2 sayfadan, 1.sayfa 12 SonSon
Gösterilen Sonuçlar 1 sonuçtan 8 ile 10 arası

Konu: Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyors

 1. #1
  T.C. Oğuzlar dag-han's Avatar
  Üye No
  335692
  Giriş Tarihi
  Jan 2009
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  7,929
  RepPuan
  26769715
  Rep Power
  6118Array

  Varsayılan Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyors

  Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyorsun sen Adnan Oktar.?

  Seks objesine dönüştürülen kızlar... Çırılçıplak namazlar... Ne yaptığını zan ediyorsun sen Adnan Oktar.?  Adnan Hoca davasında şok ifadeler

  Grubun tuzağına düştüğünü iddia eden kızların ifadeleri tüyler ürpertiyor.

  Bilim Araştırma Vakfı adı altında faaliyet gösteren, Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar ve adamlarının ağına düşerek yıllarca yanlarında kalan bir genç kızın “gizli tanık” olarak verdiği ifade cemaatin içyüzünü ortaya çıkardı. Seks objesine dönüştürülen genç kızın, hazırlanan iddianamedeki ifadesi tüyler ürpertti.

  SUÇ işlemek için örgüt kurmak ve yönetmek suçlarından daha önce yargılanan ve 3 yıl hapse mahkûm edilen Adnan Oktar hakkında, İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Başsavcılığı yine aynı suçtan yeni bir iddianame hazırladı. Adnan Oktar ile ilgili soruşturma, 2006 yılının Kasımayında polise gelen bir ihbar telefonu ile başladı.

  İddianamede, Bilim Araştırma Vakfı’nın onursal başkanı Adnan Hoca olarak tanınan Adnan Oktar’ın, “Suç işlemek için örgüt kurmak ve yönetmek” suçlarından 2 yıldan 6 yıla kadar hapsi istendi. İddianamede şikâyetçi olarak Lütfiye Semin Babuna, Türkan Akyüzalp, Fatma Emel Tezyapar, Firdes Işıldar, Ünal Uyguç yer alırken, Mihrinaz Tuba Babuna, Ebru Altan Akyüzalp, Ece Koç Uyguç mağdur olarak gösterildi. İddianamede şikâyetçilerin ifadelerine yer verilirken, Adnan Oktar liderliğindeki suç örgütünün genç kızları ailelerinden alıp kopardığı, eğitimleri ve öğrenimlerini yarım bırakmalarına sebep olunduğu anlatıldı. Oktar ile örgüte üye olmakla suçlanan 28 sanığın yargılanması istenilen iddianamedeki 3 nolu gizli tanığın ifadesi ise korkunç. O dönemde 16 yaşında olan gizli tanık, yaşadıklarını şöyle anlatıyor:

  ÇIRILÇIPLAK NAMAZ!

  “16 yaşımdayken biriyle tanıştım. Sonradan Adnan Hocacılar’dan olduğunu öğrendim. Dini telkinlerde bulunarak, namaz kılmam gerektiğini, ancak bu namazın herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit, sabah akşam ikişer rekat şeklinde ve her rekatta birkaç kelime kullanmak suretiyle kılabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da namaz kılabileceğimi söyledi.”

  42 KİŞİYLE İLİŞKİ

  Kısa bir süre sonra erkek arkadaşının kendisini bu grubun üyelerinin kaldığı evlere götürmeye başladığını, ancak kimliğinin açığa çıkmasını önlemek amacıyla adını söyleyemediğini anlatan gizli tanık, şu bilgileri verdi:

  “Onun telkinleri sonucunda gruptaki kardeşlerle cinsel açıdan birlikte olmam halinde Allah katında büyük bir sevap işleyeceğime inandım. Bu dönemde grup üyesi 42 kişiyle oral ve anal
  yollardan cinsel ilişkiye girdim. Cinsel hastalıklara yakalandım, tedavi gördüm. Grubun içerisinde, cariye olarak nitelendirilen kızların evine gidip gelmeye başladım. Abi diye bildiğimiz Adnan Hoca’nın yazdığı kitapları sürekli okudum.Kardeşler olarak bildiğimiz grup üyelerinin evlerinde cinsel ilişkiye girdik. 7 kız da erkek kardeşlerle sürekli ilişkiye giriyordu. Hatta ilişkiye girdiğimizde başka erkekler odalara rahatça girip çıkıyordu.”


  Grup evlerinde Adnan Hoca’dan ‘100 senede bir gelen kurtarıcı ve mehdi’ olarak bahsedildiğini belirten gizli tanık, “İlişkiye girmemiz halinde bunun kardeşlere hizmet olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği belirtiliyordu. Onların arasından ayrılmam halinde cehenneme gideceğim söylenerek manevi baskı altına alınıyordum” diye konuştu.

  ‘Versace’ marka koltuklar

  Gizli tanık, gruba ait evlerde kullanılan koltukların genelde Versace marka olduğunu ve altın varaklı aynalar, plazma televizyonlar ile döşendiğini bildirdi.

  Gizli tanık böylelikle evlere lüks ve cazip bir hava verildiğini belirterek, “Özellikle yatak odalarında yatağın karşısında aynalı dolap bulunuyordu Bunun sebebi ise; kişinin kendi cinsel organına ve boyun bölgesine bakması günahtı. Aynaya bakmak suretiyle o bölgelerin görülmesi sağlanıyordu” dedi. Gizli tanık, Adnan Hoca ile karşılaşmasını ise şöyle anlattı: “Kardeşlerden biri açık dekolte bir elbise giyerek gitmemizi söyledi. Adnan Hoca geldiğinde ayağa kalktık. Bizi kontrol edeceğini söyleyerek yanına çağırdı. Elleri ile bellerimizin inceliğini kontrol edip dudağımızı aşağı itip ağzımıza baktı.”

  Diğer gizli tanık ifadeleri:

  2 No’lu gizli tanık: “Adnan Hoca grubunda bulunan kişiler tarafından anal ve oral
  seks yapılıyordu. Adnan Oktar’ın hakkında açılan davalara saçma belgeler göndererek davalar zamanaşımına uğratılıyordu. Sanayi casusluğu yapılıyordu”.


  4 No’lu gizli tanık (kadın): “Grupta vajinal ilişki haram, anal ya da oral ilişki serbestti, cemaatin üyelerine kardeşler deniyordu. Bu kişilerle de ilişkiye girmeye başladım. Adnan Oktar’dan çok etkilenerek cemaate girdim. Din kisvesi adı altında cinsel, maddi ve manevi olarak sömüren, psikolojimin ve vücut sağlığımın bozulmasına sebep olan Oktar’dan şikâyetçiyim”

  5 No’lu gizli tanık (kadın): “Grupta anal ve oral yönlü ilişki vardı. İlişkiye girmek istemediğim için beni Adnan Oktar’a götürdüler. Adnan Oktar söylediklerinin Allah’ın sözleri olduğunu, söylediklerini yapmamı ve yaptığımda da çok sevap kazanacağımı telkin etti. Grup içerisinde beni gayri ahlaki ilişkilere maruz bırakan, ellerinde resimleri ve görüntüleri olduğunu beyan ederek tehdit ve şantajla grupta tutmaya çalışan ve mehdi olduğunu iddia eden Adnan Oktar’dan şikâyetçiyim”.

  GAZETE HABERTÜRK
  http://www.haberturk.com/yasam/haber/171129-adnan-hoca-davasinda-sok-ifadeler

  bana bak dag-han benim canımı sıkma insan gibi konuşacaksan konuş.. terbiyesiz herif elinde bir kanıtın varsa göster şöyle yapmış böyle yapmış demekle olmuyor..

  mahkemelerde sürünmek istemiyorsan çeneni kapat.. giderim mahkemeye hem sen hem ben uğraşır dururuz..
  bana niye kiziyorsunki gitte habertürk gazetesini mahkemeye ver
  bu güne kadar ispati belgesi olmayan hic bir sey yayimlamadim kimseyide zan altinda birakmadim yapmamda ...

  Düzenleyen dag-han : 02-09-12 at 01:08


  Eğer sen bugun susuyorsan..
  Korkup kenara siniyorsan..
  Dünü unutuyorsan..
  Yarına mücadele etmiyorsan..
  Memleketin sömürülmesine göz yumuyorsan..
  Ulusal namusun ve şerefin ayaklar altına alınırken günlük hayatına devam ediyorsan..
  Sözün bittiği yerdeyiz!!! Ümit Doganci 2. #2
  Platin Üye Petaniya.'s Avatar
  Üye No
  509349
  Giriş Tarihi
  Jul 2012
  Yaş
  24
  Cinsiyet
  Bayan
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  11,147
  RepPuan
  10533915
  Rep Power
  3221Array

  Varsayılan

  Kardes, oral ve anal seks, hizmet, cennet, öteki taraf, ibadet.. Ayni metin içinde kullaniliyormus demek. Vay anasini ya ! Çok etkilendim. Bunlar akillarini peynir ekmekle bile yememisler. Katik bile etmemisler. Hem uyuyup hem gezmisler. Ibadet diye yaptiklari seyin adi da "seks" olmus. Cennette (varsa) yerleri de hazirdir kesin bunlarin. Imana gel !

 3. #3
  ALone seckince's Avatar
  Üye No
  282827
  Giriş Tarihi
  Apr 2008
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Diğer
  Mesaj
  26,256
  RepPuan
  111410952
  Rep Power
  14895Array

  Varsayılan "Adice ve karaktersizce yapılan yaklaşımlar düşük düzeyliliktir.."

  ÇIRILÇIPLAK NAMAZ!

  “16 yaşımdayken biriyle tanıştım. Sonradan Adnan Hocacılar’dan olduğunu öğrendim. Dini telkinlerde bulunarak, namaz kılmam gerektiğini, ancak bu namazın herkes tarafından bilindiği şekilde değil de günde iki vakit, sabah akşam ikişer rekat şeklinde ve her rekatta birkaç kelime kullanmak suretiyle kılabileceğimi söyledi. Hatta çırılçıplak da namaz kılabileceğimi söyledi.”

  42 KİŞİYLE İLİŞKİ
  asfsteyruodyrufotjhkflyojkuhymnkhuyoıpuyğügdtre ury

  Bu temelsiz ve iftira kabilinden isnadlardan ne umulmakta ki acaba? Adnan Oktar'ı eleştirmek ayrıdır ama kendisine böyle olmayacakl ithamlarla yönelmenin gereksiz ve yakışıksız bir düşmanlığı resmettiğini belirtmek isterim.. tenkidlerimizde düzeyli olmak gerekir.

  Çocukluğumdan bilirim Adnan Oktar'ı. Bu yalan iftiralar ve isnadlardan bi kamyon dolusu getirebilirim size. Ama hepsi de havada kalmış ve bir tanesi bile doğru çıkmamıştır.

  Yiğidi öldür ama hakkını yeme demiştir atalarımız. Mesela Cübbeli Hocamıza da bu kabilden düşmanlık edilmiştir. Bu memlekette İslamiyetten bahsedene yapılan bu düşmanlıklar kabul edilemez..

  Oktar'ı eleştiriyoruz. Ama "seks yönünden, yok anal, yok sanal, yok seks yapmak vs" gibi adice ve belden aşağı yapılan kalitesiz tenkidler aslında yapanın karakterini ortaya koyar sadece.

  Rahmetli Erbakan Hocamıza da bi ara böyle iftiralarla yaklaşmışlardı. Hatta resim uydurmuşlar adamın kızlar arasında, plaj resimleri uydurmuşlar ve yayınlamışlardı. Yakışıksız hareketler bunlar.

  Adam eğer siyonizmin askeri, gavurun aleti, ecnebinin kuklası ise seks objelerini kullanmasa ne olacak ki? Yani "Oktar seks objeleri ile poz vermişmiş.." Eee ne olmuş ki yani? Diğeri kendini sekse değil ama amerikaya obje yapmış, memleketi de amerikaya ve siyonizme obje etmiş ne farkeder ki? Yani bizi köle edene değil de kızları TV'ye çıkarana mı bakacağız ki?

  Oktar'a veya bi başkasına değerlendirmelerin daha düzeylice olmasını dilerim..


  seckince  "seckince-Speare-sevmekesas" Hattı

 4. #4
  Elite Üye !! Denizim !!'s Avatar
  Üye No
  277139
  Giriş Tarihi
  Mar 2008
  Yaş
  34
  Cinsiyet
  Bayan
  Nerden
  Seçilmemiş
  Mesaj
  5,490
  RepPuan
  88157189
  Rep Power
  12552Array

  Varsayılan

  Adnan Oktarı pek tanımam etmem fazla da takip etmem ama benimde pek inanasım gelmedi...
  Siz Avrupalıysanız ben Türk'üm.
  Siz Türkseniz Ben Kürdüm.
  Siz Sunni'yseniz Ben Alevi,
  Siz Alevi'yseniz ben Şafii,
  Siz Müslüman'sanız ben Kafir'im.. Siz Çoğunluk'sanız ben Azınlık,
  Siz Erkekseniz ben Kadın..
  Yani siz her neyseniz ben "öteki"yim.
  Tanışıyormuyuz? İsmim Empati...

 5. #5
  Gümüş Üye firativerson's Avatar
  Üye No
  145315
  Giriş Tarihi
  Dec 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Amerika
  Mesaj
  2,857
  RepPuan
  12096116
  Rep Power
  5401Array
  Ünvan : Gümüs Üye

  Varsayılan

  Adnan oktarin bu ilk davasi degil ki, buyrun burdan yakin:

  http://www.milliyet.com.tr/2005/11/30/guncel/gun00.html
  Misafir ol Gel bana, Börekler açarım sana

 6. #6
  Ge D@!?l<_@NG€L's Avatar
  Üye No
  190818
  Giriş Tarihi
  Mar 2007
  Cinsiyet
  Bayan
  Nerden
  Samsun
  Mesaj
  14,702
  RepPuan
  6897501
  Rep Power
  4797Array

  Varsayılan

  Haber dogru mu bilmiyorum ama neden oradaki kadinlar fazla seksi ve her tarafi silikon? Ya da o kadar makyajli ve dekolteli olmanin amaci ne ? Bu sorular aklima gelmiyor degil. Biri aciklarsa sevinirim

 7. #7
  Gümüş Üye bianca's Avatar
  Üye No
  20076
  Giriş Tarihi
  Jun 2005
  Yaş
  30
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  İstanbul
  Mesaj
  1,755
  RepPuan
  55907564
  Rep Power
  10321Array
  Ünvan : Gümüs Üye

  Varsayılan

  Ey iman edenler, eğer bir fasık, size bir haber getirirse, onu 'etraflıca araştırın'. Yoksa cehalet sonucu, bir kavme kötülükte bulunursunuz da, sonra işlediklerinize pişman olursunuz. (Hucurat Suresi, 6)

  Doğrusu, uydurulmuş bir yalanla gelenler, sizin içinizden birlikte davranan bir topluluktur; siz onu kendiniz için bir şer saymayın, aksine o sizin için bir hayırdır. Onlardan her bir kişiye kazandığı günahtan (bir ceza) vardır. Onlardan (iftiranın) büyüğünü yüklenene ise büyük bir azap vardır. (Nur Suresi, 11)

  Gerçek şu ki, Allah'a ve elçisine eziyet edenler; Allah, onlara dünyada ve ahirette lanet etmiş ve onlar için aşağılatıcı bir azap hazırlanmıştır. Mü'min erkeklere ve mü'min kadınlara irtikab etmedikleri (bir suç) sebebiyle eziyet edenler ise, gerçekten bir iftira ve açık bir günah yüklenmişlerdir. (Ahzab Suresi, 57-58)

  senin delilin Habertürk, bizim delilimiz ise Kuran dag-han efendi..
  "Biz gerçekten (yeryüzü) üzerinde olanları kupkuru-çorak bir toprak yapabiliriz." (Kehf Suresi / 8)

  Ebced:
  Hicri: 1545, Miladi: 2120

 8. #8
  Gümüş Üye firativerson's Avatar
  Üye No
  145315
  Giriş Tarihi
  Dec 2006
  Cinsiyet
  Erkek
  Nerden
  Amerika
  Mesaj
  2,857
  RepPuan
  12096116
  Rep Power
  5401Array
  Ünvan : Gümüs Üye

  Varsayılan

  [QUOTE=bianca;6309029]Ey iman edenler, eğer bir fasık, size bir haber getirirse, onu 'etraflıca araştırın'. Yoksa cehalet sonucu, bir kavme kötülükte bulunursunuz da, sonra işlediklerinize pişman olursunuz. (Hucurat Suresi, 6)

  Doğrusu, uydurulmuş bir yalanla gelenler, sizin içinizden birlikte davranan bir topluluktur; siz onu kendiniz için bir şer saymayın, aksine o sizin için bir hayırdır. Onlardan her bir kişiye kazandığı günahtan (bir ceza) vardır. Onlardan (iftiranın) büyüğünü yüklenene ise büyük bir azap vardır. (Nur Suresi, 11)

  Sen bu davalari oturup arastirdin mi? Anlat bakalim bizde ogrenelim olaylarin ic yuzunu. Eger arastirmaiysan istersen bin tane kuran ayeti getir. Uygulamadiktan sonra ayet getirmek neye yarar?
  Misafir ol Gel bana, Börekler açarım sana

+ Yeni Konu Aç
2 sayfadan, 1.sayfa 12 SonSon

Konu Açıklaması

Users Browsing this Thread

Şuanda bu konuyu 1 kişi izlemekte. (0 üye ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Çırılçıplak işkence yaptılar! 22.10
  By Farkedmez in forum Yurtdışı Haberleri (Arşiv)
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 22-10-10, 14:30
 2. Tuvalette seks internete düştü 28.11.2008
  By Hairdesigner in forum Yurtdışı Haberleri (Arşiv)
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 28-11-08, 15:36
 3. 'Cep'teki çıplak fotolar 'net'e düştü 24.11.2008
  By Hairdesigner in forum Yurtdışı Haberleri (Arşiv)
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 24-11-08, 03:15
 4. Geç kılınan namazlar...
  By mehmetakifm in forum İslamiyet
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 04-03-07, 04:30

Bookmarks

Bookmarks

Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açılamaz!
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

Forum Kuralları