kanka.net'e hoş geldiniz.!

Forumda paylaşım yapmak ve tamamen tüm özelliklerden yararlanmak için hemen kayıt olmayı unutmayınız.

Kayıt Ol!

1300 - 1700 TL Arası Laptop Önerisi.

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
hayırlı olsun :)

ama alma dediğim 3 maddenin 2sini almışsın :D
U serisi olmasın dedim bu U serisi, 64 bit ekran kartı alma demiştim 64 bit almışsın :D

önceki verdiğin linteki bilgisayara kıyasla bu işlemci %25 daha yavaş, ekran kartı %50 daha yavaş. 8gb ram her halükarda yeter zaten
çok oyun müptelası değilsen güzel bilgisayar ama ben çok oynarım diyosan 64 bit ekran kartlarından fazla bişey beklememek lazım. keza işlemci de performanstan ziyade güç tüketimini düşük tutmak için tasarlanmış. ısınmaz, pili uzun gider ama diğer işlemci kadar performanslı olmaz.
Hacı farkındayım da öyle olması gerekti maalesef. Yani o değil bi de diğer beğendiğim laptop yani ilk söylediğim indirime de girmiş 1600 e kadar düşmüş... Şans baht biraz.

statitenteinzen

61 66 65 72 69 6e 3a 29
Gümüş Üye
Hacı farkındayım da öyle olması gerekti maalesef. Yani o değil bi de diğer beğendiğim laptop yani ilk söylediğim indirime de girmiş 1600 e kadar düşmüş... Şans baht biraz.

laptop kötü değil yanlış anlaşılmasın. sadece diğerinin yanında sönük kalıyo onu demeye çalıştım :D yoksa işlemcin de ekran kartın da 2014 model, eski falan değil.

laptop çözünürlüğünde (1366x768) yine oynarsın ama bi plazma yada harici monitörde 1080p full hd oynuyum dersen zorlar. bide bazı oyunlarda biraz kısman gerekebilir (malum, 64 bit :) )
şu anki oyunlar için yeterli ama ileriye dönük olarak bakınca uzun yıllar oynayabilmek için grafiklerden kısmak durumunda kalacaksın :) o zamana kadar yeni bi laptop alıp bunu da yeğenine vs verirsin oynar (bn hep öyle yapıyom :D sen kılı kırk yararak bayılarak laptop al 3-4 sene sonra baktın artık işini görmüo ver çoluk çocuğun eline winamp açsın mario oynasın :D )

LüzumsuzAdam

Kanka.Net Admin
Yönetici
Admin
laptop kötü değil yanlış anlaşılmasın. sadece diğerinin yanında sönük kalıyo onu demeye çalıştım :D yoksa işlemcin de ekran kartın da 2014 model, eski falan değil.

laptop çözünürlüğünde (1366x768) yine oynarsın ama bi plazma yada harici monitörde 1080p full hd oynuyum dersen zorlar. bide bazı oyunlarda biraz kısman gerekebilir (malum, 64 bit :) )
şu anki oyunlar için yeterli ama ileriye dönük olarak bakınca uzun yıllar oynayabilmek için grafiklerden kısmak durumunda kalacaksın :) o zamana kadar yeni bi laptop alıp bunu da yeğenine vs verirsin oynar (bn hep öyle yapıyom :D sen kılı kırk yararak bayılarak laptop al 3-4 sene sonra baktın artık işini görmüo ver çoluk çocuğun eline winamp açsın mario oynasın :D )
Ya beni şu üniversite bitene kadar idare etsin işimi elime alında bi monster masaüstü toplarım. Grafikten kısayım ya ben 640x480 cod oynamış adamım bunlar fasa fiso :D :D

Üst Alt