kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

..:: Günlük ::..

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Hey yine ben.. İyiyim Trabzonun garip hava şartlarına alışmaya çalısıyorum kac ay oldu hala alisamadim. 2 günde 1 istanbul yapmasam alisacagim galiba Hoş bunun icin odadan da cikmak gerekiyor galiba biraz Öyle işte yaaa iyiyim iyi...

D3cCc4L

Çatlı
Platin Üye
Lice genç sınırında sıradan bir pusu faliyeti, günüm o kadar boş geçtiki aklıma yıllar öncesi yaşadığım anılar gelip durdu. Tabiki bu anılarımın başrolü kanka net.

GÖKHAN

Elite Üye
Elite Üye
Günlerdir evdeyim. Artık şu beklediğim telefon gelsin de işe gireyim diye dua ediyorum. Amin.

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Offf bu karadeniz havası beni mahvetti. Acayip oldum. Grip grip. Şu an ev ortamını o kadar çok arıyorum ki.. Sıcak bir çorba olsa ne iyi olurdu ama kimse yok işte.. Neyse birkaç gün yatacağız artık yapacak birşey yok...

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Slm dostum. Az önce istanbula indim yine.. Bi sıcak çorba yapanim canim arkadaşım beni kendime getirir 2 günde. Grip beni mahvetti.. Cmt yine uçucam mecbur.. Arada kafa dağıtmak için istanbula geliyorum yoksa hayat hiç cekilmez oluyor bana. Hakanın da dediği gibi benim Thy den bi ucak satin alsan git gel daha ucuza gelir. Mantıklı.... Neyse kız kulesi özledim sabaha sendeyim...

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Hey dostum an itibariyle Trabzon havaalanındayim ve İstanbula yarin da hooooppp Fransa iş için.. Bu aralar isle ilgili guzel şeyler oluyor yogun amaa olsun. Sali yine Trabzondayim sonra. Bir kac arkadas Ev olayina geçtik artık park dedeman personeli tef calip oynuyordur herhalde:))) Ailem de iyi hamd olsun sadece yüzünü goremiyoruz diye sikayeciler ama yapacak bisey yok duramam alistim artik bu hayata birgün orasi birgün burasi istesemde duramam... Sana yazmak güzel oluyor.. Neyse gitme vakti...

gksl_can

New Member
Uykudaki Üye
Şuan 12 sene önce kayıt olduğum ve kullanıcı adı ve şifremi girince hata almadığım için mutlu olduğum bir durumdayım. İlk üye olduğum sitelerden biri kanka.net :D yıllardır girmiyordum ama çok enteresan şekilde tekrar buluştuk :D

arhavili

Elite Üye
Elite Üye
insan nerede mutluysa evi orasidir realist konulara hayranim ukalayim icimde denizler tasiyor kendimi daha cesur hissediyorum, ne konusacagimi nasil anlatacagimi biliyorum dinleeyi seviyorum dinletebiliyorsa konusmayida seviyorum konusabiliyorsa izlemeyi seviyorum izleytebiliyorsa yeni insanlar yeni fikirler farkli dunyalar
herkesin bir dunyasi var rahat ve huzur icinde yasadigi neler sigdirabiliyoruz ki

ne varki insanlar tatli rutinlerinin esiri
Dinlemeyi severim anlatmayı cıks. :smile:

Alat dinleyelim reis.

Luki

'
Elite Üye
Vay be günlük. Ortaokul ve lise yıllarımın geçliği güzel forum. Deli gibi sohbet muhabbet ettiğimiz günler geldi tekrar aklıma. Sorsan beni kimse tanımaz ama ben hepsinin nickini görünce 'vay be', 'vay be' deyip dururum. 10 yıl olmuş üye olduğum tarihten bu yana ama hala nickim ve şifremi tek seferde doğru olarak girebiliyorum. Bu bile ne kadar kaliteli bir forum olduğunun kanıtı. O zamanlar ne güzeldi, pc'nin başında oturup forumda takılmaktan yüzümde bir sürü sivilce çıkmıştı :DBu forumu hiç unutmadım hiçte unutmayacağım sanırım. Herkese saygı ve selamlar. :)

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
zamanda yolculuk empresyonizm in icinde bulundugu celiskiyi net olarak gercek sekilde size sunar
ya meyve tabaklarinda geziye cikarsiniz

yada aristocratie nin arka bahcesinde satolari ziyaret edersiniz
http://2.bp.************/_1p1vZT4gsfU/R0d0fOFIZjI/AAAAAAAAAd0/TLQtXirT_Bg/s400/Edmund+Blair+Leighton+%281853-1922%29...Off.jpg

yada bugun bile ulasamayacaginiz peysaj fircalarindan damlayan kok boyalarin gizeminde

ani yasamak ani resmedebilmek kacirmis olduklari en buyuk detay bunca kompozisyonun ne anlama geldigini ne anlatilmaya calisdigini kimse anlayamayacak
goz kamastiran guzelligin ardindaki gercek tablo zamanda yolculuga cikdiginizda gorebileceginiz yegana gercek tablo olmali

küflüpeynir

Uzman Üye
Uzman Üye
uretmeye calisiyorum, askilik, titsu kutusu sirada etajer yapmak var bunun icin bir cok uzun dallar gerekli bununla birlikde kendime guven asilamayi saglamis olurum, bir seyler yapabilecegimi biliyorum kulluk askilik basit de olsa kendime ait yapitlar ekonomik ama eglenceli sayilabilir

davinci nin calismalarini gormusdum tahtadan carklar ve yakit ihtiyaci duymayan ama durmayan kontrolsuz isleyen icatlari, oyle ilgi cekici calismalari vardi romalilarin yukleri kaldirmak icin kullandigi grues mekanizmasi hatta bu mekanizmanin gecmis tarihlerde katapult lerde kullaniliyor olmasi, vinci nin teknolojik tasarimlari insan yasamini kolaylastirmak icin sunulmus nimet gibi

basarili olmak sart degildir hayat yenilgilerden ibaret olabiliyor, bir simyaci olmak gerekiyor bazen bilir zekadan cikdigi zannedilen calismalarin cogu tesadufen ortaya cikiyor, sonuclari ne kadar korkunc olsa bile iyi sonuclar daima vardir, caliskan olursunuz sistemi anlarsiniz kendinize guvenirsiniz dusunursunuz yeni teknikler gelistirirsiniz sonucu husran olsada leonardo da vinci nin basladigi noktada bulusursunuz

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Hadi yine sana yazayim dedim. Sezon bitti. Istanbuldayim da acaba hic gelmesemiydim. Birileri birilerini gerçekten yürekten sevebilir mi???? Hiç sanmıyorum. Bugün yine biri bana ukala dedi. Niye istediği gibi biri olmadığım için mi yoksa yakinim da tutmadigim için mi... Insanlar ilginc çok ilginc. Evet ben normal biri degilim ama diğerleri de hiç normal değil... Bazen düşünüyorum geçmişi geri alma şansım olsaydi şimdi nasil bir hayatim olurdu. Bana herşeyimi bilen arkadaşım bugün dedi ki geçmişini geri almak mi??. Olmazdi olmazdi Sude olmazdı Senle olmazdi. Yapamazdin... Gercekten olmaz miydi????

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Iyiyim iyi gidiyor. Yeni yerler yeni mekanlar... Yeni bir Ülke. Döner miyim bilinmez ama boşuna dememişler" Tebdil-i mekanda ferahlık vardır" diye...

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Elite Üye
Yaram ne kanar ne kabuk bağlar
Giden unutur kalan hep yanar
Kaçsam kaçamam her yerde kokun var
Sensiz uyandığım kaçıncı günüm
Ayna da gördüğüm yorgun yüzüm bana hiç tanıdık gelmiyor inan ...

Bu sözler çok güzel çok afili bir şekilde yazılmış olarak geldi bugün böyle devasa bir tablo olarak. Cevabım aynı şarkıcının sözleriyle en yakın zaman da...

Unuturum elbet
geri döneceğimi zannet
Bende bittin artık sen
Hesabını tanrıya ver...

Çok üzüldüm çok üzdün beni ama yine de selam olsun sana Türkiye'm...

karaboncuk

Uzman Üye
Uzman Üye
merhabalar günlük. gençlik yıllarımda zaman geçirdiğim yeri ziyaret etmek güzel bir duygu oldu. ama sayfa düzeni çok değişmiş belkide bana karışık geldi.

Üst Alt