hülooggg

seckince

Active
Bunlar çoluk çocuk demiştim.. Kalkmışlar vatandaßlik dağitiyorlar.. Güçlü devletler vatandaşlıği bu kadar kolay vermez. Önce süreli otutum verirler. Ama bunlar palyanço. Nasil olsa şakşakçilik efecek havuz medyasi ve aktrol kadrolari var.. Ahlaksiz takımından..

seckince

Active
Suriye meselesinde reel politik işletilmedi. Ama sira israil'e gelince hemen "reel politik" akillarina geliverdi...

Üst Alt