kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Hiçbir Türk'ten çocuk yapmak istemiyorum!

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Ekli dosyayı görüntüle 31767

Yalan Dünya dizisinin ünlü oyuncusu Gonca Vuslateri röportajında Türklerden böyle bahsetti. Kendisi de 2 Eylül 1986, Bursa doğumluymuş.

Hep aşk hayatımda bir şeyler yazılıyor ama benim son 5-6 sevgilim hep Amerikalıydı. Sanki Amerikan kasabasında sıradan bir kız gibi yaşıyorum aşk hayatımı. Hiç ama hiçbir Türk’ten çocuk yapmayı düşünmüyorum.

Bütün yakın arkadaşlarım Türk erkeği ama kalbimi kıran ırka bir daha dönesim yok. Alkol, kadın, zenginlik, ukalalık. Bana bunun olmadığı bir Türk erkeği gösterebilir misin? Bakma Türk erkeği de beni istemez, aman bu deli der.”

NOLAN

Gümüş Üye
Ben isterim seni:evillol:
Bende Türk kadınlarını sevmiyorum..Bak ne güzel anlaştık işte..Gel çocuk yapalım seninle..En az 3 olsun,bizim olsun:evillol:

seher

MisTraL#'limm
Türk erkekleri de sana bayılıyordu zaten.

UltraRed

Elite Üye
Ben Türkiye' de eşleriyle tatil yapan rus kadınlarının bizzat eşleri yanlarındayken bazı ''türk'' erkekleri tarafından nasıl tacize uğradıklarını bizzat kendi yazdıklarından okumuştum...

İşin kötüsü şu...

Bu memleketin yarısı Türk değil. Dolayısıyla erkeklerin de yarısı Türk değil...

Kıro kıroluğunu yapıyo ama fatura Türke çıkıyor hep...

küflüpeynir

Uzman Üye
himm
iyice okudukdan sonra bir gercegi fark ettim fark etmekle kalmadim konu hakkinda yazilardan baska bir gercegide fark ettim

bu arada konu basligi soyle bir dusundumde cok sarsici ufff diyorum yani bu kelimeler cok carpici
bunca zaman insanlar anlamadan kavramadan nasil yazabilirler iyi ornek olusturmus

fatihim

Uzman Üye
sonuc :

beyaz atli prensi bekleme seyise razi ol
ata kalirsin

olmus la:d

Üst Alt