kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

..:: Günlük ::..

TheWatcher

яєѕєαя¢нєя
Evet Arkadaşlar bu topicte Sanal Günlük oluşturucaz,Gün içerisinde nele yaptık vs..burada anlatalım.Yanlız Sizlerden ricamız konunun geyiğe dönüşmemesi ve forum kuralları dahilinde yazılar yazılmasıdır.Gösterceğiniz anlayış icin tesekkurler.Önce ben başlıyım.

Günlük her sabah oldugu gibi gene işe gittim,gün boyu koşuşturma vs ıle geçti,aksam uzerı arklarla bulustuk yemek yedık,sonrada eve geldim.

SiBoRoTTi

Gümüş Üye
sevgili günlük, uyandım, sabah sabah ev arkimin başka şehirde olan eski erkek arkadaşı tekrar barışmak için bize geldi :D ağzımız açık kaldık öyle...sora ders çalıştım, malumunuz finaller var...sora arkilere gittim orda da çalışmaya devam ettik beraber...sonra dedim ki eve gitmeden bi kanka ya bakiiimm...işte böyle...eve gitcem birasdan da :D hadi bai bai günlük :D

osslem

Member
bende bugun kadıkoyu 3 kez dolandıktan sonra sonunda sınavıma yetişebılmek için okula gidebıldım..iğrenç geçen bir grammer sınavından sonra(ki ne umrumda yaa) bi sınav daha olduk..sonra uzun zamandır okula gelmeyen bıtanecık bujum geldı onuda gorduk cok sevındım yaa sormayın..ardından kankalarla gittik off bir acı dürüm yedikki kankalar kocaeli grubunu toplayalım götiriyim sizi hehe :D ondan sonra servise bındım geldım ama adam benı cok uzak bıyerde ındırdı evıme atladım geldım otobuse bende...aman dolu pek çok bşe olmadı ama yarınki sınavdan sonra kankalar 10 gün özgürüm ohh ohh gescem yaaawww :D

Scardsdale

Member
süper fikir valla :)

sevgili günlük bu sbh uyandim ki hastalıktan ölüyorum..hemen işe tlf ettim beni unutun bugün diye...sonra hmn evin yakınındaki hastaneye gittim. faranjit olmusum.bi torba ilac yazdilar. ilaclari ictim ictim uyudum....kollarım heryerim agrıyoooo...annecim bana corba yaptı tüm gün corba icmekten de hasta olucam galiba :(

kafayı kaldırmadan yatakta gecen bir günün ardından aksam yemeğinden sonra kendimi iyi hissedince bilg basina gectim "kankalarıma bakayim "dedim. birazdan yine 1 torba ilac icip yatacam....saglık cok onemli imis...

herkes kendine dikkat etsin :)

metoarslan007

Tüm Emeklerime YAZIK
sevgili günlük. bugün Oss yüzünden arkadaşla dolaşmaktan tabanlarım yarıldı. saat 9 dan gece 11 kadar ayakta kaldım arada 1-2 kere su içtim ve açlıktan midemde acaip sesler oluştu :D

SiBoRoTTi

Gümüş Üye
sevgili günlük, sabahın 6sında kalkıp dün yarım bıraktığım ders çalışma işine devam ettim, saat 8:30da evden çıktım 9civarı kampüsteydim, arkilerle ders çalışmaya devam ettik, sınavımızın olacağı amfide başka sınav vardı, onun bitmesini bekledik, o sınav biter bitmez içeri girip kopya çekebileceğimiz yerler bulduk :D fekat malesefki kopya çekemedim :joker: sora o sınav bitti, telsime staj başvurusunda bulunmuştum, onun kabul edildiğini öğrendim :D sora da saat 15:00 da olacak lab.sınavı için birazcık deney föylerine baktım :D ondan sora da nete gireyim bari dedim...ve işte burdayım :D hehehee

kovboy

Member
sevgili günlük
saat 10 da kalktım, soğuk bir duş alıp kendime geldim bu sayede uyandım
takvime baktım mayıs ayının son günü ve öss sınavına 19 gün kalmış.
ben kendimden eminim başaracağım ama aklımda bir sürü sorular dolanmakta.keşke sınav yarın olsa da kurtulsam.
neyse öğlen saat 12:00 de ümraniye çarşıya gittim.Evkur mağazasına olan senetlerimi ödedim.Bundan kurtuldum en azından.Ümraniye Çarşıda baktım herkes kopmuş millet sevgilisiyle, arkadaşlarıyla geziyor.bende artık gezmek istiyorum doyasıya aklımda hiç bi soru olmadan yaaaa !!!!!
Şu 19 haziran bi geçse de kendime gelsem
neyse şimdilik bu kadar...........

ultraaslan82

Member
Sevgili günlük bugun her zamankinden farklı idi...
Sabah 5 te kalktım
final sınavı vardı...
300 sayfa kadar bir kısmı atlıya atlıya çalıştım....
ssat bir gibi sınava girdim............
microeconomi sınavından sonra mutlu bir şekilde eve geldim(sınav ii geçti ) fakat sınav yorgunluğu vardı üzerimde...................
Günlük çikolata ihtiyacımı karşıladım ve bilgisayarın başına geçtim.
sonra tekrar ders çalıştım ve şimdi buradayım................

bu arada göz kapaklarım ağırlaştı,ders çalışmak zorundayım.......
yarın sınav var yineee..........

sanki göz kapaklarım artık bana ait değil, ağırlaşması da yorgunluktan değil,bugun farklı birşey oldu.... :eek:lmadıbo

İlk defa ağladım :( ,uzunca bir aradan sonra(seneler)
Ağlamak :( farklı bir durum ;içimde ,kalbimdeki bazı şeyler sanki orda yok artık,yani kalbimin üzerinde sanki bir tabaka vardı da şimdi yok
Bugun hem ders çalışmak, hem de bu büyünün bozulmaması için uyumayacağım.....
Bu arada ağlamak beni sarstı,alışkın değilim herhalde.....
Ellerim titriyordu...................
Arkadaştan aldığım tek sigarayı yavaş yavaş sindire sindire içtim.....
Biraz olsun sakinleşirim diye..............
sağolsun ,sigara rahatsız etti boğazım berbat şu an....................

Lise yıllarıma geri döndüm...............

saat 23:11

osslem

Member
bende bugun saat 10.20 de kalktım..geç yatmıştım bıras..iyi uyumuşum ama bayadır boyle ıyı uyumamıştım..annexcımde benı opucuklerle uyandırdı..kahvaltımı ederkenn ekmek kokusunu içime çekerken ohh dedim bee şükürler olsun nimetime herşeye sahip olduğum...sonra bılg başına oturdum baya bı kalkmadım..kanka.net ciğimde takıldım baya..zaten bi girince uzun süre çıkamıyomki çok hoş biyer bence..ondan sonra azcık uzandım koltuğa uyumuş kalmışım bı saat kadatr..e artık okulda yok ya 10 gün dfelan..iice tadını çıkardım ilk günden..ardından kalktım baktım istanbuluma yağmur düşmüş.hemmen giyindim çıktım..ellerim gökyüzüne doğru dudaklarımda bi tını yürüdüm öööyle uzuuun uzuuun..şimdide sucuk gibiyim..ıslak ıslak oturuom hala hehe :D seni seviyorum yğmur..bide ardından bıraktığın o kokuyu..toprak,hanımeli,gül kokusu :D

Scardsdale

Member
osslem' Alıntı:
bende bugun saat 10.20 de kalktım..geç yatmıştım bıras..iyi uyumuşum ama bayadır boyle ıyı uyumamıştım..annexcımde benı opucuklerle uyandırdı..kahvaltımı ederkenn ekmek kokusunu içime çekerken ohh dedim bee şükürler olsun nimetime herşeye sahip olduğum...sonra bılg başına oturdum baya bı kalkmadım..kanka.net ciğimde takıldım baya..zaten bi girince uzun süre çıkamıyomki çok hoş biyer bence..ondan sonra azcık uzandım koltuğa uyumuş kalmışım bı saat kadatr..e artık okulda yok ya 10 gün dfelan..iice tadını çıkardım ilk günden..ardından kalktım baktım istanbuluma yağmur düşmüş.hemmen giyindim çıktım..ellerim gökyüzüne doğru dudaklarımda bi tını yürüdüm öööyle uzuuun uzuuun..şimdide sucuk gibiyim..ıslak ıslak oturuom hala hehe :D seni seviyorum yğmur..bide ardından bıraktığın o kokuyu..toprak,hanımeli,gül kokusu :D
ufff kanka ne güzel anlatmıssın. simdi senin yerinde olmak icin herseyi verebilirdim :)

yine rutin is günlerinden birine uyandım.. ama bu sabah daha iyiyim. günlerdir devam eden hastalık durumu beni bayagı yıprattı.. :p
ve yine işe geldim...herkes ve hersey aynı..akşamda dersim var onun icin okula gidip ogrenci olacagim. :q
yani osslem kankamın tersine tüm günüm boyle kapalı ortamlarda günessiz, yagmursuz, toprak kokusuz gececek..

ultraaslan82

Member
Bugun çok iyi geçti ,sınavlar iyi geçiyor artık................
malesef ben de öslem gibi yatmak doya doya gezmek isterdim
ama malesef,tek yorgunluğumu kankayla atıyorum...........

Bu arada tek sınavım kaldı ve daha hiç çalışmadım
Cuma günü bayram günü ilan ettim,sınavdan sonra uzun süredir yapmadığım şeyleri yapcam
bu arada cuma günü seni de ihmal etcem sevgili kanka,
doyasıya gezcem,offf yeter sınavlardan bıkkınlık geldi
her tarafta derslerden pasajlar görüyorum........

Sevgili günlük bu arada bugum ayrı bir mutluyum,pozitif yönde işaretler aldım
kimden mi ?
Bilmem onu da sonra açıklarım...........
uykum geldi..........

dead_blow

YönE-TeaM
sevgili günlük sıkıntılı sinir bozucu bekleyiş süreci devam ediyor....

varmıdır acaba benim gibi bir üst sınıfa geçip geçmeyeceği vizesinde boş kağıt verdiği bir derse bağlı olan ??????????

varmıdır acaba sınavın üzerinden iki hafta geçmiş olmasına rağmen notu açıklanmayan??????

varmıdır acaba her sabah belki bu gün açıklanmıştır die internete koştura koştura giren ??????

varmıdır acaba yaptığı bir hatanın karşılığını bu kadar çabuk gören????

bu satırları yazarken tekrar internete girdim hala açıklanmamış :( :( :( :(

dead_blow' Alıntı:
sevgili günlük sıkıntılı sinir bozucu bekleyiş süreci devam ediyor....

varmıdır acaba benim gibi bir üst sınıfa geçip geçmeyeceği vizesinde boş kağıt verdiği bir derse bağlı olan ??????????

varmıdır acaba sınavın üzerinden iki hafta geçmiş olmasına rağmen notu açıklanmayan??????

varmıdır acaba her sabah belki bu gün açıklanmıştır die internete koştura koştura giren ??????

varmıdır acaba yaptığı bir hatanın karşılığını bu kadar çabuk gören????

bu satırları yazarken tekrar internete girdim hala açıklanmamış :( :( :( :(
kankacım uzulme bız warız burda hayat bu kımın nerde mutlu olup uzulcegı bellı diil dimi?
ben dun cok mutluydm bugn bırass huzunlu gıbıyım!!!!nedenı yok ama

dün kanka netten tanıştığımız kankamla buluştuk çook güzel bi gundü düşünsenize kanka netten bayadır görüşüyoruz sonra yüyüze gelince bi ayrı tadı oluyor yaa...
blue_dream & cikolatalı_cılek(01.06.2005)

Kanka Bot

Active Member
çikolatalı_çilek' Alıntı:
dün kanka netten tanıştığımız kankamla buluştuk çook güzel bi gundü düşünsenize kanka netten bayadır görüşüyoruz sonra yüyüze gelince bi ayrı tadı oluyor yaa...
blue_dream & cikolatalı_cılek(01.06.2005)

Evet kanka çook güzel bi gündü ne zmandır görüşüyoruz bi bağlamda bişeyleri paylaşıyoruz sonra buluştuk bi ayrı geldi bana çünkü oturduk bi ye 40 yılık dost gibi muhabet ettık hiç çekınme olmadan...

blue_dream & cikolatalı_cılek 01,06,2005 çarşamba/kartal/ist

blue_dream' Alıntı:
Evet kanka çook güzel bi gündü ne zmandır görüşüyoruz bi bağlamda bişeyleri paylaşıyoruz sonra buluştuk bi ayrı geldi bana çünkü oturduk bi ye 40 yılık dost gibi muhabet ettık hiç çekınme olmadan...

blue_dream & cikolatalı_cılek 01,06,2005 çarşamba/kartal/ist
ewet ole oldu canım kankam!. :eek:kay:
ınsan istedikten sonra ortam soguk olmuyo hersey iletişime bağlı bence dimi??? kankacım

Kanka Bot

Active Member
ewet ole oldu canım kankam!. :eek:kay:
ınsan istedikten sonra ortam soguk olmuyo hersey iletişime bağlı bence dimi??? kankacım
evet kankacım iletişim çookkk önemli bir etken...butun kankaların bi gün buluşalım inşallah....

TheWatcher

яєѕєαя¢нєя
Arkadaşlar Daha önceden de defalarca söyledik,gene söylemeye devam edıyoruz.topiğin basını okursanız sohbetın geyik muhabbetıne dönmemesi icin ricada bulunmuşuz,bundan sonra bu sekılde devam eden kullanıcılar direk kart cezası alıcaktır.Lütfen biraz olsun anlayış gösterin. :sinir

dead_blow

YönE-TeaM
kankacım uzulme bız warız burda hayat bu kımın nerde mutlu olup uzulcegı bellı diil dimi?
ben dun cok mutluydm bugn bırass huzunlu gıbıyım!!!!nedenı yok ama

saol kankam varlığın yeter çok teşekkür ederim.

metoarslan007

Tüm Emeklerime YAZIK
sevgili günlük bugün Blue_dream ile msnde görüştük öncelikle bana bi kaç kişinin kadıköyde buluştuğunu söledi ve ben bu buluşmayı 30 dakka farkla kaçırmışım. buna çok üzüldüm. Keşke benimde haberim olsaydı dedim ama işalla ilerde tekrar olur. sonra evden çıktım arkadaşlarla mecidiyeköyde buluştuk akmerkeze gittik baya dolaştık sonra ordan profilo'ya geldik ordada baya bi dolaştık. sonunda ne oldu çok eğlendik ama ayaklarımı hissetmiorum :(:(:(

Kanka Bot

Active Member
metoarslan007' Alıntı:
sevgili günlük bugün Blue_dream ile msnde görüştük öncelikle bana bi kaç kişinin kadıköyde buluştuğunu söledi ve ben bu buluşmayı 30 dakka farkla kaçırmışım. buna çok üzüldüm. Keşke benimde haberim olsaydı dedim ama işalla ilerde tekrar olur. sonra evden çıktım arkadaşlarla mecidiyeköyde buluştuk akmerkeze gittik baya dolaştık sonra ordan profilo'ya geldik ordada baya bi dolaştık. sonunda ne oldu çok eğlendik ama ayaklarımı hissetmiorum :(:(:(
evet kanka keşke sende olsaydın dün ben blue dream terazi84 anarchist jackal beraberdik fethi paşa korusuna gittik muabbet ettik harika bi zamandı ne kadar güzel kankalarım olduğuna bi kez daha şahit oldum keşke bütün kanka.net böyle yüzyüze görüşebilsek çikolatalı çilek kankamızda gelmek istedi ama daha önceden haberi yokmuş son anda olduğu için gelemedi işte böle süppppeeer ötesi bi gün geçirdikk

Üst Alt