kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

..:: Günlük ::..

Şuanda forumda 453 kullanıcı çevirimci. 1 kanka.net üyesi ve 452 Misafir forumu görüntülemektedirler.22-08-07 Tarihinde, Saat 21:09 de Sitemizde 44,941, kişi vardı... Admin - Yönetici - Mod - D.Mod - Elite üye - Süper üye - Platin üye
[HR][/HR]

[h=3]
Günün en çok msg atan üyeleri[/h]

[h=3]
Günün en çok konu açan üyeleri[/h]There are no thread starters to list at this moment

[h=3]
Kanka.Net - Dostların Mekanı İstatistikleri[/h]Konular 1,080,770 Mesaj 6,985,504 Üyeler 524,247En yeni üyemiz thiendao Aramıza Hoşgeldin...
11 Yıl, 228 Gün, 7 Hours, 28 Dakikadır Kanka.NeT aktif olarak yayın yapmaktadır.

koca forumda yalnızım günlük :x

[h=2]Forumdaki Kullanıcılar?[/h][h=3]
Aktif Kullanıcılar:[/h]Şuanda forumda 616 kullanıcı çevirimci. 1 kanka.net üyesi ve 615 Misafir forumu görüntülemektedirler.
22-08-07 Tarihinde, Saat 21:09 de Sitemizde 44,941, kişi vardı... Admin - Yönetici - Mod - D.Mod - Elite üye - Süper üye - Platin üye
[HR][/HR]

[h=3]

[h=3]
Günün en çok konu açan üyeleri[/h]There are no thread starters to list at this moment

[h=3]
Kanka.Net - Dostların Mekanı İstatistikleri[/h]Konular 1,080,782 Mesaj 6,985,615 Üyeler 524,247En yeni üyemiz thiendao Aramıza Hoşgeldin...
11 Yıl, 230 Gün, 8 Hours, 5 Dakikadır Kanka.NeT aktif olarak yayın yapmaktadır.

nereden nereye sevgili günlük.

_Mihrimah_

Uzman Üye
Bu sabah Aydından geldim çok yorgunum hala yorgunum Aydında yaşamaya karar verdim .

[h=3]
Aktif Kullanıcılar:[/h]Şuanda forumda 785 kullanıcı çevirimci. 2 kanka.net üyesi ve 783 Misafir forumu görüntülemektedirler.
22-08-07 Tarihinde, Saat 21:09 de Sitemizde 44,941, kişi vardı... Admin - Yönetici - Mod - D.Mod - Elite üye - Süper üye - Platin üye
[HR][/HR]

[h=3]

[h=3]
Günün en çok konu açan üyeleri[/h]LeTone (1)

[h=3]
Kanka.Net - Dostların Mekanı İstatistikleri[/h]Konular 1,080,788 Mesaj 6,985,685 Üyeler 524,247En yeni üyemiz thiendao Aramıza Hoşgeldin...
11 Yıl, 232 Gün, 22 Hours, 33 Dakikadır Kanka.NeT aktif olarak yayın yapmaktadır.

yine çok yalnızım günlük.

Pranis#

Umutsuz Romantik.
[video=youtube;ivlqZ9Geh3k]https://www.youtube.com/watch?v=ivlqZ9Geh3k[/video]

Ben denize aşığım,
Senin gibi sevgilim, sevgi dolu,
Ve bazen senin gibi, çılgınca.
Bir göçebe, bir seyyah.
Bazen, senin gibi meçhul,
Bazen, senin gibi üzülmüş.
Kimi zaman sessizliğe bürünmüş.
Ben denize aşığım,
Ben gökyüzüne aşığım.
Senin gibi, affetmeyi bilen,
Mutluluk ve yıldızlarla çevrili.
Dost olduğu kadar yabancı.
Çünkü senin gibi, çok uzak,
Ve senin gibi, çok yakın.
Kimi zaman şarkı dolu gözlerle,
Ben gökyüzüne aşığım.
Ben yola aşığım,
Çünkü yolda tanıştık.
Mutluluğumuz ve ızdırabımız,
Dostlarımız ve gençliğimiz.
Hani gözyaşlarımız gülerdi ya.
Hani mumlar bize ağlardı ya.
Dostlarımızı yolda kaybettik.
Ben yola aşığım.
Ben denize aşığım,
Gökyüzüne aşığım,
Ve yola aşığım.
Çünkü bunlar hayattır.
Ve sen ey sevgilim,
Sen hayattaki her şeysin.

tribe soktun be...

_Mihrimah_

Uzman Üye
Tadı tuzu yok hiçbir şeyin . . ama belki trendyol da gördüğüm 30 40 parça şeyi alsaydım keyfim olurdu :D

SpOoD_GirL

Tabi Güzelim !
Trilaylay looomm : ))

Hadi mutlu olalıımm hobaa .. dedim bugün yalnızlığın özgürlüğün farkına vardımmm hahayt : D

küflüpeynir

Uzman Üye

saiirin 24 yas siirini tam bes yil sonra cozdum, ne dusundugunu empresyonu gozlemini dusuncesini o an sanki onun zihninin icerisinde bir hayli derin yol aldim, buruk bir bakis hafif tebessum icerisinde ne sevinci nede huznu yogurabildim sairin tek bir gercegi vardi siirden cok uzakda ona nasil varabildim bunada bir turlu anlayamadim,

Patikli Penguen

-------------------------
Ya ben bu gece bir kere daha abla oldum. Hiçbir yere yazamıyorum bari buraya yazayım dedim :) kucağıma verdiler al ablası odasına çıkar dediler ya inanabiliyo musun ? Hayat sürprizlerle dolu günlük. Ben şimdi buraya ne yazsam az o yüzden şu sigarayı söndürüp tekrar odaya çıkayım :)

ucurumdan_girl

Demo ?!
Bu forumun tadı kaçtıysa, modaya ayak uydurayım diye nick değiştiren üyeler yüzünden kaçtı. Bakınız benim rezaletlik nickim yıllardır aynı. Şu an beni hatırlamayacak olan varsa da yazıklar olsun günlük. Bir kez daha puh
( Forumun görünüşü falan değişmiş o da bozmuş ben size diyim )

GÖKHAN

Active Member
Mutluyum günlük. Bu kadar. Görüşürüz.

Üst Alt