kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

İlginç İnsanlar.

KarizmatiX

Uzaklardan Gelen Adam.
Platin Üye
Katılım
27 Tem 2006
Mesajlar
11,894


Yu Zhenhuan
Çin'in Liaoning bölgesinde yaşayan bu adam nadir görülen hormon rahatsızlığı nedeniyle vücudunun %96'sı kıllarla kaplıdır. Ayak tabanları ve avucunda tüy bulunmayan adamın kaşları ve kirpiklerinin uzun olması görmesini engellemektedir.
Helmut Strebl
Dünyanın en yağsız ve en kuru vücuda sahip olan 44 yaşındaki Helmet'in vücudunda %3 oranında yağ bulunmaktadır. Yağ oranı minimum olan adam kas parçalanması ve üzerinde anatomi çalışılacak anlamına gelen Shed olmak kavramının hakkını vermiştir.Tran Van Hay
Dünyanın en uzun saçlı erkeği olarak Guinness Rekorlar Kitabına giren Veitnamlı Tran, 25 yaşından beri saçlarını kestirmemiştir. Bunun nedeni ise 25 yaşında gittiği berberde saçlarını kestirdikten sonra hasta olduğu içindir.


Nikita Tkachuk
Rus vücut geliştirme sporcusu olan Nikita kaslı vücuduyla görenleri şaşırtmaktadır. Nikita'nın bu devasa vücudunu sytnhol isimli bir kimyasal madde sayesinde olduğunu düşünüyor. Ancak Nikita bu söylenenlerin doğru olmadığını bu kaslara doğal yollardan kendi çalışarak yaptığını savunuyor.
Nick Stoeberl
Dünyanın en uzun diline sahip olan Nick, 2015 senesinde Guinness Rekorlar Kitabına girmiştir. Rekoru hala elinde tutan Nick diliyle resimler yapıyor.
 
Üst Alt