kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Kanka.net - Dostların Mekanı ?

ahpena

Son of Beach
2005 te uye oldum buraya..
sanki eskiden daha bi dogru geliyodu goze bu söz..
simdi belki pek takılmadıgından belki baska sebeplerden bilmiyorm ama sloganın hakkını vermiyo gibi site..

Hanzala

Diren Suriye Diren!
bu sitede toplasan 20 tane adam sayarım (kendmce) kalanları faso fiso (kendimce)

stanki

Elite Üye
Yalan... Hergün yüzyüze bakıp konuştuğun insanlara dostum diyemiyorsun, sanalda dost olunmaz dostmuş gibi olunur kanımca :D Kanka nette bir zamanlar dostmuş gibi görünenler topluluğu vardı, şimdi o topluluğunun varlığıda meçhul.

éxm

in me omni spes mihist
iletişimde %60 beden dili %30 ses tonu %10 sözcükler belirleyicidir. %10luk kısmın 10unu da yakalansa benim dost ihtiyacımı karşılayabilecek yüzde değil. Bu yüzden sanal "dost" "aşk" bana çok kalitesiz gelir. Güzel vakit geçirebildiğim arkadaş ..çok belki.

AnkaraRuzgari

Uzman Üye
Yalan... Hergün yüzyüze bakıp konuştuğun insanlara dostum diyemiyorsun, sanalda dost olunmaz dostmuş gibi olunur kanımca :D Kanka nette bir zamanlar dostmuş gibi görünenler topluluğu vardı, şimdi o topluluğunun varlığıda meçhul.
katılıyorum söylediklerine.

aylin_ismail

New Member
bazılarına göre doğru.yüzde yüz olması imkansız yüz yüze görüştüğünüz için dost olursunuz

aybarsersin94

New Member
Benim burada pek fazla dostum olmasa da (hatta hiç yok) okudugum yorumlar ve konular dogrultusunda bir kanıya varmak istenirse "Dostların Mekanı" terimi %100 dogrudur.

q0k!

Eskiler tanır ;)
%100 dogru .. tanısıp bulstuklarım bile var : )

iv0ry

Platin Üye
eh işte sayılır

Üst Alt