kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Kelly Brook Hayran Külübü

dark shadows

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Katılım
18 Haz 2013
Mesajlar
900
İngiltere doğumlu model, oyuncu, televizyon sunucusu ve tasarımcı. FHM tarafından, 2005 yılında dünyanın en seksi kadını seçilmiştir. Kelly Brook, 23 Kasım1979] tarihinde, Rochester, Kent, İngiltere’de dünyaya geldi. Doğumunda kendisine verilen Kelly Ann Parsons adını Kelly Brook olarak değiştirdi.
Brook, modellik kariyerine 16 yaşında başladı. Annesinin kendisi adına kayıt olduğu bir güzellik yarışmasını kazanmasının ardından, Foster’s, Renault, Walkers gibi pek çok ünlü markanın reklamında oynadı. Daily Star gazetesi tarafından üçüncü sayfa güzeli seçildi.
Grazia dergisi tarafından yapılan İngiltere’nin En Güzel Kadını ve de 2005 yılında, FHM dergisi tarafından yapılan Dünyanın En Seksi 100 Kadını anketlerinde birinci olunca yıldızı parladı. Pek çok mayo ve bikini çekiminde poz veren ünlü model, 2006 yılında, kendisine ait olan ve bazı tasarımlarını da kendisinin yaptığı mayo ve iç çamaşırı zinciri New Look’u kurarak ticarete atıldı.
Brook, modellik ve iş kadınlığının yanı sıra, T.V. ve sinema yapımları ile de kendisinden söz ettirdi. T.V. ile olan birlikteliği 1997 yılında, MTV ve Trouble T.V. kanallarında gençlik programları sunması ile başladı. 1999 yılında, The Big Breakfast adlı sabah programının kısa bir süre için kadın sunucusu oldu; her ne kadar kısa sürse de bu olay kariyeri açısından bir dönüm noktası olarak anıldı.
2007 yılında, BBC tarafından düzenlenen Strictly Come Dancing adlı dans yarışmasına, profesyonel bir dansçı olan Brendan Cole’un partneri olarak katıldı; fakat babasının vefat edişi üzerine yarışmayı yarım bırakmak zorunda kaldı. 2008 yılında yayınlanan ve de bu yarışmanın devamı olan Strictly Come Dancing Christmas Special 2008]’e de katılan Brook, dansçı partneri Brian Fortuna ile beraber bu yarışmada ikinci olmayı başardı.
Oyunculuk kariyerine, 1997 yılında, müzik klipleri ile başladı. Sorted ve Ripper adlı filmlerde kısa rollerde görüldü; popüler T.V. dizisi Smallville’in ilk sezonunda dört bölüm konuk oyuncu olarak yer aldı ve de 2003 yılında, The İtallian Job’da rol aldı.
İlk başrol denemesi, 2004 yapımı School for Seduction ile oldu. Eleştirmenlerden pozitif yorumlar aldığı bu filmi, 2005 yapımı House of 9 adlı korku filmi izledi. 2006 yılında oynadığı Survival Island adlı filmde, başrolü paylaştığı Billy Zane ile uzun dönemli bir ilişkiye girdi, çift daha sonra nişanlandı.
Ingiliz aktör Jason Statham ile yedi yıllık uzun bir ilişkinin ardından 2004 yılında ayrılan Brook, Amerikalı aktör Billy Zane ile beraber oldu, fakat ilişkileri nişanlılık aşamasındayken sona erdi. Brook 2008 yılından itibaren rugby oyuncusu Danny Cipriani ile birliktedir.
Filmografi
Sorted (2000)
Ripper (2001)
Absolon (2003)
The Italian Job (2003)
School for Seduction (2004)
House of 9 (2005), Lea
Survival Island (2005)
In the Mood (kısa film) (2006)
Fishtales (2007), Neried
Piranha 3-D (2010)Kelly Brook Hayran Külübü Hayran Külübü Üyeleri
 

Kamguanny

New Member
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
5
Our first tournament was a well attended event with 24 boats that showed up for some competition as the weather was accommodating, sunny skies and light winds for most of the morning.
We did have one little issue that I have to address. One boat called in to enter and then didnt show up at the weigh in which it says in the rules is a big no, no. Also, you cant enter and then not show up to pay for the tournament you entered. Please make good on this, you know who you are.
The target fish for this tournament was brown trout and we had some caught, but as usual not that many of the mud dwellers. Time Off caught 6 of the 16 caught and won the tournament because of it, great job guys
The big money winner was Runnin Bare, Captain Jerry Taylor, who won the Big 3 money and the Big Fish money, nice pay day Jerry Congrats
Good turn out and the brats were good.

1st Place - Time Off, Captain Doug McCallister 187.9 Pts 120

2nd Place - Follow Me, Captain Kevin Massard, 178.9 Pts, 72

3rd Place - Runnin Bare, Captain Jerry Taylor, 178.0 Pts, 48

Top Rookie Boat, Northerner, Captain Jake Parsons

Big Fish of the Tournament, 16.8 LB Lake Trout, Runnin Bare 240

Big Target Fish, 14.7 LB Brown Trout, Time Off 96

Big 3 Winner: Runnin Bare 350 Sponsored by: Advanced Automotive of Palatine, Thermalcraft Inc., Duck Bill Charters, Ameriplate, James P Maechtle Decorating, Jabber Jaws, Jack Olles

We hope everyone had a good time and we look forward to seeing yall at our next club tournament on May 27th.
 
Üst Alt