kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

çok zayıf kalmış

ismail hakkı53

New Member
Uykudaki Üye
wow burda çok zayıf kalmış doru dürüst başlık bile yok :D
yok mu hiç oynayan

orochi

Active Member
Uykudaki Üye
Evet biraz zayıf kalmış. Bunun nedeni dediğin gibi wow oynayanların az olması da olabilir ve ya bu bölümü düzenleyecek ve canlandıracak bir modun bulunmaması da olabilir..

Anton_LaVey

World Of Warcraft
Gümüş Üye
Bence bu bölümün eksik kalmasının nedeni neredeyse bütün türk oyuncuların Knight Online die 700 Mb'lik(ki bu Wow'a gelen bir patch in boyutu kadar) bir çocuk oyunu meraklısı olmaları :)

+

Wow oynayan insanların genelde oyundan çıkamama gibi bir hastalıkları war :D

Saat 5:13 az önce çıktım :p

selo1991

SoA 4 LiFe BaBy...
Uykudaki Üye
Wow oynamak bir ayrıcalıktır.Bunun dışında kalanlar "MİNÖR KOMBO" ile kendilerinin tatmin etmeye, sadece online oyun oynamak için,online oyunları eğlence amaçlı değil artık bir zorunluluk olarak gören, hile, dolandırılıcılık, seviyesizlik gibi dallarda doktora yapan insanlarla doludur.Biz kendimize yeteriz (12 milyon kişi yetmez mi ? )

ismail hakkı53

New Member
Uykudaki Üye
ben eskiden ko oynayan birisi olarak konuşuorum
en azından bu oyunda haksız bş rekabet yok. biri dupe hack yapıp da cebini doldurmuo. veriosun ayda 13 euro herkes eşit ne premium ne sc ne cash öle bişi yok. hizmet desen o biçim. en geç 30 dk içinde gm ayağına gelio. düşün bide 14 gb lık oyun :D. grafikler char lar felan güzel

argetlam

New Member
Uykudaki Üye
Wow oynayan insanların genelde oyundan çıkamama gibi bir hastalıkları war

haklısın wow cular pek çıkmaz oyundan sanki azeroth memleket outland e gezmeye gitmişiz ayıp olmasın die kalkamıoz:D

World Of Warcraft Warth Of The Lich King... 1.13.1 teni pacth gelene kadar en iyisi online oyun budur.

AfacanLui

New Member
Uykudaki Üye
Bence bu bölümün eksik kalmasının nedeni neredeyse bütün türk oyuncuların Knight Online die 700 Mb'lik(ki bu Wow'a gelen bir patch in boyutu kadar) bir çocuk oyunu meraklısı olmaları :)

+

Wow oynayan insanların genelde oyundan çıkamama gibi bir hastalıkları war :D

Saat 5:13 az önce çıktım :p
Ben o zamana kadar 10 kere girer 10 kere çıkardım. :eek:kay:

Üst Alt