kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

İtiraf ediyorum.

Luki

'
Elite Üye
Yarın sabah 12 de Bolu'ya gidip Abant İzzet Baysal Üniversitesine besyo mülakatları için başvuruda bulunacağım . Oradan da Antalya'ya geçip Akdeniz üniversitesi besyo mülakatları için başvuruda bulunacağım . 1 hafta Akdeniz Üniversitesi besyo kampüs yurdunda kalıp ayın 23'ünde mülakatlara gireceğim ve mülakatlar ayın 25inde bitecek. Hemen toparlanıp aynı gün Bolu'ya geçeceğim ve ayın 27'sinde Boluda mülakatlara gireceğim ve 29'unda İstanbul'a dönmek için yola çıkacağım.

İtiraf ediyorum ki ; Aylardır foruma girmeme sebebim bu. ( YGS , Salon Antrenmanları , Kros Antrenmanları , Fitness Antrenmanları , Stad Antrenmanları , Ailemin internetimi kapattırmış olması. )

İtiraf ediyorum ki ; Forumda takılmaya çalıştığım günleri özledim .

İtiraf ediyorum ki ; Geçen sene buluştuğum o çok sevdiğim kız arkadaşımla ayda yılda bir konuşuyoruz artık . Geçmişte yaşanılan güzel günler hatırına sanırım.

İtiraf ediyorum ki ; Hayatı ciddiye alıyorsanız , hayat gerçekten zor olabiliyor.

İtiraf ediyorum ki ; 2008den beri bu foruma üye olmama rağmen beni çok az kişi tanıyor.

İtiraf ediyorum ki ; Şuan internetteyim ve birazdan kalkacağım .

İtiraf ediyorum ki ; Kadir geceniz mübarek olsun .

İtiraf ediyorum ki ; İyi forumlar .

...MaNYaH...

Platin Üye
Platin Üye
İtiraf ediyorum forumda gözlerim seni arıyordu uzun zamndır Luki :D

.Nova.

SuperNova
Uzman Üye
​itiraf ediyorum : seni tanımayanlardan biri de benim :D

Luki

'
Elite Üye
+ Az kaldı az daha sabretsinler mutlaka bulacaklar :) Kendim teslim olacağım hemde :)

+ Belki bir gün tanışırız . :)

*Freyja

M for Merve
Elite Üye
Programın yoğunmuş Bolu-Antalya-İstanbul. Öncelikle sabır diliyorum. Sen yararlı şeylere zaman harcamışsın, forum nedir ki sonuçta az kişi tanımış çok kişi tanımış.. Birini gerçekten tanımak ne kadar mümkün olabilir? Üstelik bir forum üzerinden.

DHeMLy-CHaY

X
Süper Üye
kyk besyo kampüs yurdu mu olmuş :D

itiraf ediyorum ; forumda varlığın ile yokluğun bir

Luki

'
Elite Üye
+ Teşekkür ederim Minerva ve haklısın evet.

+ Ben kyk falan bilmiyorum. Bildiğim tek şey yurtta kalacak olmam o yüzden öyle yazdım. Ayrıca varlığın ile yokluğun bir derken ne demek istedin anlamadım ? Merakta ettim tabi. Hemen kavga tartışma moduna geçebilirim yani ?

...MaNYaH...

Platin Üye
Platin Üye
İtiraf ediyorum ki kavga- tartışma moduna geçilecek bir durum yok. :D

Luki

'
Elite Üye
+ Iyi tamam sakinim o zaman :)

+ benî eskiler tanır derdim ama onlarda tanımıyor :D

( Neyse konu çok uzadı :p )

vayvay

Sadece Bu
Uzman Üye
sıcak suyu açıyorum diye kaloriferleri açan bendim :) ev halkı hepinizi bu sıcakta mağdur ettiğim için üzgünüm:(

Luki

'
Elite Üye
Selam..

Bundan 20 gün önce bu konuyu açmıştım evet. Bu 20 gün içerisinde neler oldu kısaca anlatmak istiyorum. Merak ettiğinizi düşündüğümden değil de ben de bu forumun üyesiyim sonuçta benimde tuzum biberim olsun bu forumda. O yüzden yani forum olsun diye anlatmak istedim.

Yazdığım gibi boluda ön kayıt yaptım oradan antalyaya geçtim oraya da ön kayıt yaptım. Sonra kyk ( benim deyimim ile besyo kampüs yurdu ) ya başvuru yaptım mülakatlar bitene kadar yurtta kalmak için. Kabul ettiler. 1 hafta yurtta kaldım benim gibi mülakata gelen arkadaşlarla tanıştım. Şunu fark ettim her ne kadar birbirimizin rakibi olsakta ; aynı yolda yürümek istediğimizden midir nedir ( yani yoldaşlik anlamında. ) Çok iyi anlaştık kardeş gibi. Yiyecek almak için alışverişe çıktık aynı ekmeği aynı yemeği bölüştük. :) Birlikte antrenman yaptik. Birbirimizi uyardık sınava hazırladık. Ve sınav günü geldi. Heyecan falan derken sınavı da atlattim. Bana göre kötü değildi derecelerim ama bana akdeniz besyoyu kazandıracak kadar iyi değilmis . 500 erkek için 25 kişilik kontenjan vardı 49.oldum malesef. Ve bunu öğrendiğim andan 3 saat sonra boluda mülakata girecektim. ( akdeniz sonuçlarî ben boluda iken açıklandı. ) Neyse ben boluda 1500 metre 5.45 sn barajını 5.10 sn ile geçtim. Ertesi gün parkur vardı parkuru yaparken heyecan midir şanssızlık midir denge tahtasından düştüm . Bu düşüşüm aynı zamanda öğretmenlik ve antrenörlük kazanma şansımı kaybettiğim anlamına da geliyordu :( Spor yöneticiliği bölümünü kazanabildim . Tam olarak hayallerim bu değildi belki onları tam ortasından yakalayamadım ama yakaladım. Artık Abant İzzet Baysal Besyo öğrencisiyim. Şimdiki hedefim Bolu Sporda futbol hayatıma devam etmek :) Bakalım bu hayalimi tam ortasından yakalayabilecek miyim ? :) Yoksa yine kenarından yakalayıp farklı bir kulüpte mi devam edeceğim futbola. :) Gelişmelerden haberdar ederim sizleri şimdilik bu kadar iyi forumlar. :)

_Mihrimah_

Uzman Üye
Uzman Üye
İtiraf ediyorum :D Bizim Lukiyle tanışmışlığımız var :D

Vedeeeeeeee itiraf ediyorum bu konu için Lukiye teşekkür etmek yerine beğen butonuna bastım sırf Hiloşumla yan yana poz vermek için :D

Luki

'
Elite Üye
Afyon... Parkuru güzel değildi ya :) Hep topları bir yerden geçirme falan vardı :d Gitmedim mülakatlarına.

Valla ben pek sevinemedim ya hedefim akdenizdi :( Olmadı. Sonra boluda en kötü ihtimal antrenörlük düşünüyordum ama yöneticiliği kazandım içim buruk biraz :d Demek ki hayırlısı böyleymiş .

Ve teşekkür ederim. :)

_Mihrimah_

Uzman Üye
Uzman Üye
Afyon... Parkuru güzel değildi ya :) Hep topları bir yerden geçirme falan vardı :d Gitmedim mülakatlarına.

Valla ben pek sevinemedim ya hedefim akdenizdi :( Olmadı. Sonra boluda en kötü ihtimal antrenörlük düşünüyordum ama yöneticiliği kazandım içim buruk biraz :d Demek ki hayırlısı böyleymiş .

Ve teşekkür ederim. :)
İstediğin yer olmadı ama istediğin bölüm oldu bunada şükretmek lazım :)

Rica ederim :)

Patikli Penguen

-------------------------
Platin Üye
adım anılmış hemen geldim ahah :D ayeşe bak ya güldürdün kız ahah :hahah:

çok tebrik ederim :) hayırlısı olsun :)

bende yurtta kaldım 3 sene.gerçekten çok güzel bi ortam.geceleri yemekhaneyi soymaya giriyorduk sonrada hep birlikte yiyorduk :evillol: gerçekten çok başka bi eğlence :hahah: güzel olur güzel :D hayırlı olsun.

Luki

'
Elite Üye
Teşekkür ederim Patikli ve Konyalı ve Hilalli :d

vayvay

Sadece Bu
Uzman Üye
itiraf etmeliyim ki tüm yazılanları okumaktayim ve dipteki notla iletişime geçip canım niye bu kadar dertleniyorsun diyesim var okudukça üzülüyorum hemde çok

Üst Alt