kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

AKP'nin Palyançoları !

seckince

Active
Süper Üye
Katılım
6 Nis 2008
Mesajlar
25,125KARAMOLLAOĞLU'NUN KONUŞMASI ENGELLENDİ
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı Sivas Tanıtım Günleri etkinliğinde bozkurt işaretleri yapan bir grubun yoğun tepkisi üzerine kürsüden inip alandan ayrılmak zorunda kaldı.
Sivas Konfederasyonu ve İstanbul Sivas Platformu tarafından Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlene Sivas Tanıtım Günleri etkinliğine katılan Karamollaoğlu, selamlama konuşması yapmak için kürsüye çıktı.
Bu sırada bir grup ıslıklar ve alkışlarla Karamollaoğlu'nu engellemeye çalıştı.
Gelen tepkiler üzerine Karamollaoğlu,
"Ben bekleyeceğim. Ben bu arkadaşların Sivas'ı temsil etmediklerini biliyorum. Bu arkadaşlarımızın bizim ne yazık ki Sivaslının özünde olan nezaketi kaybetmişler. Sizler bu şekilde davranabilirsiniz. Ancak, ben biliyorum ki siz Sivas'ı temsil etmiyorsunuz." diye konuştu.

Tepkilerin artarak devam etmesi üzerine MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, yandaşlarını sükunete davet ederek, Karamollaoğlu'nun konuşmasına müsaade edilmesini istedi.
Tepki gösteren grup, bozkurt işaretleri yaparak kürsü önüne doğru yaklaştı. Bu sırada güvenlik görevlileri Karamollaoğlu'nun etrafını sardı.
Daha sonra Karamollaoğlu, güvenlik görevlilerinin arasından kürsüden inerek alandan ayrıldı.

Bilindiği gibi Temel Karamollaoğlu şu anda MiLLî Görüş'ün Partisi Saadet'in Genel Başkanı.
Saadet partisi "Yeniden Büyük Türkiye; Yeni Bir Dünya ve Yaşanabilir Bir Türkiye" çerçevesi ile "Hakk'ın egemenliği için çalışan" hedef olarak ise Adil Bir Düzen isteyen bir kuruluş. Kurucusu olan Erbakan Hoca ise yılmaz bir siyonizm karşıtı idi.
 

fatihim

Uzman Üye
Uzman Üye
Katılım
23 Tem 2007
Mesajlar
4,635
hala bu serefsizi sitede tutuyorsunuz ya batmaya mahkumsunuz sirf ak parti karsiti diye bu mupteze tahaammul ediyorsunuz alin seckincenizi basiniza calin
 
Üst Alt