kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

..:: Günlük ::..

küflüpeynir

Uzman Üye
donemin orta cag monarsine egilim icerisinde dunya tempus est locundum , geceler kisaldi gunduzler uzadi el tiempo esta alegra,
zaman ise su olur gider now i perish, tekerur eden zaman degil hatalar buna kanaat verilir;

küflüpeynir

Uzman Üye
dort yuz metreyi keskin pantlarda kosmus olsaydi bold, ona acik ara bes metre fark atardim duz pisttte kosmasi kolay:D gel birde engelli kos:D

Nîda1905

Yeni Bir Dünya İçin..
Ankara; yaşanılası şehir:heart:,belki bir gün yine geliriz sana.. :(((((((((
Mutlu geçen 2,5 yılın ardından artık taşınma vakti..

BordoBereli

Uzman Üye
aktif bölümler diye bir saçmalık getirilmiş. forum sırf bu yüzden patlamış olabilir. :faja_na:

ㄈΣZλŁı

Platin Üye
Selamlar beni ozledini dusunuyorum..

Gecmisi sildik seninle biliyosun.. ozaman cilginca takiliyoduk etrafta.. dusunmeden konusuyorduk; insan kazaniyorduk da bunun yaninda kaybediyorduk.. seni cok karalayamadim gunluk; onceleri birbirimizi yemekten; genctik cahildik ^-^ dalga gecme gunlukcuk. :) simdi geldigime sevinmis gibisin yaziyorum cunku sana.. varligini hissettiriyorum. Haydeeee ben gidiyorum simdi, eserse kafam yine gelicem sana.

Nîda1905

Yeni Bir Dünya İçin..
Yillar geciyor gunluk. Her sey ve herkes degisiyor. Sevilenler begenilenler unutulmuyor belki hep bir yerlerde hatirlatiyor kendini..
Ama ben hala yagmurda islanmayi sevmiyorum..

karaboncuk

Uzman Üye
Uğramayalı baya olmuş günlük :) zaman çok hızlı ilerliyor ve bizler çok hızlı büyüyoruZ

küflüpeynir

Uzman Üye
her manneling dinliyorum araliksiz o guzel sesi kulagimda isitmek istiyorum haggard in bu sarkida cok kaba ve yirtik sesi var garmanna guzel soylesede yeterli degil alsuna tam bir operet sese sahip bir sarki guzel bir sesle sekil aliyor kulagin albenisi farliligi aciga cikarmak muzik ruhunun geregi kriterleri saglamasidir

normlarin altinda her ses kotu sarki algisi birakir normlarin ustunde bir ses ornegin sissel o ses sadece tanrinin hediyesi, gulesim geldi modern folk un anasini aglatti desem cok da kaba olmam acil kan arayan kompozitorler muzigin m sinden anlamayan baltalarla dolu

adim avciya cikdi vokalin altinda ezilen solistleri solileri duyamayacak sagir sultanlari gordu gozlerin bu konuda rahatsiz sanatci sanatci dostlarina hunharca giydirdim

dunyanin en guzel siiri dunyanin en guzel sesinden dinlenir belki biraz kafasi basmasa biraz akli kit olsada kendini begenmisde olsa biraz patavatsiz olsada kendini biraz bencil de olsada sesinin guzelligi gercegini degisrmez bu tanri vergisi ses dinlemek var ya isde bu dersin isde budur bir saat deil 1 gun degil omur boyu dinlemek istersin

fani dunya karsilasabilegimiz pek fazla guzellik olmuyor nadide guzellikler kolay bulunmuyor icimi parcalayan bu isde isyanim da burada yatiyor ben buldum bir gun buldum isde geveze olmasida gos olmus bozuk plak gibi caliyoe hic rahatsiz degilim dusunuyorum dunyanin en guzel sesini kesfettim ne bir sarkici nede bir sair koylu de olsa sumukleri akan salyangozda olsa hayatim boyunca rastladigim en guzel ondaydi sarkilarda siirlerde kesfedilmemis bir ses

GÖKHAN

Elite Üye
Hergün giriyorum bakıp geri çıkıyorum. Kanka.net çocukluğumdan bi parça. Bi yerlerde hala duruyor olması bile mutlu ediyor.

anil

Active Member
Selam herkese

çocukluğumdan bir parça kanka.net gece gece aklıma geldi yazayım dedim var mı eskilerden kimseler ne güzel günlerdi +rep ve comment kasmalar, moderatör olma savaşları... admin crazyboydu galiba site hala açık helal olsun diyorum kendisine buradan. sosyal medya yokken burası vardı. hala görüştüğüm kişiler var. teşekkürler kanka net selam olsun herkese

küflüpeynir

Uzman Üye

ne yazarsam yazayim ne okursam okuyum ne dusunursem dusuneyim zaman her zaman bildigini okuyacak, ne sairligim ne bilgeligimin nede ince fikirlerigimin zerre katkisi olmayacak

belkide durgunluguma vurulmus demler acaba!
aklimda basit guclu cumleler kulagima fisildayan isimsiz yazarlar ne vardi ki fikirleri hep orada kalsaydi, bu yuzden yazar oldum satirlari karalayan

unutulmayan bakislar, unutulmuyan gulumsemeler, unutulmayan sesler, ve unutulmayan duygulu ve derin sozler her biri farkli dudaklardan dokulurken ne anlama geldigini onlarin hayat hikayeleri ile pekistirirken bunun icin secilmis oldugumu dusunmemek elde degil

sonrasi sonuc isde varilmak istenilen o nokta hem yakin hem uzak insanlara gene benligine yenik dusen insanoglu hem yakin hemde uzak , dusunuyorsun isde orada onu bekliyen birileri var, varamayacagi zaman asamayacagi uzak denizler, hem onu hatirlayamayack bir ailesi var kalbi aglayan bir denizcinin hikayesi zamanin aimasizligana siginacak kadar korkak ve dudaklarindan dokulurken bakakaldigim mavi bir gokyuzu umut dolu, herkes denizci degil elbet gordugu umut denizinde guzel dalgalar yakalayabilir

bu kadar kozmopolik bir dunyada yazar olmak zor degil zor olan ise boylesine buyuk bir hazine paylasilamayacak kadar degerli olmasi, degersiz olan paylasilandir

Patikli Penguen

-------------------------
Kendimi bilmesem varoluşsal bir sancı çektiğimi düşünücem.Içimdeki karmaşaya bi isim vermek zorunda değilim sadece anlamlandırmak istiyorum.Anlamlandırmakta zorluk çektiğim bu zamanlarda iyi değilim demekle yetiniyorum.

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Yaşıyorum çok şükür. Bir ordayım bir burda her zaman ki ben yani. Özlediklerim uzaklarda istemediklerim hep yanımda. Olsun hayat herşeye rağmen yaşamaya değer. Keşkelerim çok ama üzülmüyorum. Kaderin izin vermediğine şansın gücü yetmez...

küflüpeynir

Uzman Üye
programli robot gibiyim, is ev ev is ! hani bir demir olsam oksit tutmus bir yanim var o derece yani
yazmaya yazmaya paslaniyorum artik

küflüpeynir

Uzman Üye
bugunde bir sayfa dolduralaralim bari

kucuk bir hamle ile baslar bir bos bir sayfanin doldurulmasi anlamsiz bir ciziginin reaksionel tepkilere donusdugu inanilmazdir,

neden resmetme ihtiyaci duyar insan , halbuku gercek ta karsisinda ona bu kadar yakinken ve yeterliyken, gozume takiliyor ardindaki kasabanin dumanlari tuterken bu koyun bacalari neden duman tutmez
tezat isde koyu tonlar tepedelerden suzulen selale gercekdende bir selale bozacinin lambasi gibi dikili kule dodanlarin arasinda ayri tezat olusturuyor olayda bu isde

cok karmasik yorucu ressam daha neler ekledi nerede neyi sifreledi yap boz oyunu gibi kendini izletecek bir cok sebep yuklemis yeterince resminde ressam

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Yine yeniden aynı heyecanı yaşıyorum bugün.. Kız kardeşim yeni hayatı için ilk adımını atacak bugün... Yıllar öncesine döndüm baba ocağından ayrıldığım güne. Evimizin sessiz sakini gözbebeği canımız Gülşenimiz. Babamı üzme kotasını ben doldurduğum için sen hep aklı başında davranmak zorunda kaldın. Umarım çok mutlu olursun. Keşkelerin olmasın inşallah. Bide iyi ki bana az da olsa benzememişsin... Delilik başa bela...

küflüpeynir

Uzman Üye
insan nerede mutluysa evi orasidir realist konulara hayranim ukalayim icimde denizler tasiyor kendimi daha cesur hissediyorum, ne konusacagimi nasil anlatacagimi biliyorum dinleeyi seviyorum dinletebiliyorsa konusmayida seviyorum konusabiliyorsa izlemeyi seviyorum izleytebiliyorsa yeni insanlar yeni fikirler farkli dunyalar
herkesin bir dunyasi var rahat ve huzur icinde yasadigi neler sigdirabiliyoruz ki

ne varki insanlar tatli rutinlerinin esiri

RuYa_GuZeLi

Hala deliyim...
Yine ben yine orda burda yine bir otel odasında tek başıma. Sadece çalışmak için yaşıyorum galiba. Bazen keşkelerim üzüyor beni. Yüksek bir yerden denize bakarak bağıra bağıra ağlamak da alışkanlık yaptı galiba bu aralar. Az önce yine attım bütün negatif enerjimi denize... Yalnızlık iyi mi kötü mü hala çözemedim ama...

Üst Alt