kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

Akmayan Makyaj Ürünleri

İhShiT

SULTANLARIN SULTANI
Uzman Üye
Katılım
25 Nis 2009
Mesajlar
6,626

Sıcakta makyajınızın akmasını istemiyorsanız erimeyen makyaj ürünlerini deneyin.

Clinique Quick Eyes Cream Shadow

Yazın göz farlarınızı sıcaktan akabilir. Clinique Quick Eyes Cream Shadows eriyip akmadan 10 saat dayanıyor. Göz farları, suya dayanıklı ve hassas ciltler için ideal.


Estee Lauder "Double Wear" Stay-in-Place Foundation

Evet ürünün adı bu! Estee Lauder "Double Wear" Stay-in-Place Foundation SPF 10 koruma faktörlü ürün, yağmurda, sıcakta uzun süre kalıcılığını koruyor. Ayrıca, rengi değişmiyor, kıyafetlere bulaşmıyor.

mark Ibiza Sol Marbleized Eye Shadow Stick

Sınırlı sayıda sunulan kalem şeklindeki göz farı mark Ibiza Sol Marbleized Eye Shadow Stick 8 saatlik dayanma süresiyle önerilebilecek! Bronze Chic, Aqua Deep ve Island Nights renklerini seçin.
Jane Iredale PurePressed Base

Güneşte erimeyen, hatta güneşin zararlı etkilerinden koruyan Jane Iredale PurePressed Base ürününü deneyin. Bu ürün kapatıcı, pudra ve SPF 20 etkili ürün kolayca uygulanıyor ve suya dayanıklı.


Becca Resurfacing Primer

Cildinizin parlamasını ve yağlanmasını istemiyorsanız makyaj öncesinde cildinize Becca Resurfacing Primer sürün. Terlemeyi ve parlamayı önleyen özelliğiyle yaz ayları için idealdir.


L'Oreal Infallible Lip Gloss

Sadece tek ürün kullanacaksanız uzun süre dayanan parlatıcılı ruju tercih edebilirsiniz. L'Oreal Infallible Lip Gloss ürünü 6 saat boyunca yemek yerken, birşeyler içerken ve güneşlenirken dudağınızda kalıyor.


Jemma Kidd Define Stay-Put Eyeliner

Jemma Kidd Define Stay-Put Eyelinerkirpik diplerinize uygulayın ve biraz dağıtmak için parmağınızı kullanın. Uzun süre dumanlı bakışlara sahip olacaksınız.

 
Üst Alt