kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

İtiraf ediyorum.

_Mihrimah_

Uzman Üye
Uzman Üye
Kızlar zekadan çalışıp başarandan ve espiriden hoşlanır

DrEaMeR_x_X

♥ Devlet-i Ebed Müddet ♥
Platin Üye

çocukken (pvc pencereler yeni çıktığı dönemlerde :) ) sokakta bulduğum poliüretan köpüğün tüpüne (bakınız resimdeki oluyor kendisi :x ) çivi çakıp sonra çiviyi çıkarttığımda yüzüme tamamen poliüretan köpük fışkırmıştı ,dayak korkusundan dolayıda aileme arabayla geçen biri sıktı diye yalan atan BENDİMMMM :D

Nîda1905

Yeni Bir Dünya İçin..
Platin Üye
18 yaşına kadar sol elimle tırnak makasını kullanamıyordum, annem kesiyordu tırnaklarımı :kiki:

semihaybars

Elite Üye
Elite Üye
yıllar sonra bende itiraf edeyim foruma takıldığım zaman trecy_menza ilgim ve hislerim vardı söyleyemedim öyle gitti denize aradan uzun zaman geçti yazmak istedim şimdi söylemek istedim söyledim

Luki

'
Elite Üye
Yıllar sonra gelen itiraf.

Tekrar foruma girdim ve nostalji amaçlı yazdığım mesajları okurken bu konuya denk geldim. Ne kadar içten bir şekilde hayatımı ve hayallerimi anlatmışım sizlere. Yüzümde hep bir tebessümle okudum durdum yazdıklarımı.

Açmış olduğum bu konu çocukluk ve gençlik yıllarımı yansıtan bir fotoğraf karesi gibi oldu artık benim için. Ne kadar güzelmiş, ne kadar güzel..

Yıllar sonra bir daha dönüp bakmak için geleceğe yazdığım bir mektup olsun bu yazdıklarım.

Hala gencim belki de gençliğin tam ortasındayım. 26 yaşındayım. Bugüne kadar hayatımda kendim için koyduğum bütün hedefleri gerçekleştirdim. 2016 yılında mezun olduğum AİBÜ ( Şimdiki adıyla BAİBÜ )'yü. Anadalımda sınıf birincisi olarak bitirdim. Okula girerken hayalim olan Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümü okuma şansını 2. sınıfta kazandım. (çift-anadal) Ama ben Yandal yapmayı seçenek antrenörlük bölümü okudum. ( Bitirmeden bıraktım ) Daha sonra 4. sınıfta formasyon alarak üniversiteye girerken hedefim olan Beden Eğitimi Öğretmenliği diplomasını aldım ve okulumu çift diploma ile bitirdim.

Okulum biter bitmez içimdeki milliyetçi duygularla tecilimi bozdurup askerliğe başvurdum. Amacım uzun dönem, asteğmen olarak yapmaktı. Ve komando olmaktı. Sonuçlar açıklandıktan sonra Asteğmen olmuştum ama Tuzla Piyade Okuluna çıkmıştım. ( Pendikte yaşıyorum ) Komando olmak için gönüllü oldum ve yaklaşık 250 gönüllü arasında 50 kişilik kontenjana girmeyi başardım. ( tamamen şans,kura ) Eğirdir Dağ Komando Okulunda geçen müthiş bir 2.5 aylık eğitimden sonra artık P.Komando Asteğmen olmuştum. Bunu da başardıktan sonra gerçek bir komandonun görev yapmak isteyeceği yerde görev yapmak istiyordum. Yani doğuda. Kura çekimlerinde nereyi çektim biliyor musunuz ?

Hakkari Çukurca.. :) Deli gibi mutluydum. Damarlarımdaki kan hiç böyle deli gibi çağlamamıştı daha önceden. Ve Hakkari Çukurca Güvendağında unutulmaz bir askerlik yaşadım. Bir çok defa çatışmaya girip bir çok defa sızma yaşadım. Şehitler verdik, gaziler verdik ama Güvendağını vermedik. Orada geçirdiğim günleri hiç bir zaman unutmayacağım.

Askerlikten sonra hayattaki hedeflerim değişti ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde subay olmaya karar verdim. Bir ay içerisinde bu durum netleşecek. Bakalım bugüne kadar hayatında koyduğu bütün hedeflere ulaşan ben bu hedefime de ulaşabilecek miyim ?

Belki bir kaç sonra belki de yıllar sonra tekrar görüşmek üzere..

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
o kadar cok hayallerim vardi ki artik peslerinden kosmakdan bikdim, minibusde fabrikalrin onunden gecerdik bir gun bende boyle fabrika kuracagim derdim her onunden gecdigimde dislerimi sikar bu duygudan guc alirdim, , inssan istedimmi olurmus okumus bakan olmus calismis teknisyen olmus doktor olmus anladim ki okuyup calismaklada bir sey olunmuyormus

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
cocuklugumda yapdigim kotulukleri hic unutmadim , koyuluk yapdigim insanlari da yzpdigim her iyi isin fikrin cabanin mimari onlardir, benimle her yeri geziyor dolasiyorlar onlari seviyorum

AmbaSSadoR

Member
Uykudaki Üye
Trecy_menza beni affet açtığın siteyi sana devretmedim gençlik yada ne dersen de çok özür dilerim mutlu bir hayatın vardır umarım.

Üst Alt