Hobileriniz Nelerdir???

tatlıcadı

Active Member
Uykudaki Üye
Kankalar hobileriniz nelerdir paylaşırsanız sevinirim..
Benim hobim siema, tiyatro ve örgü örmek :sigaraci:

MeliSSSa

Active Member
Uykudaki Üye
internet.....yüzmek..:)eskiden peçete koleksiyonum vardı:Ddjlik başka aklıma geldikçe eklerim:D

DELY

Active Member
Uykudaki Üye
model otomobil,tuning dergisi koleksiyonu,dövüş sanatları ve japon(samuray)kültürü,silahlar(özellikle handgunlar-özellikle desert eagle magnum.)),yüzmek,photoshopla türlü çeşit montajlamalar,kazak ve gömlek koleksiyonculuğu...(çok var...))...şimdilik yeterli sanırım

ogetay

Member
Uykudaki Üye
renkli artistik sır çalışmaları yapıyorum. ürettiğim numuneleri saklıyorum, bazen işe yaradığı oluyor, beğenilirse.

jimi1984

Member
Uykudaki Üye
elektro gitar çalmak(RUH EŞİM BANA FENDER ALDI HEMİDE AMERİKAN),Basketbol oynamak(Smaç istiyom ama zenci işi olduğunu bildiğim için zorlamıyorum),bilgisayar oyunu,playstation2 oyunları,ağırlık çalışma,falan filan fiso faso..

System666

Pardus Mod
Gümüş Üye
BAşlık öyle bir olmuş ki..

Herkes Hobilerini Yazsın!!! Tamam apla kızma yazıyoruz hemen...
Emir Telakki :D

Gitar çalmak Fotoğraf çekmek Gece boş sokaklarda gezmek ve içki içmek...

bituaf

New Member
Aktif üye
hobilermi

süraT, dağları gezmek, balığa çıkmak (balık yemem ama mesela), şiir , david lynch filmlerinin konularını bulmak.

zimmerman

New Member
Uykudaki Üye
1/32 oranında küçültülmüş 2. dünya savaşına ait plastik asker koleksiyonum var. özellikle nazi ordusu mensubu ve bunun dışında amerikan italyan japon ve ingiliz ordusundan olmak üzere 400 kadar asker, 8 adet m48 tank, 2 adet nazi uçağı çift kanatlı (1.dünya savaşı kökenli), 1 adet Messerschmitt BF-109 E nazi savaş uçağı. dikenli teller, 1 adet nazi savaş mühimmat çadırı, kum torbaları(plastik)... Bunun dışında harita koleksiyonum var. Almanya, Romanya, paris şehir haritası, Türkiye arkeoloji haritası, çek cumhuriyeti ve daha birçok ülkeye ait. Her erkekte olması gereken Pul koleksiyonum var. (Yaklaşık 1500 kadar değişik ülkelere ait pullardan oluşan nadide bir koleksiyondur)...

cuno 00

New Member
Uykudaki Üye
Arabayla dolasmak,bilardo oynamak,internette takılmak,balık tutmak(eskiden cok tutardım ama simdi fırsatım yok)yüzmek ve tabikide futbol oynamak.

emel19

Member
Uykudaki Üye
yürüyüş , müzik , örgü örme, puzzle...

Üst Alt