Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 2 ile 2 arası

Konu: "Kürtaj Savunucuları, sakın bi daha yapmayın!!!"

Ateş Hattı seckince's Avatar
    Üye No
    282827
    Giriş Tarihi
    Apr 2008
    Konular
    2769
    Blog Entries
    14
    RepPuan
    116391716
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Varsayılan "Kürtaj Savunucuları, sakın bi daha yapmayın!!!"

KÜRTAJ SEVDALILARI OKUSUN..

Dr. Bernard N. Natonson kürtajın uygulanış safhalarını bir filme çektirip yorumladı: '' Kürtajın yapılma safhaları hassas aletler ve
    ultrasonla filme çekildi. Kürtajı yapan evli olmayan genç bir doktordu. İki ayrı kürtaj kliniğinde çalışıyordu ve 10.000 'e yakın kürtaj yapmıştı.

Kendisinden filmin editörü olmasını istedik.kabul etti. Filmi seyretti, editör oldu ama odadan çıktıktan sonra bir daha kürtaj yapmadı . Kamerayla çekim yapacak kadın da özel olarak seçilmişti. Bu kadın kürtajı şiddetle savunan bir feministti.

Ancak kendi eliyle görüntüldiği filmi seyrettikten sonra kürtajla ilgili konularda hiçbir tartışmaya katılmadı. filmde önce bebek ana rahminde rahatça hareket ederken görüntüleniyor.Kürtajı yapan kişi rahme müdahele ettiği zaman çocuk bir an dona kalıyor.

Müdahelenin aksi istikametine, rahmin diğer tarafına doğru kaçmaya çalışıyor.Kalp atışları 140'tan 200'e çıkıyor.Kürtaj yapan kişi çocuğu ararken çocuğun dehşetle ağzını açtığını görüyorsunuz. Sonra kürtaj yapan el ona doğru uzanıyor, çocuğun ağzı öylesine açılıyor ki , çığlık atışını filmde görebiliyorsunuz.

Kürtaj yapan kişi onu başından tutuyor ve başını vücudundan ayırıyor. 12 haftalık bebekten geriye birkaç doku artığı kalıyor.

Bu değişiklik kürtaj çeşitlerinden sadece birisidir.Kürtaj yapanlar anestezi uzmanı arasında gizli bir dil vardır.

Baş bir numara olmak üzere çocuğun vücudu numaralandırılıyor. Anestezi uzmanı kürtajı yapana soruyor:'1 numara çıktı mı?Bitirdik mi?' Kürtajı yapan ya da olmayı kabul eden insanlar acaba bir hayatı katlettiklerinin farkındalar mı?''

Kürtajı hikayesinin satırlarını bile okurken insan ürperdiği halde nasıl olur da hissettiği , yaşadığı bir şeyden dehşete kapılmıyor ve korkmuyor?Aslında iş bununla da kalmıyor, insanoğlu vahşetini bir kürtajdan arta kalan ceninlerin kullanımıyla sergiliyor. Nitekim kozmetik firmalarının ürünlerine kürtajla alınmış bebeklerin ceninleri kullanılıyor. Başta Fransa'da kullanılmak üzere birçok 3. dünya üleksinden getirilen kürtajla alınmış bebeklerin kozmetik firmlarına satıldığı bildirliyor. bunun delili olarak da ABD ve Avrupa'da kamyonlar dolusu ceninin ele geçirilmesi gösteriliyor.

Kozmetik sanayinin imparatoriçesi yahudi asıllı Helena Rubinstein'in ürünlerinin reklamlarında ''cildin gen ve yaşayan hücrelelerle'' güzelleştiği belirtliyor.Gel gör ki , bu ürünlerin yapımında kullanılan COLLOGEN adlı maddenin ceninden elde edildiği ya bilinmiyor ya da bilinmezlikten geliniyor ve zavallı güzellik düşkünü insanlarda ciltlerinin güzelliği için kullandıkları kozmetik ürünlerinin mayasında , katledilen bir hayatın var olduğunun farkında bile değiller. Yoksa aksi olarak ''Vahşetle güzellik olmaz''düsturundan çok mu uzaklar?

Dünya bu vahşette yüzerken Türkiye geri kalır mı? Araştırmalar Türkiye'nin gizli cenin cenneti olduğunu ortaya koymuştur.Nitekim Türkiye'nin en büyük doğum hastanesi olan ismi bizde saklı kadın hastanesinde çalışan üst düzey bir yetkili kürtajla alınan ceninlerin kozmetik firmalarına satıldığını söylüyor. Adının açıklanmasını istemeyen yetkili kozmetik firmalarının kürtaj yapılan bütün hastanelere eleman gönderdiğine dikkat çekerek bu elemanların ceninleri satın alma işlemini son derece gizli yürüttüklerini ve bu ticaretten hastanelerin hayli yüklü gelir de elde ettiğini kaydediyor

Kaynakça:
    http://voices.washingtonpost.com/pos...rtion-pro.html
    http://en.wikipedia.org/wiki/Bernard_Nathanson
    http://www.helenarubinstein.com/
    http://en.wikipedia.org/wiki/Helena_Rubinstein
    http://en.wikipedia.org/wiki/Collagen
    ABORTION:

Türkiye'de uygulanan kürtaj rakamları http://on.fb.me/trkurtaj

"seckince - sevmekesas - Speare" hattı...

Elite Üye UltraRed's Avatar
    Üye No
    332137
    Giriş Tarihi
    Dec 2008
    Konular
    1975
    RepPuan
    87476267
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Hadi yaaaa...

Ben de film anlatim bari... Ama gerçek bir film bu ha öyle uydurk değil...

Kız, amcasının tecavüzüne uğramış ha... 15 yaşında daha... Karnı şişince anlamışlar... Kız itiraf etmiş ''amcam benim üzerime çıktı ve içime bi şey soktu, ağzından yüzüme salyalar akarak... Canım çok yandı ve bildim ki bu ayıp bir şeydi. Ben bu ayıbın ortağı sandım kendimi... Direnemedim... Dayanamadım... Korktum; sustum... Amcamdı neticede... ''

''Sonra karnım büyümeye başladı... İçgüdülerim var ya; anladım, zaten duymuştum da hamilelik nedir ordan burdan biraz...

Amcam bana tecavüz etmiş ve hamile bırakmıştı... Biliyordum o töreleri... O töreleri bilenlerden bazı yakınlarım beni kurtarmak için İstanbul' a kaçırdılar... Ama amcam; yani bana tecavüz eden kişi, aile meclisi toplanınca benim öldrülme kararımı verenlerden biri oldu. Babam, amcalarım ve tecavüzcü amcam... Hepsi ' bu namus temizlenmeli ' dediler... Beni temizleyeceklerdi sanki sülalenin namusunu ben kirletmişim gibi...

Benim namusumu kirletenler, beni öldürerek namuslarını temizleyeceklerini sandılar...

İstanbul' da bir hastanede kendi öz abime temizlettiler o lanet namuslarını... Abim beni birinci de ödüremedi de ikincisinde öldürdü; temizledi aşiretin namusunu...

Ben namus oldum aşirete, temizlendim...

Temizlenmesem 'namus' gibi, isterdim ki yakınlarım anlasın beni... Beni lanet zevki için çocuklayan öz amcam ödesin bedelini... Ama bedelini bana ödettiler işte... Hani kürtaj yaptırsalardı beni... Temizleseleri içimi amcamın bana verdiklerinden... Amcama verselerdi cezayı... Belki günün birinde kendimi toparlar; belki ben de birini sever, ona varır ondan çocuklar yapardım...

Seçkince amca... Sen bile beni anlamadın ama ben öbür dünyadan senin 'ellerini öpmeye' geldim''

Aklımızı başımıza alalım beyler...

Daha bugün medyada manşet... Kadın tecavüze uğruyor ve ardndan tecavüzcüsünün kafasını kesiyor ha... Helal olsun kadına... Hamile kalıyor ve ''ben bu çocuğu doğurmam diye bas bas bağırıyor... Tecavüz mağduru bir kadın... Tecavüzcüsünün kafasını kesmiş ve kafasını kestiği adamın karnına zorla soktuğu çocuğa annelik etmek istemiyor... O çocuk doğacak ha... AKP mahkemesi kararı ile... Kürtaj yaptırmıyorlar kadına... Kadıncağız tecavüzüne uğrayıp, kafasnı kestiği adamın çocuğunu karnında taşıyacak... Ve; evet birgün o çocuk bir tecavüz ürünü olduğunu bilecek... Babası olacak tecavüzcünün kafasını anası tarafından kesildiğini bilecek... İşte gelip kendinizi o çocuğun yerine de koyacaksınız, sadece ananın değil...

Her kim bu yasal saçmalıkları topluma dayatmış ver yasalaştırmış ise bunların hepsi eksiksiz ama fazlalıklarıyla onların başına gelsin! Amin!!!
    Ben, olur da susarsam bir gün; bilin ki ölmüşümdür

.....

ÖLÜMÜNE DEVRİM

+ Yeni Konu Aç

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)