22 sayfadan, 2.sayfa İlkİlk 123412 ... SonSon
Gösterilen Sonuçlar 9 sonuçtan 16 ile 170 arası

Konu: Peygamberin Kanını ve idrarını içen sahabeler sahih kaynaklarınızda

Yeni Üye hamsa's Avatar
    Üye No
    517227
    Giriş Tarihi
    Apr 2013
    RepPuan
    176
    Ünvan : Yeni Üye

El-Mümit kardes peygamberi Zeus yapmis.
    وَالَّذِينَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ أُولَئِكَ أَصْحَابُ الْجَنَّةِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

İman edip hayra ve barışa yönelik işler yapanlar ise cennetin dostudurlar. Onlar da orada sürekli kalacaklardır. (Bakara 82)

"Kuran Müslümanı" kibamba's Avatar
    Üye No
    516855
    Giriş Tarihi
    Mar 2013
    RepPuan
    10071135
    Ünvan : Gümüs Üye

HAHAHAHAHHA Ya artık cevap vermiyorum arkadaşla Allah rızası için bişeyler söyleyin kimse görmüyor mu bu yazılanları ?
    “Allah kendisine şirk koşulmasını asla bağışlamaz. Ondan başka günahları istediği kimse için bağışlar. Kim Allah’a ortak koşarsa büyük bir iftira etmiş olur.” (Nisa, 4/116)

Banned
    Üye No
    218470
    Giriş Tarihi
    Jul 2007
    RepPuan
    5573327

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi kibamba Mesajı Göster
    HAHAHAHAHHA Ya artık cevap vermiyorum arkadaşla Allah rızası için bişeyler söyleyin kimse görmüyor mu bu yazılanları ?
    hadislere yalan diyen birisi o iftirayı atan birisinden ne beklerki sen kendini iyice uçuruma sürükledin yaşayabildiğin kadar yaşa ölünceki halini görmek istiyorum Ne azaplar çekeceksin.

Orjinal Mesaj Sahibi hamsa
    El-Mümit kardes peygamberi Zeus yapmis.
    Sen zeusa tapmaya devam et
    Düzenleyen TETIKHAN : 23-04-13 at 13:32

Elite Üye UltraRed's Avatar
    Üye No
    332137
    Giriş Tarihi
    Dec 2008
    RepPuan
    97564506

Orjinal Mesaj Sahibi El-Mümit
    Sen Peygmberin idrarının kanının pis olduğunu sanıyorsun ? O senmi cahil herif. Sokaktaki sıradan bir insan sanıyor hey Allah'ım ya. Neden 100 milyarlarca insan varken ona Kitap indirmiş ? Birkaç özelliği olması gerek değil mi a benim cahil kardeşim ? Normal insan sanıyor ya yok böyle birşey.
    Peygamber bu yazdıklarınızı okusa, sizi ümmet saymazdı be. Uzak tutardı sizi İslam' ı rezil rüsva etmeyin diye.

Hiç çalıştıracak ve düşünecek kafanız yok mu sizin? Peygamber' e kitap indirildi diye çişi temiz mi oluyor? Ya öteki kendilerine Kitab inan peygamberlerin çişi? İştahlandın mı?

Ya da peygamber kanı...

Düşün ki ölüm eşiğindesin. Kana ihtiyacın var. Ama Peygamber' in kan grubu sana uymuyor. Onun kanını alırsan öleceksin. ''Peygamber kanı şifalıdır'' der de alır mısın bre adam? Yoksa kendi kan grubundan bir vatandaşın kanını mı alırsın?

Elimde olsa sana bidon bidon Peygamber çişi armağan ederdim ha...

Şu laz Temel bile bu kadar komik olamayaz yaa...
    Ben, olur da susarsam bir gün; bilin ki ölmüşümdür

.....

ÖLÜMÜNE DEVRİM

"Kuran Müslümanı" kibamba's Avatar
    Üye No
    516855
    Giriş Tarihi
    Mar 2013
    RepPuan
    10071135
    Ünvan : Gümüs Üye

MAİDE 3.Şunlar size haram kılınmıştır: Boğazlanmayarak ölmüş hayvanın eti, kan, domuz eti.....

Haşa Allah unutmuş resulumun kanı hariç demeyi ?

Şuna çok güldüm ;

Ya öteki kendilerine Kitab inan peygamberlerin çişi? İştahlandın mı?

“Allah kendisine şirk koşulmasını asla bağışlamaz. Ondan başka günahları istediği kimse için bağışlar. Kim Allah’a ortak koşarsa büyük bir iftira etmiş olur.” (Nisa, 4/116)

Uzman Üye güneş's Avatar
    Üye No
    76743
    Giriş Tarihi
    Feb 2005
    RepPuan
    179666

Yani içti ? Tamam ibreti alem olsun herkese bu konu ve senin cevabın ... Seninle artık tartışma gereği bile duymuyorum ama şu ayeti yazmalıyım yoksa olmaz..

TEVBE 28.Ey inananlar! Müşrikler bir pisliktir.
    ee o zaman el- mümitin senle konuşmaması gerek.islamiyet bölümünden uzak dursan memnunda olcazz ya.
    [URL="http://forum.kanka.net/showthread.php?t=145076"]hadis paylaşımı tıkla ve gör[/URL]

ELHAMDÜLİLLAH TÜRKÜM

[URL="http://forum.kanka.net/showthread.php?t=475415"]
    kuş sarayları
    [/URL]

[URL="http://forum.kanka.net/showthread.php?t=551741"]dev arşiv dünyadan resimler[/URL]

Platin Üye
    Üye No
    508364
    Giriş Tarihi
    May 2012
    RepPuan
    21525102

"De ki: 'Ben peygamberlerin ilki değilim, bana ve size ne yapılacağını da bilmiyorum. Yalnız bana vahyedilene uyuyorum. Ben, sadece açık bir uyarıcıyım.' " (46/9)

"Eğer (Peygamber) Bize atfen bazı sözler uydurmuş olsaydı, elbette onu kıskıvrak yakalardık. Sonra onun can damarını koparırdık (onu yaşatmazdık). Hiçbiriniz buna mâni de olamazdınız." (69/44,45,46,47)

"Biz, senden önce de peygamberleri başka türlü göndermedik, kuşkusuz onlar da yemek yiyorlar ve çarşılarda yürüyorlardı. Bir de kiminizi kiminize bir imtihan aracı yaptık ki, bakalım sabredecek misiniz? Rabbin, her şeyi hakkıyla görendir." (25/20).

Yine O'nun insanlardan bir insan olduğu ise şöyle beyan ediliyor!!!!
    "De ki: "Ben, sadece sizin gibi bir insanım, ancak bana tanrınızın bir tek tanrı olduğu vahyolunuyor. Onun için hep O'na yönelin ve O'nun bağışlamasını isteyin; vay haline o ortak koşanların." (41/6)

Platin Üye
    Üye No
    508364
    Giriş Tarihi
    May 2012
    RepPuan
    21525102

Hahahahah Ya sizin yatacak yeriniz yok kardeş bak yaşın 21 genç adamsın yapma etme kafanı kullan pisliğe batmışsın benden sana tavsiye
    Sen ne egosu everest dağı kadar adam çıktın be!Çocuk 21 yaşında daha bir şey bilmiyorsa adam gibi anlat çocuğa!TEBLİĞ BÖYLEMİ YAPILIR GENCE BÖYLEMİ ÖRNEK OLUNUR!SAÇMA SAPAN İŞLER YAPIYORSUN ÇOCUK PEYGAMBERİMİZİ FAZLACA ÜSTÜN GÖRÜYOR EVET AMA ADAM GİBİ ANLAT AYET GÖNDER BAK BEN YOLLADIM HATASINI ANLAMIŞTIR İNSANI REZİL ETMENE AÇIĞINI BULMANA AYIBINI ARAMANA GEREK VARMI SAÇMA SAÇMA İŞ YAPIYORSUN!ZERRECE KAİDEYE ALMADIM YAPTIĞIN ŞİMDİYE KADAR SAÇMALIKLARINI AMA ORDA BİR DUR BAKALIM!
    SEN ÖNCE AÇIKLARINI KAPAT!NAMAZI- SÜNNETİ- HADİS NEDİR NE DİĞİLDİRİ ÖĞREN İLK İNSAN KİMDİR ONU ÖĞREN ÖYLE GEL!
    ÇOCUĞA BÖYLEMİ ÖRNEK OLUNUR?NE EDEPSİZCE ELEŞTRİLERDİR BUNLAR?BU ÇOCUK SENİN SÜLALENDEN BİRİ OLAYDI BÖYLE DALGA GEÇEREKMİ TEBLİĞDE BULUNUCAKTIN SEN!YEĞENİNDE OLABİLİRDİ KARDEŞİNDE KUZENİNDE YAŞINDAN BOYUN POSUNDAN OKUDUĞUN KURANIN İSLAM AHLAKINDAN UTAN!!!!!!!!!!!!

ALİ İMRAN 3/159

Ve (ey Peygamber,) senin izleyicilerine yumuşak davranman, Allah’ın rahmetinin bir eseriydi. Zira, eğer onlara karşı kırıcı ve sert olsaydın, doğrusu senden koparlardı. Artık onları bağışla ve affedilmeleri için dua et. Ve toplumu ilgilendiren her konuda onlarla müşavere et; sonra bir hareket tarzına karar verince de Allah’a güven: Zira Allah, O’na güven duyanları sever.
    Düzenleyen Kılıç Aslan : 23-04-13 at 13:30

+ Yeni Konu Aç
22 sayfadan, 2.sayfa İlkİlk 123412 ... SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)