kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Kavga Teknikleri

bjkli_54

The GODFATHER
kafa atmayı biliyosan ve kavgaya kafa ile başlarsan kim olursa olsun indirrsin ayrıca avuç içiyle burna vurmakda çok etkili bi tekniktir eğer karşıdaki senden küçük bi şeyse diz vurmakta çok etkilidir karşıdaki kalabalık bi grup ve sen teksen hiç kabarmaya gerek yoktur direk hepinizin ananı.. deyip kaçabildiğiniz en kalabalık yere kadar kaçmalısınız :D ayrıca kavga arasındaki en etkili vuruşsa kesinlikle cinsel bölgeye dengeli bi diz rakibinizin kşkusuz yere düşecek ve 2 dakka kendine gelemeyecektir o arada ne kadar döversen kar :)
benden bu kadar hayırlı kavgalar :D

BâBıÀLí

New Member
kavgad a onlar gelmiyo akla.

babylon29

New Member
Aslında Güzel Fikir

VaLencia

New Member
:D ya çeneye ya burna vurucan ilk darbeyi ama devamı gelicek geri çekilmicen yoksa o adam dogruldugunda ki dogrulursa :D bi de senden iriyse yirsin boku :D he hiçmi dayak yemedik yedik icabında yapcak bisi olmadı :D ama siddet çözmez hiçbiseyi unutmayın burna ya da çeneye :D

firativerson

Gümüş Üye
buraya soyle saglamim boyle saglamim diye yorum yazan bebelere gelsin " El yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu tas sanarmis".

Pranis#

Umutsuz Romantik.
benim başlama gibi bi huyum yok gözüm döndümü karşımdakinin kafası karıştıracak şeyler yapar allah ne verdiyse girişirim :D

son maestro

Gümüş Üye
Saldırgan olmak eyi değildir. Rakibin saldırmaya niyetli olduğunu hissederseniz, bekleyin, vurmaya kalktığı an en zayıf anıdır. Hamle yaptığı an 2-3 tane yerleştirin; olay biter. Garantilidir; denenmiştir. :)

İhShiT

SULTANLARIN SULTANI
Sevgilime yürüyen kızı, saçlarından tutup merdivenlerden aşağı sürüklerken çenesinin tak tak tak basamaklara vurdurmak marifetiyle....

ChapullerOne

Kişisel Delişmen
Bi kere trafikte cinnet geçirmiş ve arabadan inip diğer aracın camlarını yumruklamış, "Aç lan kapıyı" diye defalarca bağırmıştım Olay kapanıp, sakinleştiğimde bir daha kavga etmemeye ve olaylar çığrından çıkmadan mantıklı bir şekilde kontrol etmeye karar verdim. O gün o adam kapıyı açıp, dışarı çıksaydı Allah ne verdiyse dalacaktım.

Bazı insanlar kavga etmeyi bilmezler o nedenle başlarını ciddi şekilde belaya sokabilirler.

sedmoon

New Member
Tükmük :evillol::evillol::evillol:

küflüpeynir

Uzman Üye
Ölü gibi ol öfkede ,asabiyette.
Toprak gibi

Üst Alt