Forvette

Forvette

Elite Üye
Elite Üye
KUMPAS DAVALARI...

Yargıtay bugün kumpas davalarından biri olan ERGENEKON DAVASINI usulden bozdu.

Bu ülkenin ŞEREFLİ ve ONURLU insanlarının yargılandığı başta ERGENEKON olmak üzere Balyoz, Ay Işığı, Yakamoz gibi KUMPAS DAVALARINI ne zaman duysam aklıma hep bu KUMPAS DAVALARINI savunan o dönemin AKP'li siyasetçilerinin demeçleri gelir.

Örneğin...
O dönemin Başbakanı ERDOĞAN'ın kumpas davalarını TEMİZ ELLER OPERASYONU YAPILIYOR diye savunması gelir.

Örneğin...
Yine o dönemin Başbakanı Erdoğan'ın kumpas davalarının savcılarına destek vermek amacı ile BEN O DAVANIN SAVCISIYIM açıklaması gelir.

Örneğin...
Yine o dönemin Başbakanı ERDOĞAN'ın kumpas davalarının savcısı ZEKERİYA ÖZ'e sahip çıkarak ÖDÜLLER vermesi gelir.

Örneğin...
Yine o dönemin AKP'li Bakanı Bülent Arınç'ın TÜRKİYE BAĞIRSAKLARINI TEMİZLİYOR diye kumpas davalarına sahip çıkması gelir.

Hangi birini yazsam ki...

Hüseyin Çeliğinden tut Egemen Bağışına kadar ne kadar AKP'li siyasetçi var ise o gün bu KUMPAS DAVALARINI savunmuştu...

O gün ADALET bir gün herkese lazım olur demiştim.

İnşallah tüm HAİNLER bir gün mutlaka yargılanır diye Tanrıma dua etmiştim.

Bugün...
O dönemin AKP'liler tarafından savunulan güçlü savcısı Zekeriya Öz VATANA İHANETTEN yargılanıyor.

Darısı inşallah KUMPAS DAVALARINI savunan diğerlerinin başına...

Forvette

Elite Üye
Elite Üye
316 Milletvekili olan iktidar partisi AKP, 5 gün sonra kongresini toplayıp Genel Başkanını seçecek!
Genel Başkan seçilen kişi aynı zamanda Türkiye’nin 27. Başbakanı olacak.

Türkiye’nin yeni Başbakanı olmak, ülkenin kaderini belirleme yetkisini eline almak için “Ben adayım ve Başbakanlık görevine talibim” diyen bir Badem var mı?
Parti içi demokrasinin işlediği partilerde olduğu gibi, Başbakan adayları arasında bir yarış var mı?
Yok, tık yok!

Forvette

Elite Üye
Elite Üye
"Önümüzdeki aylar Türkiye’de iç ve dış siyasette çok önemli kırılmalar olacak. Türkiye bunları konuşacak. Dolayısıyla Cumhuriyeti kuran CHP’ye çok büyük ihtiyaç duyulacak.

"Türkiye’nin güvencesi CHP’dir. CHP sıradan bir parti değil, CHP belirleyici bir partidir. CHP iktidar organizasyonu değil, Mustafa Kemal Atatürk’ün modernleşme projesini hayata geçiren ve o projenin arkasında duran bir partidir."

"
Herkesin CHP’ye sahip çıkması gerekiyor. Hepimiz el ele vermeliyiz. Önümüzdeki aylar Türkiye’de iç ve dış siyasette çok önemli kırılmalar olacak. Türkiye bunları konuşacak. Dolayısıyla da Cumhuriyeti kuran CHP’ye çok büyük ihtiyaç duyulacak.”

Dış siyaset sadece dış siyaset olarak algılanmamalı bu iç siyaseti dolayısıyla ekonomiyi de etkilemekte. Bunu yaşamaktayız. Ülkede gizli ekonomik kriz var. Rusya ile olan gerginlik yüzünden turizm ve tarım ihracatımız çökmüştür. Antalya’da turizm mevsimi açıldı ama çoğu otel boş ya da satılık. Bu sektörde çalışan binlerce insan işsiz kaldı”

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal

Forvette

Elite Üye
Elite Üye

Kandilimiz Türk İslam alemine ve tüm dostlara hayırlı ve mübarek olsun Hayırlı geceler arkadaşlar

Forvette

Elite Üye
Elite Üye

tarafsız kalacağına namusu ve şerefi üzerine yemin eden ve tarafsızlığını yitiren birine HAYIR

Üst Alt