Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 10 ile 10 arası

Konu: Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyors

T.C. Oğuzlar dag-han's Avatar
    Üye No
    335692
    Giriş Tarihi
    Jan 2009
    Konular
    1699
    RepPuan
    26769280
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Varsayılan Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyors

Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyorsun sen Adnan Oktar.?

Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyorsun sen Adnan Oktar.?

Adnan Hoca davasında şok ifadeler

Grubun tuzağına düştüğünü iddia eden kızların ifadeleri tüyler ürpertiyor.

Bilim Araştırma Vakfı adı altında faaliyet gösteren, Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar ve adamlarının ağına düşerek yıllarca yanlarında kalan bir genç kızın “gizli tanık” olarak verdiği ifade cemaatin içyüzünü ortaya çıkardı. Seks objesine dönüştürülen genç kızın, hazırlanan iddianamedeki ifadesi tüyler ürpertti.

SUÇ işlemek için örgüt kurmak ve yönetmek suçlarından daha önce yargılanan ve 3 yıl hapse mahkûm edilen Adnan Oktar hakkında, İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Başsavcılığı yine aynı suçtan yeni bir iddianame hazırladı. Adnan Oktar ile ilgili soruşturma, 2006 yılının Kasımayında polise gelen bir ihbar telefonu ile başladı.

İddianamede, Bilim Araştırma Vakfı’nın onursal başkanı Adnan Hoca olarak tanınan Adnan Oktar’ın, “Suç işlemek için örgüt kurmak ve yönetmek” suçlarından 2 yıldan 6 yıla kadar hapsi istendi. İddianamede şikâyetçi olarak Lütfiye Semin Babuna, Türkan Akyüzalp, Fatma Emel Tezyapar, Firdes Işıldar, Ünal Uyguç yer alırken, Mihrinaz Tuba Babuna, Ebru Altan Akyüzalp, Ece Koç Uyguç mağdur olarak gösterildi. İddianamede şikâyetçilerin ifadelerine yer verilirken, Adnan Oktar liderliğindeki suç örgütünün genç kızları ailelerinden alıp kopardığı, eğitimleri ve öğrenimlerini yarım bırakmalarına sebep olunduğu anlatıldı. Oktar ile örgüte üye olmakla suçlanan 28 sanığın yargılanması istenilen iddianamedeki 3 nolu gizli tanığın ifadesi ise korkunç. O dönemde 16 yaşında olan gizli tanık, yaşadıklarını şöyle anlatıyor:

ÇIRILÇIPLAK NAMAZ!

“16 yaşımdayken biriyle tanıştım. Sonradan Adnan Hocacılar’dan olduğunu öğrendim. Dini telkinlerde bulunarak, namaz kılmam gerektiğini, ancak bu namazın herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit, sabah akşam ikişer rekat şeklinde ve her rekatta birkaç kelime kullanmak suretiyle kılabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da namaz kılabileceğimi söyledi.”

42 KİŞİYLE İLİŞKİ

Kısa bir süre sonra erkek arkadaşının kendisini bu grubun üyelerinin kaldığı evlere götürmeye başladığını, ancak kimliğinin açığa çıkmasını önlemek amacıyla adını söyleyemediğini anlatan gizli tanık, şu bilgileri verdi:

“Onun telkinleri sonucunda gruptaki kardeşlerle cinsel açıdan birlikte olmam halinde Allah katında büyük bir sevap işleyeceğime inandım. Bu dönemde grup üyesi 42 kişiyle oral ve anal
    yollardan cinsel ilişkiye girdim. Cinsel hastalıklara yakalandım, tedavi gördüm. Grubun içerisinde, cariye olarak nitelendirilen kızların evine gidip gelmeye başladım. Abi diye bildiğimiz Adnan Hoca’nın yazdığı kitapları sürekli okudum.Kardeşler olarak bildiğimiz grup üyelerinin evlerinde cinsel ilişkiye girdik. 7 kız da erkek kardeşlerle sürekli ilişkiye giriyordu. Hatta ilişkiye girdiğimizde başka erkekler odalara rahatça girip çıkıyordu.”

Grup evlerinde Adnan Hoca’dan ‘100 senede bir gelen kurtarıcı ve mehdi’ olarak bahsedildiğini belirten gizli tanık, “İlişkiye girmemiz halinde bunun kardeşlere hizmet olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği belirtiliyordu. Onların arasından ayrılmam halinde cehenneme gideceğim söylenerek manevi baskı altına alınıyordum” diye konuştu.

‘Versace’ marka koltuklar

Gizli tanık, gruba ait evlerde kullanılan koltukların genelde Versace marka olduğunu ve altın varaklı aynalar, plazma televizyonlar ile döşendiğini bildirdi.

Gizli tanık böylelikle evlere lüks ve cazip bir hava verildiğini belirterek, “Özellikle yatak odalarında yatağın karşısında aynalı dolap bulunuyordu Bunun sebebi ise; kişinin kendi cinsel organına ve boyun bölgesine bakması günahtı. Aynaya bakmak suretiyle o bölgelerin görülmesi sağlanıyordu” dedi. Gizli tanık, Adnan Hoca ile karşılaşmasını ise şöyle anlattı: “Kardeşlerden biri açık dekolte bir elbise giyerek gitmemizi söyledi. Adnan Hoca geldiğinde ayağa kalktık. Bizi kontrol edeceğini söyleyerek yanına çağırdı. Elleri ile bellerimizin inceliğini kontrol edip dudağımızı aşağı itip ağzımıza baktı.”

Diğer gizli tanık ifadeleri:

2 No’lu gizli tanık: “Adnan Hoca grubunda bulunan kişiler tarafından anal ve oral
    seks yapılıyordu. Adnan Oktar’ın hakkında açılan davalara saçma belgeler göndererek davalar zamanaşımına uğratılıyordu. Sanayi casusluğu yapılıyordu”.

4 No’lu gizli tanık (kadın): “Grupta vajinal ilişki haram, anal ya da oral ilişki serbestti, cemaatin üyelerine kardeşler deniyordu. Bu kişilerle de ilişkiye girmeye başladım. Adnan Oktar’dan çok etkilenerek cemaate girdim. Din kisvesi adı altında cinsel, maddi ve manevi olarak sömüren, psikolojimin ve vücut sağlığımın bozulmasına sebep olan Oktar’dan şikâyetçiyim”

5 No’lu gizli tanık (kadın): “Grupta anal ve oral yönlü ilişki vardı. İlişkiye girmek istemediğim için beni Adnan Oktar’a götürdüler. Adnan Oktar söylediklerinin Allah’ın sözleri olduğunu, söylediklerini yapmamı ve yaptığımda da çok sevap kazanacağımı telkin etti. Grup içerisinde beni gayri ahlaki ilişkilere maruz bırakan, ellerinde resimleri ve görüntüleri olduğunu beyan ederek tehdit ve şantajla grupta tutmaya çalışan ve mehdi olduğunu iddia eden Adnan Oktar’dan şikâyetçiyim”.

GAZETE HABERTÜRK
    http://www.haberturk.com/yasam/haber/171129-adnan-hoca-davasinda-sok-ifadeler

bana bak dag-han benim canımı sıkma insan gibi konuşacaksan konuş.. terbiyesiz herif elinde bir kanıtın varsa göster şöyle yapmış böyle yapmış demekle olmuyor..

mahkemelerde sürünmek istemiyorsan çeneni kapat.. giderim mahkemeye hem sen hem ben uğraşır dururuz..
    bana niye kiziyorsunki gitte habertürk gazetesini mahkemeye ver
    bu güne kadar ispati belgesi olmayan hic bir sey yayimlamadim kimseyide zan altinda birakmadim yapmamda ...

Düzenleyen dag-han : 02-09-12 at 01:08

Eğer sen bugun susuyorsan..
    Korkup kenara siniyorsan..
    Dünü unutuyorsan..
    Yarına mücadele etmiyorsan..
    Memleketin sömürülmesine göz yumuyorsan..
    Ulusal namusun ve şerefin ayaklar altına alınırken günlük hayatına devam ediyorsan..
    Sözün bittiği yerdeyiz!!! Ümit Doganci

2. Beğenme ZamanYolcusu Bu mesajı beğendi.
    Anıtı Dikilen Sinek Rumpelstiltskin's Avatar
    Üye No
    509349
    Giriş Tarihi
    Jul 2012
    Konular
    82
    RepPuan
    5349799
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Kardes, oral ve anal seks, hizmet, cennet, öteki taraf, ibadet.. Ayni metin içinde kullaniliyormus demek. Vay anasini ya ! Çok etkilendim. Bunlar akillarini peynir ekmekle bile yememisler. Katik bile etmemisler. Hem uyuyup hem gezmisler. Ibadet diye yaptiklari seyin adi da "seks" olmus. Cennette (varsa) yerleri de hazirdir kesin bunlarin. Imana gel !

Ateş Hattı seckince's Avatar
    Üye No
    282827
    Giriş Tarihi
    Apr 2008
    Konular
    2769
    Blog Entries
    14
    RepPuan
    116391716
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Varsayılan "Adice ve karaktersizce yapılan yaklaşımlar düşük düzeyliliktir.."

ÇIRILÇIPLAK NAMAZ!

“16 yaşımdayken biriyle tanıştım. Sonradan Adnan Hocacılar’dan olduğunu öğrendim. Dini telkinlerde bulunarak, namaz kılmam gerektiğini, ancak bu namazın herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit, sabah akşam ikişer rekat şeklinde ve her rekatta birkaç kelime kullanmak suretiyle kılabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da namaz kılabileceğimi söyledi.”

42 KİŞİYLE İLİŞKİ
    asfsteyruodyrufotjhkflyojkuhymnkhuyoıpuyğügdtre ury

Bu temelsiz ve iftira kabilinden isnadlardan ne umulmakta ki acaba? Adnan Oktar'ı eleştirmek ayrıdır ama kendisine böyle olmayacakl ithamlarla yönelmenin gereksiz ve yakışıksız bir düşmanlığı resmettiğini belirtmek isterim.. tenkidlerimizde düzeyli olmak gerekir.

Çocukluğumdan bilirim Adnan Oktar'ı. Bu yalan iftiralar ve isnadlardan bi kamyon dolusu getirebilirim size. Ama hepsi de havada kalmış ve bir tanesi bile doğru çıkmamıştır.

Yiğidi öldür ama hakkını yeme demiştir atalarımız. Mesela Cübbeli Hocamıza da bu kabilden düşmanlık edilmiştir. Bu memlekette İslamiyetten bahsedene yapılan bu düşmanlıklar kabul edilemez..

Oktar'ı eleştiriyoruz. Ama "seks yönünden, yok anal, yok sanal, yok seks yapmak vs" gibi adice ve belden aşağı yapılan kalitesiz tenkidler aslında yapanın karakterini ortaya koyar sadece.

Rahmetli Erbakan Hocamıza da bi ara böyle iftiralarla yaklaşmışlardı. Hatta resim uydurmuşlar adamın kızlar arasında, plaj resimleri uydurmuşlar ve yayınlamışlardı. Yakışıksız hareketler bunlar.

Adam eğer siyonizmin askeri, gavurun aleti, ecnebinin kuklası ise seks objelerini kullanmasa ne olacak ki? Yani "Oktar seks objeleri ile poz vermişmiş.." Eee ne olmuş ki yani? Diğeri kendini sekse değil ama amerikaya obje yapmış, memleketi de amerikaya ve siyonizme obje etmiş ne farkeder ki? Yani bizi köle edene değil de kızları TV'ye çıkarana mı bakacağız ki?

Oktar'a veya bi başkasına değerlendirmelerin daha düzeylice olmasını dilerim..

seckince

"seckince - sevmekesas - Speare" hattı...

5. Beğenme !! Denizim !! Bu mesajı beğendi.
    Beğenmeme dag-han Bu mesajı beğenmedi.
    Elite Üye !! Denizim !!'s Avatar
    Üye No
    277139
    Giriş Tarihi
    Mar 2008
    Konular
    186
    RepPuan
    88007215
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Adnan Oktarı pek tanımam etmem fazla da takip etmem ama benimde pek inanasım gelmedi...
    Siz Avrupalıysanız ben Türk'üm.
    Siz Türkseniz Ben Kürdüm.
    Siz Sunni'yseniz Ben Alevi,
    Siz Alevi'yseniz ben Şafii,
    Siz Müslüman'sanız ben Kafir'im.. Siz Çoğunluk'sanız ben Azınlık,
    Siz Erkekseniz ben Kadın..
    Yani siz her neyseniz ben "öteki"yim.
    Tanışıyormuyuz? İsmim Empati...

7. Beğenme seckince Bu mesajı beğendi.
    Gümüş Üye firativerson's Avatar
    Üye No
    145315
    Giriş Tarihi
    Dec 2006
    Konular
    92
    Blog Entries
    1
    RepPuan
    7071248
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Ünvan : Gümüs Üye

Adnan oktarin bu ilk davasi degil ki, buyrun burdan yakin:

http://www.milliyet.com.tr/2005/11/30/guncel/gun00.html
    Misafir ol Gel bana, Börekler açarım sana

Ge D@!?l<_@NG€L's Avatar
    Üye No
    190818
    Giriş Tarihi
    Mar 2007
    Konular
    8343
    RepPuan
    1865230

Haber dogru mu bilmiyorum ama neden oradaki kadinlar fazla seksi ve her tarafi silikon? Ya da o kadar makyajli ve dekolteli olmanin amaci ne ? Bu sorular aklima gelmiyor degil. Biri aciklarsa sevinirim

10. Beğenme dag-han Bu mesajı beğendi.
    Gümüş Üye bianca's Avatar
    Üye No
    20076
    Giriş Tarihi
    Jun 2005
    Konular
    230
    RepPuan
    50907519
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Ey iman edenler, eğer bir fasık, size bir haber getirirse, onu 'etraflıca araştırın'. Yoksa cehalet sonucu, bir kavme kötülükte bulunursunuz da, sonra işlediklerinize pişman olursunuz. (Hucurat Suresi, 6)

Doğrusu, uydurulmuş bir yalanla gelenler, sizin içinizden birlikte davranan bir topluluktur; siz onu kendiniz için bir şer saymayın, aksine o sizin için bir hayırdır. Onlardan her bir kişiye kazandığı günahtan (bir ceza) vardır. Onlardan (iftiranın) büyüğünü yüklenene ise büyük bir azap vardır. (Nur Suresi, 11)

Gerçek şu ki, Allah'a ve elçisine eziyet edenler; Allah, onlara dünyada ve ahirette lanet etmiş ve onlar için aşağılatıcı bir azap hazırlanmıştır. Mü'min erkeklere ve mü'min kadınlara irtikab etmedikleri (bir suç) sebebiyle eziyet edenler ise, gerçekten bir iftira ve açık bir günah yüklenmişlerdir. (Ahzab Suresi, 57-58)

senin delilin Habertürk, bizim delilimiz ise Kuran dag-han efendi..
    "Biz gerçekten (yeryüzü) üzerinde olanları kupkuru-çorak bir toprak yapabiliriz." (Kehf Suresi / 8)

Ebced:
    Hicri: 1545, Miladi: 2120

Gümüş Üye firativerson's Avatar
    Üye No
    145315
    Giriş Tarihi
    Dec 2006
    Konular
    92
    Blog Entries
    1
    RepPuan
    7071248
    Reputation Bilgileri

[QUOTE=bianca;6309029]Ey iman edenler, eğer bir fasık, size bir haber getirirse, onu 'etraflıca araştırın'. Yoksa cehalet sonucu, bir kavme kötülükte bulunursunuz da, sonra işlediklerinize pişman olursunuz. (Hucurat Suresi, 6)

Doğrusu, uydurulmuş bir yalanla gelenler, sizin içinizden birlikte davranan bir topluluktur; siz onu kendiniz için bir şer saymayın, aksine o sizin için bir hayırdır. Onlardan her bir kişiye kazandığı günahtan (bir ceza) vardır. Onlardan (iftiranın) büyüğünü yüklenene ise büyük bir azap vardır. (Nur Suresi, 11)

Sen bu davalari oturup arastirdin mi? Anlat bakalim bizde ogrenelim olaylarin ic yuzunu. Eger arastirmaiysan istersen bin tane kuran ayeti getir. Uygulamadiktan sonra ayet getirmek neye yarar?
    Misafir ol Gel bana, Börekler açarım sana

Uzman Üye defne27's Avatar
    Üye No
    508193
    Giriş Tarihi
    May 2012
    Konular
    412
    Blog Entries
    1
    RepPuan
    25420847
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

dag-han sana bianca dava acacakmış ben diyordum bianca sana yok diyordun dogru anlamısım sen onlardan birisin
    angel da cok guzel bir soru sormus evet neden hepsi silikonlu dikkat cekici eski halleri bir başkayken şimdiki haleri bir başka?bu mu dini sohbet denilen şey?hem dini sohbet ne ya herkes dinin kendisi yaşar açar kendisi okur kimseden bir sey ögrenmye gerek yok ki

ikisi de aynı kişi...silikonlar sonradan işte...amaç?

Rica ile, merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti, gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

14. Beğenme dag-han Bu mesajı beğendi.
    T.C. Oğuzlar dag-han's Avatar
    Üye No
    335692
    Giriş Tarihi
    Jan 2009
    Konular
    1699
    RepPuan
    26769280
    Reputation Bilgileri
    Reputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation BilgileriReputation Bilgileri

Alıntı Orjinal Mesaj Sahibi bianca Mesajı Göster
    Ey iman edenler, eğer bir fasık, size bir haber getirirse, onu 'etraflıca araştırın'. Yoksa cehalet sonucu, bir kavme kötülükte bulunursunuz da, sonra işlediklerinize pişman olursunuz. (Hucurat Suresi, 6)

Gerçek şu ki, Allah'a ve elçisine eziyet edenler; Allah, onlara dünyada ve ahirette lanet etmiş ve onlar için aşağılatıcı bir azap hazırlanmıştır. Mü'min erkeklere ve mü'min kadınlara irtikab etmedikleri (bir suç) sebebiyle eziyet edenler ise, gerçekten bir iftira ve açık bir günah yüklenmişlerdir. (Ahzab Suresi, 57-58)

senin delilin Habertürk, bizim delilimiz ise Kuran dag-han efendi..
    sizin deliliniz kuran sa dudaklara popoya gögüslere silikon enjekte ettirmek caizmidir ?

Eğer sen bugun susuyorsan..
    Korkup kenara siniyorsan..
    Dünü unutuyorsan..
    Yarına mücadele etmiyorsan..
    Memleketin sömürülmesine göz yumuyorsan..
    Ulusal namusun ve şerefin ayaklar altına alınırken günlük hayatına devam ediyorsan..
    Sözün bittiği yerdeyiz!!! Ümit Doganci

16. Beğenme seckince Bu mesajı beğendi.
+ Yeni Konu Aç

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)