kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

bilgisayarınızda kaç gb mp3 war :D?

ApoCaLyPs3

JackTheRippeR
Uykudaki Üye
kankyler bilgisayarınızda kaç gb mp3 war :D

bnm 10gb ye yaklaştı

MüqE

New Member
Uykudaki Üye
4 bin küsür şarkı var arşivim geniş :)

BuRaK_H

Timeo Hominis Unis Libri
Uykudaki Üye
kanka maşallah yav olmayan şarkı yoktur sende:D
bn sölemiim sizinkilerin yanında az kalıo:evillol:
olsun kanka seninki de yakın da benim arşiv kadar olur üzülme :D

olmayan şarkı çok var zaten arşivin öyle olmasının sebebi çok fazla diskgrafi var:)

dead_blow

YönE-TeaM
Elite Üye
dürüst oluyorum

70 gb. ı geçik var kesinlikle arabesk yok içinde dinlemem dinletmem dinleyeni sevmem pop son zamanlarda dvdlerde yer almaya başladı ağırlıklı olarak yerli rock, (amatöre yakın gruplar dahil aşka özlem, kara kedi, 110 vb. ) yabancı pop & rock, rap ve mistik müzikler mevcut ;)

ApoCaLyPs3

JackTheRippeR
Uykudaki Üye
dürüst oluyorum

70 gb. ı geçik var kesinlikle arabesk yok içinde dinlemem dinletmem dinleyeni sevmem pop son zamanlarda dvdlerde yer almaya başladı ağırlıklı olarak yerli rock, (amatöre yakın gruplar dahil aşka özlem, kara kedi, 110 vb. ) yabancı pop & rock, rap ve mistik müzikler mevcut ;)
cok ii arsiv yapmısn 20bin tane sarkı eder o :D

satisfacti10

Arada ßir...!
Uykudaki Üye
85gb rock
10 civarı normal şarkılar..

96.4gb mış toplam müzikler dosyası...
he bide extra klipler war :D

gezincis

Member
Uykudaki Üye
60 gb a yakın mp3 vardı sadece mp3 olarak ayrıca clipler falan harici harddiskte duruyordu. yere düştü ve harddisk sizlere ömür 1 haftadır sinirden deli oluyorum. 1 yıldır rapidden üyelikle indirmiştim hepsinide seçerek almıştım yazık oldu. en çokta eski albümlere yanıyorum.
:(

ApoCaLyPs3

JackTheRippeR
Uykudaki Üye
60 gb a yakın mp3 vardı sadece mp3 olarak ayrıca clipler falan harici harddiskte duruyordu. yere düştü ve harddisk sizlere ömür 1 haftadır sinirden deli oluyorum. 1 yıldır rapidden üyelikle indirmiştim hepsinide seçerek almıştım yazık oldu. en çokta eski albümlere yanıyorum.
:(
hadi yaw cok kotu olmuş.indirmene gerek yok int kafelerde mp 3 albumleri oluo oradan ag yoluyla tekrar arşiv olusturablrsn

Üst Alt