kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Forum'un kayip uyeleri araniyor!?

LaZpanyoL

So Elite
Elite Üye
Dur azıcık hortlayayım bende [emoji39]

Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakki_

.
Elite Üye
Eskilerin bu kadar anısı ve kankası varken nasıl oluyor da bir anda böyle bir ortamdan kopup kayıplara karışabiliyorlar?

Bu kadar uzak kalmayın bence.

Gün gelir "ne günlerdi,vay be,ne kankalarım vardı" diyeceğiniz bir kanka.net de kalmayabilir.Kapı hala açıkken arada bir girip selam verin.

іѕтαивuŁ

HUKUK HERŞEYDİR
Elite Üye

Aktif olduğum dönemde de böyle konular açılır ve iş güç yoğunluğu bahane edilirdi. İçimden ''hade len'' derdim, itiraf edeyim. :smile: Haklarını şimdi teslim ediyorum, hakikat ki öyleymiş..

Tüm aktif, inaktif arkadaşlara selâm olsun. :hi:
arhavili çok klas adamdın.. çok özenirdim sana.. görürsen mesajı selamlar :)

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
arhavili çok klas adamdın.. çok özenirdim sana.. görürsen mesajı selamlar :)
arhavili'yi ben de sever sayardım. Meğerse içten pazarlıklı imiş. Saman altından su yürüten cinsinden. Adam beni tamamen hasedinden banlamışmış. Bunu daha sonra itiraf etmişti. Bi de "İyi ki o zaman banlamışım" diye yazmıştı. İnsanlar maalesef göründüğü gibi değil.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
arhavili'yi ben de sever sayardım. Meğerse içten pazarlıklı imiş. Saman altından su yürüten cinsinden. Adam beni tamamen hasedinden banlamışmış. Bunu daha sonra itiraf etmişti. Bi de "İyi ki o zaman banlamışım" diye yazmıştı. İnsanlar maalesef göründüğü gibi değil.
Letone sen kimsin? Arhavilinin yönetici olduğu süre ile senin üye olduğun süre uyuşmuyor. 2015 ten sonra arhavili yönetimde değildi. Seni nasıl banlamış olabilir? Bana bi açıklama yap bakiyim.

Kanka Bot

Active Member
Uykudaki Üye
Letone sen kimsin? Arhavilinin yönetici olduğu süre ile senin üye olduğun süre uyuşmuyor. 2015 ten sonra arhavili yönetimde değildi. Seni nasıl banlamış olabilir? Bana bi açıklama yap bakiyim.
Adım Lemi Soyadım Tonevi. Biriyle mi karıştırdım acabağa.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
Adım Lemi Soyadım Tonevi. Biriyle mi karıştırdım acabağa.
Sus lan cıvık. Artık bit kadar beynin kaldıramıyor bu tür şeyleri. Canımı sıkma milletin arkasından da konuşup durma. Sayemde burada yazıyorsun edepsizlik etme. Yoksa 3. 4. hesabın bile kurtaramaz seni.

bvlgari

New Member
Aktif üye
Windows 10 Bildirim zımbırtısı arada bir bu konu başlığını hatırlattıkça kulağınızı çınlatmak bana farz oldu. :)

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
O çapsız cevabını aldığı için gitti. Yediği haltı o da biliyor. Suçlu psikolojisi.

Üst Alt