kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

Forumda 60 bin mesajlık gizli bir admin bölüm olduğunu biliyormuydunuz?

crazy

kanka.Net

Forumda yönetime girmiş olanlar bilir, gizli bölümleri bilmeyenler için yazıyorum forumu nasıl yönettiğimiz hakkında biraz bilgi verelim eğlence amaçlı....

Yönetime özel bölümler vardır bu bölümlerde forumu nasıl yönetileceğini konuşurduk, modlar için adminler için süper modlar için ayrı bölümler vardır, bu bölümler yetki seviyesine göre kişilere aktif olurdu. Mesela Admin bölümü sadece adminlere açıktı bu bölümlerde super modlar hakkında kararlar verilirdi, super modlar bölümünüde modlar göremezdi ve bu bölümdede modlar hakkında kararlar verilirdi.

Mod bölümlerinde bir çok üyenin konuşmasını yaptık :kiki: özellikle forumda arızalık çıkartanların. örnek cezalı.

Tabi uzun zamandır Levent ve benden başka kimse olmadığı bu bölümleri kullanmıyoruz. Eskiden modlara özel konu açar görev dağılımları yapardık, okundu mesajı alırdık ciddi ve saat gibi işleyen bir yönetim vardı. :hahah::hahah:

silinmişler hariç toplam 10225 konu 60bin mesajın olduğu yönetim bölümü... Bunun haricinde eski msn messanger üzerinden sürekli olarak irtibat halindeydik toplantı yaptığımız zamanlar oluyordu.

sonra diyorlarki admin abi hiç foruma katılmıyorsun, ne yaptınki sen forum için :hahah: hep biz kopyala yapıştır yaptık :kiki: biz saydık 1 den 100 bine kadar

yok yani foruma biz bölümleri açıp öyle rasgale bırakmadık şansada böyle bir forum olmadı, zamanında çok çalıştık sabah akşam demeden ve bu vesileyle emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler. :eek:kay:

bu bölümlere girip göz gezdirmek istermiydiniz?:nono: belki günlük izin açabiliriz?

Yönetimde bulunduğum süre içerisinde, Gürol abinin neden özel mesajlara hemen bakamadığını, forum ile neden çok fazla iç içe olamadığını gözlemleme fırsatım olmuştu. Enerjisinin büyük kısmını yönetim özel bölümü alıyordu. Benim görebildiğim mod odalarıyla kısıtlıydı tabii ama orada bile yeterince aktifti. Eski anıları okumak, eski günlere dönmek güzel olurdu elbette. Hatta mod odaları öyle yanıp tutuşurken, admin odalarında neler olduğunu merak etmemek garip olur :)

fatihim

Uzman Üye
bilirim bende bu tur bie sitede adminlik yapmistim gunluk 1000 -1500 uye girip cikardi o zamanlar albumler flimler yuklenirdi tek tikla yeni cikan albumu indirirdin simdi kapandi gerci reklam sayilmaz www.europaboard.com (daha oncesi www.turgay74board.com du )demem o ki kolay degildi anliyorum basinizdaki isi admin bir nebze rahatti ama webmasteradminler icin o zamanlar hayat bir cehennemdi

galatasaraylı ardamatt ile giriştiğimiz tartışmayı hatırlarım
fenerbahçe-manisaspor maçı sonrasında, linkinparkın önderliğinde fenerbahçeli mod tayfasının fena halde hışmına uğramıştı :D çok sakin biriydi murat, ama konu fenerbahçe olunca kimseyi tanımazdı :kiki:

bu bölümler gizliliği ile kalmalı.

crazy

kanka.Net
galatasaraylı ardamatt ile giriştiğimiz tartışmayı hatırlarım
fenerbahçe-manisaspor maçı sonrasında, linkinparkın önderliğinde fenerbahçeli mod tayfasının fena halde hışmına uğramıştı :D çok sakin biriydi murat, ama konu fenerbahçe olunca kimseyi tanımazdı :kiki:

bu bölümler gizliliği ile kalmalı.
evet bir arızalı super modda, mod bölümündeki resimleri silmişti modları silindiği için hala unutmam onu. :faja_na:

Üst Alt