kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!
  • Sitenin kalıcılığı için... Konu açın, açık konulara yorum yapın siteye katkıda bulunun. Siteyenin hitleri düşmektedir, biraz daha düşüşte komple kapatmaktan başka çaremiz kalmıyacaktır.

ala'turka

HanifMüslüman

Elite Üye
Türk olsa ne olmazsa ne...

Komşumun kızı oldu... Melisa koydular...

Selahattin diye bir şehir var... Selahattin Eyyubi doğduğu şehir...

Bana sorarsan o bir Alman...
TÜRK olduğunu kanıtlayınca Türk olsa ne olmasa ne diyorsun ama kürt olduğunu iddia ettiğinde Ha kürt olmuş ha alman demiyordun

Tarihte ki bir şahıs TÜRK ise TÜRKtür onu kimse ne kürt ne alman ne rum ne rus yapabilir. Ezik toplumlar tarihte kendi etnik yapılarından gelmiş bir kahraman ararlar ama bu kahramanı bulamaz iseler başka ırkların kahramanlarını kendilerinmiş gibi gösterirler

AOG.

Uzman Üye
Yeni imzam Nasıl kanka
Süper olmuş... sadece minare fazla uzun olmuş... Sırıtıyor birazcık bence...
Minareyi ay ile aynı yükseklikte olsa birde öyle bak bence...

Tabiki uzun minare uzun adamı da simgeleyebilir... amacın o mu onu tabiki bilemiyorum...
Amaç osa kalsın o zaman... Bende baktığımda uzun adamın tapeleri aklıma gelir...

TÜRK olduğunu kanıtlayınca Türk olsa ne olmasa ne diyorsun ama kürt olduğunu iddia ettiğinde Ha kürt olmuş ha alman demiyordun

Tarihte ki bir şahıs TÜRK ise TÜRKtür onu kimse ne kürt ne alman ne rum ne rus yapabilir. Ezik toplumlar tarihte kendi etnik yapılarından gelmiş bir kahraman ararlar ama bu kahramanı bulamaz iseler başka ırkların kahramanlarını kendilerinmiş gibi gösterirler
Bak burada arkadaşın senin için ne yazmış...
http://forum.kanka.net/showthread.php?1079951-Selahaddin-Eyyubi-TÜRKtür&p=6979596&viewfull=1#post6979596

Kısa özetlim... Kompleksli, cahil türk... diyor senin gibi düşünenlere...
Aynı cennahtan geldiğiniz için bana fazla laf düşmez...

HanifMüslüman

Elite Üye
Süper olmuş... sadece minare fazla uzun olmuş... Sırıtıyor birazcık bence...
Minareyi ay ile aynı yükseklikte olsa birde öyle bak bence...

Tabiki uzun minare uzun adamı da simgeleyebilir... amacın o mu onu tabiki bilemiyorum...
Amaç osa kalsın o zaman... Bende baktığımda uzun adamın tapeleri aklıma gelir...

Bak burada arkadaşın senin için ne yazmış...
http://forum.kanka.net/showthread.php?1079951-Selahaddin-Eyyubi-TÜRKtür&p=6979596&viewfull=1#post6979596

Kısa özetlim... Kompleksli, cahil türk... diyor senin gibi düşünenlere...
Aynı cennahtan geldiğiniz için bana fazla laf düşmez...
Benim için kimin ne dediği değil neyin ne olduğu önemlidir Eğer senin iddia ettiğin gibi cahil olmuş olsaydım her cahilin yaptığı gibi o mesajı atan arkadaşa misli ile cevap verip bende kendi çapıma göre hakaret ederdim ama ne yaptım senin sandığının aksine sustum kaldı ki nicebrother isimli kardeşin yazısında bana söylenmiş bir söz yok. ve onun gibi düşünmemekteyim

Tarihte hiç devlet kurmamış dünyaya hiçbir hizmeti olmayan ne siyasi ne askeri ne bilimsel ne de sanatsal bir değer bırakmayan ezik etnik bozuntuların olmayan şeyleri olmuş gibi göstermesine yani YALANcı tarih oluşturmasına karşı verilmiş ONURlu bir mücadeledir benim yaptığım dediğim gibi yazdıklarımı 6 milyar kişi yanlış dese zerre umrumda olmaz ta ki doğruyu tesis etmek için yazmış olmayayım

Üst Alt